İlişkiye girerken zevk almıyorum?

Millet anlatır mini etekli birini görse veya plajda kızları direk penisi kalkıyor muş benim hiç kıpırdamıyor bile, ilişkiye girerkende hiç zevk almıyorum her pozisyonu deniyorum zevk almıyorum partnerim hasta mısın demeye başladı ne yapıyım bilemedim

0|0
0|5

En İyi Erkek Görüşü

• Bir şey sorucam, ilişkilerin boyunca büyük problemler yaşadınmı, psikolojik bunalımlar vs falan?

0|0
    0|0
    • Evet yaşadım

• Aynıyız bende kız arkadaşım yüzünden oldu canım istiyor ama bu kızla olmaz gibi mastürbasyon bana daha çok zevk veriyor

• Bak daha önce burada soru sormuştum, kızın böyle böyle sorunları var diye. erkeklerin %99 ayrıl demişti. Bende aksine mucadele edeyim dedim. Ettim, işimden oldum, kovuldum, beş parasız kaldım. Arkasından beni terk etti. Bütün problemler üst üste geldi. ne hale geldiğimi anlaşmıssındır. O yuzden artık ilişkilere sıcak bakmıyorum. Şimdi iş teklifleri falan aldım ohh krallar gibi yaşıyorum tek başıma. Yalnızım ama işte yapacak bişi yok. Artık bir karar aldım bir daha asla ama asla bir kız ilişkide problem yaratıyorsa, ilişki içinde problem oluşturmaya yönelikse direk ayrılcam ya da ilişki yaşamıcam. Hep ilişkim olsun istedim, çok güzel şeyler düşündüm, hayaller kurdum. Sonra pes ettim. Düşünsele evliliği savunan biriydim, şimdi evlenmemeyi savunan biriyim. İşte Oyle. Umarım tez zamanda toplarsın kendini. Dikkatli ol kardeşim, Selamlar.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 4

• Hormonlarini kontrol ettir.

0|0
    0|0
  • Ciddi bir durum doktora görün istersen

0|0
    0|0
  • evet hastasın

0|0
    0|0