Cinsellik kaç beden giyer?

Size soruyorum sevgiliniz eşiniz nasıl geçmişi olsun isterdiniz? gecmişi önemli mi

0|0
3|21

En İyi Erkek Görüşü

• Kucaktan kucağa gezmediyse, değil.

6|0
    0|0
    • anladım .(

• ya suclu degılsn dgruları syledn kmse ole kz ıstemez

• Tamam bro abartma, takılıyorum sadece.

Erkekler Ne Diyor 20

• bence önemli! ama sonuçta görecelidir. önemli derken, sevmiş, sevgilisi olmuş onunla bazı anlar yaşamış, bu kabullenebilir. Ama şu var ki, kızlar için 2-3 erkek hayatlarına girdi mi, sonrasında kaç kişinin girdiği önemli olmuyor! bu da onların durumunu ortalık malına çıkartır ki! ben sevgilimi koluma takıp gezerken, uzun zamandır karşılaşmadığım bir arkadaşım, kardeş bu kızı nerden buldun, böyle böyle demesi ya da bir arkadaş toplantısında ya da bir eğlencede birileri yanımda sevgilime bakarak arkasından bak ben şu kızla şunları yaşadım diye etrafındakilere hava atmasını hiç istemem! ha bunlar çok zor olacak şeyler diye mi düşünüyorsun? bilinmez.. dünya küçük! günlük yaşadığın bir ilişki iki gün sonra arkadaşının kocası olarak karşına çıkabilir, ya da iş başvurusu yhaptığın bri yerin personel müdürü... gibi...

1|1
    0|0
    • sanırım basına geldı ? ama haklısın arkadasım ne yaparsk yapalm b gun krsımıza cıkmaz dıyıp yasamamalıyz hele k b kız orta malı olmamalı ılerıde anne oluck cunku

• haklısın abi cok dgru syledın ama şu an hayatmda ılkm oln bırı vr zaten ılk svgılm ılk cınsellıgı tattıgım kısı ama bekaretımı ıstıyr sırf bu ble yeter ayrılmama ama bn bırakamıyorm utanıyorm kndımdn bneden ayrılrsm nasıl olurum dıyorm ..

• Bu sana ve hayat tarzına bağlı! hayatına bak, yönüne bak, kararını ver!

• Benden önce ne yaşadığının pek bir önemi yok, ( uyuşturucu satıcısı, kadın pazarlayan falan bi tip değilse ) sorun yok, tabi ki benden önce bir seks hayatı olması çok normal,

Hatta benden daha aktif bir seks hayatı olabilir çünkü, ben erkeğim ve bir kızı sekse ikna etmek, onun için gezip tozup para ve vakit harcamak gibi zorumluluklarım var ve bu lükslerim olmazsa imkansız...

Ama o kız ve zaten peşinde bir yığın birileri vardır, istediği an istediğiyle yatabilir, e benim de peşimde yüzlerce kız olsa bende kaçırmazdım :)

O yüzden problem yok

2|0
    0|2
    • degısık br bakıs acısı tsk ederım

• sevdiysem eger o kızı gecmisi ön emsiz ask herseyi örter gururu yener

4|0
    0|2
    • gruru olsaydı askta o zaman ölğmsz asklar yaln olrdu

• elbette önemli ya. bir hayat paylaşacağız. geçmişi nasıl ilgilendirmez. elbette ilgilendirir. banka bile kredi verirken ticari geçmişinizi sorguluyor. insan yaşam ortağının gçmişini nasıl sorgulamaz.

0|1
    0|0
  • XXL beden giyer.Eşim olarak kabul ettiğime göre zaten geçmişini önemsememişim dir .

3|1
    0|1
  • ıkısınde de 31 beden olmalı:)

1|0
    0|0
  • son çıktığım sevgilimin benden önce anal yaptığını öğrenmiştim, açıkçası bunu bilmek koyuyor insana. yapmışsa bile bilmemeyi tercih ederim :(

3|0
    1|0
    • cıddı mısın ya bende o halde susmalıyım :(

• hayırlısı ne ıse o olsun arkadasım tsk ederım kndıne cok ıyı bak

• sen de kendine iyi bak, iyi geceler.

