Evlilik dışı ilişkiye girdiniz mi veya düşünüyo musunuz?

Evlilik dışı ilişki çok günah olduğu için yapmam yani asla siz yaparken günahı düşünmüyo musunuz vicdan azabı duymuyo musunuz

0|0
6|24

En İyi Erkek Görüşü

• Yapsam çok kez yapardım 10 yıldır fitness yapıyorum. Bu konuda çok teklif aldım Ama ićimde Allah korkusu var ve hiç yaomadım niye drrseniz namus her iki tarafada namusdur kadın da erkekte ikiside aynı ateşte yanacak ayırdımı yok. Neden namusunu kirleten bir bayanla aynı konuma düşeyim ki. Haa şu var kabiliyet ve bilgi ayrı bir konu kadınımı mutlu edebilmek için çok araştırma yaptım ve bunu sadece ebleneceģim kadın hak edebilir gerisi bana haram.
    Allah karşısında zina suću işlemiş bir kul olmak istemiyorum bunun yaşla ilgisi yok yaşım 30 ve evlenmeyeceģimi bolsem yiinede bu suçu işlemem herkesin ailesinde bayan var başıma böyle bisey gelsin istemem...

5|3
    1|0

Erkekler Ne Diyor 23

• Bencede günah ama çatır çutur yani.

2|0
    0|0
  • İlişkim oldu oluyorda emin ol onu yapan o anda vicdan azabı vs çekmiyor en azından bemde olmuyor (evliyim)

0|1
    0|0
  • emin ol yapan o zevkle beyini eror

1|1
    0|0
  • Bu zevkin günahını çekmeye razıyım:)

1|1
    2|0
  • Yaşın gelmiş zaten neden evlilik dışı diyorsun? Sonra bir güvensizlik bir vicdan azabı o da kalmaz içinde..

0|1
    1|0
  • evet ve kadın evliydi

0|1
    1|1
  • Tabi girdik

0|0
    0|0
  • Evet giriyorumm :)) yaşasın seks 👅👅👅

1|1
    1|1
  • Kitapta yazanlar net onun için zina yapmadım yapmamda

0|0
    0|0
  • oralden öteye geçmedim.

0|0
    0|0
  • evlilik dışı ilişkiye layık biri varsa günahı düşünmem

0|0
    1|0
  • girdim. cezası olduğunu biliyordum yaparken o yüzden pişmanlığın alemi yok. Bile bile yedim o boku

1|0
    0|0
  • Evlenmeden önce cinsel ilişkiye karşıyım yapmadım aslada yapmam.

0|0
    0|0
  • evliyken öyle bir şey yaşamadım 😔

0|0
    0|1
  • sen dusunuyosun galıba

0|0
    0|0
  • bazen

0|0
    0|0
  • kime karşı vijdan bu

0|0
    0|0
  • hayır bırkere kabul ettıysen bırıyle yatmayı tum olasılıkları goz onune alman lazım

0|0
    0|0
  • Yerli yabanci 45 hanimla hicbirine para odemedim ozellikle kazakistanli kizlar bu isi cozmus :)

0|0
    0|0
  • hesabını veremez kımse uzak drmak gerek

0|0
    0|0
  • Zina haramdir soyle dusun zina ettiginiz bir kadin bir gun gelecek baskasinin helali olcak o baska erkek o kadini kendi helali givi severken iliski yasarken baska erkeklerle zevkler yasamasi koymazmi adama ayni sekilde kadin icinde gecerli

0|0
    0|0
  • O an günahı değil, aldığım zevkle ilgileniyorum. :)

1|1
    1|1
  • öyle bişey düşünmedim başka bişey düşünmedim kadın beni tavladı koynuna aldı ne diyebilirim ki hiç de pişman olmadım :)

1|1
    1|1

Kızlar Ne Diyor 6

• O anki zevkim agir basiyo benim ilk baslarda vicdan azabi cekiyodum ama sonradan alistim cekmiyorum hayatimin tadini cikariyorum boyle guzel

0|2
    0|1
  • Günah

0|1
    0|0
  • Gunah oldugunu dusunmuyorum ihtiyac sonucta dogal bir sey

1|2
    2|3
  • Duydum evet nefis iste bazisinin libidosu yuksek direnci dusuk olur boyle durumlarda karsi koyamaz ama en iyisi yanindan bile gecmemek zinanin bukadar bereketsizlesmesi herseyin zinadan..

2|5
    0|0
  • Sanane millletten milletin günahı sana mı kaldı

3|3
    2|4
  • Evet girdim gunah oldugunu dusunmuyorum

2|2
    2|5
Yükleniyor...