Polikistik over sendromu

ben polikistik overlıyım doktora gittim istersen doğum kontrol hapı kullan yoksa birşey yapma dedi bende kullanmıyorum.bekarım.adetlerim hep7-10 gün arası gecikir.benim sorum benim gibi olupta çocuğu olan varmı bu durumda hamile kalınabiliyormu?cevap verirseniz sevinirim şimdiden teşekkürler

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• Geçmiş olsun. Merak etmeyin düşündüğünüz gibi problemler olmuyor. Tamamlayıcı tıp anlamında antitümoral etkileri ile aloe vera jel ekstresi, propolis ve arı sütü takviyelerini 2 ay kadar kullanmanızı ve sonra tekrar kontrole gitmenizi öneririm.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Polikistik over olan bayanlar cocugu olabilir ama Polikistik bu durumu zorlastiriyor. Birde fazla kilon var ise, zayiflaman sart. Sana Sogan Kürünü tavsiye edebilirim. Birkac tanidigim bu sogan kürünü uygaladilar ve senelerdir cocuklari olmuyordu, bu kür sayesinde hamile kaldilar. Sogan kürü Polikistik overleri temizleme gücü var. Tabiki belli bir büyüklükde olan Polikistik overlerde. Belki duymusundur, yüksek kimya mühendisi, bitki uzmani Prof. Ibrahim Saracoglunu sana tavsiye edebilirim. Sayfasindada bu Kürün tarifi var, saracoglu.at. Sogan Kürünü Mide ülseri olanlar haric herkez uygulayabilir. Yan etkisi yoktur. Bildigimiz yemeklik sari Sogan. Bir dene istersen. Ama Doktorun verdigi ilac varsa onlarida kullan tabiki. Esas olan modern tipdir. Bu sogan kürü bir destekleyici olarak görmen gerekir. Gecmis olsun!

1|0
    0|0
    • kilo sorunum yok aksine zayıfım doktorumda ilaca gerek yok dedi istersen doğum kontrol hapı kullan dedi kesin kullan demedi oyüzden kullanmadım bende.ama dediğiniz soğan kürünü araştırıp yapıcam çok çok teşekkür ederim

• insallah faydasini görürsünüz! Yinede tabiki hemik kontrollerinizi ihmal etmeyin. Bu cok önemli! Modern tipin alternatifi yoktur! Bunu lütfen unutmayin! Gecmis olsun!

• teşekkür ederim

• evet pcos'lu olup da hamile kalabilirsin...

1|0
    0|0
  • tabiki kalınıyor hatta tedavilerinden biride o:)

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Baska ne belirtileri var sende canim?

1|0
    0|0
    • adetimin düzensiz olması haricinde başka belirti yok bende kilo,şeker falan gibi.adetimde en fazla 10 gün gecikiyor ama çoğunlukla 7 gün oluyor.sendede varmı bu hastalık?:(

• Maalesef bendede var bu hastalik tuy adet gorememe problemim var birde saçlarım çok dökülüyor. Biktim bu hastaliktan bu pko yuzunden 15 kg aldim ve cok kolay kilo aldiriyor. Yddiklerim hemen yaga dönüşüyor. Rabbim herkese şifa versin hatta düşmanima bile bu hasyaligi vermesin yani o kadar zor bir hastalik

• haklısın canım sanada çok geçmiş olsun umarım kurtuluruz bu illetten yukarıda bir arkadaş soğan kürü tavsiye etti ona başlamayı düşünüyorum sende bir araştır istersen canım işe yarıyormuş öyle diyorlar

Yükleniyor...