• Ben hiç sevdiysem geçmişi önemli değildir falan filan diyemiycem önemlidir geçmişi arkadaş gelen giden kart okutmuş biriyle birlikte olamam ne kadar iyi olursa olsun kafama takarım ben, birde bu zamana kadar elime fırsat geçmiş ben yapmamışsam böyle birşey oda yapmıycak bi zahmet :)

0|1
    1|0
  • Mümkünse cinsel geçmişi olmasın.

0|0
    0|0
  • eskiden onu kimin giydigi onemli degildir. icine benden baskasini birini alacak kadar buyuk olmasin yeter.

0|0
    0|0
    • buyukluk onemlı mı kı

• kisacasi gecmisi onemli degildir kardesim. gecmis silinemez secilemez, yargilanamaz. kabul ettiysen devam edeceksin arkaya bakmayacaksin. onla oldugun sure icerisinde de ne gecmisiyle yargilayacaksin ne de o anlatmadikca sormayacaksin. ne sen ona ne de o sana ihanet edecek, olay budur nokta

• noktayı koydun ne denılır kı cok dgru syledın arkadasım .

• ya bu ne saçma bir soru canım benim tabikide önemli,ama kimse gaçmişini eşine anlatma cesaretini göstereceğini sanmıyorum

0|0
    0|0
    • sacma oldugunu dusunmen uzdu bence en onemlı sorulardn biri kadın gecmısını erkek gelecgını vaad etmelı eşine ...

gecmıs onemlı elbet ama severk yptıgın hataları durustce sylemelı eşine ömrüne

• tsk ederım umarm kaderımdr gerı gelr svdım onu cunku :( hersy gnlunce olsn arkadasm

• benim herşey gönlümce oldu dilerim darısı başına

• benim için önemli

ben nasılsam oda öyle olsun ...

0|0
    0|0
  • mümkünse geçirilmemiş isteriz...

0|0
    0|0
  • 8 beden giyer ...

1|0
    0|0
  • giymez sadasdasd

0|0
    0|0
  • Gizli sormuşsun ama gizli cevaba izin vermemişsin. Bu mu adaletin?

0|0
    0|0
    • byle olmalıyım uzgunum

• ama yapıck bsy yok gerckler byle olnca bzde gızlenıyorz :)

• O zaman cevaplayana da gizli cevap verme hakkı bulursun. Genelleme, dürüst erkekler de var burada. Onlar utandığı için cevap veremiyor olabilirler. Neyse. Bu konuşma uzar gider :D

• beni eklermisin hayatım seni çok heyecanlı gördüm gecemizi pembeleştirelim:)bırak geçmişi,geleceği hiç düşünme gel bugünü yaşayalım:)

0|0
    4|1
    • cok kıbarsın ama senın byle bı yorumuna sırf kıbarlıgımdan red edıyorum baska bısy dmeıyorum snırım anlatabıldım ;)

• ooo sevgilım teşekkür ederim kabul ettiğin için

• geçmiş önemli değil benimle başladığı tarihten sonrası önemli benim için

0|0
    0|0
  • aynı benim gb olsun :)

0|0
    0|0
  • bu soru cevaplamak imkansız cevap veren olsada iş icraata gelince durum degişir

0|0
    0|0
    • belkıde o an kı durumda kımse olsa degısr fıkırlerı haklısın

• ekle istersen beni sana bırkıyorum tercihi

• ekledm

Kızlar Ne Diyor 3

• Çok önemli. Ben de bu konuda çok şanslıyım ki daha dudağı bile başkasının dudağın değmeyen biriyle beraberim.

1|0
    0|1
  • göte göre değişir hehhehheh

0|0
    0|0
  • Valla istediği herşeyi yaşamış olsun isterim. Yoksa öteki türlü güdük profiller aldatmaya meyilli oluyor, herşeyi yaşamış adam öyle aldatmıyor.

0|0
    0|1
Yükleniyor...