Adetim bir gün sürdü? Bunun belirtileri ne olabilir?

Merhaba, adetim gecikti. Gecikmesinin ardından 1gün kanamam oldu. Ve öbürsü gün hiç birşey daha gelmedi. Ertesi gün hapı kullandığım için mi olabilir bu? Veya hamililelik testi yaptırimi?

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• Bunun berlitileri adetinin bir gün sürmüş olması olabilir.

0|0
    0|0
    • Hadii çocuğum az ötede oyna

• Hayır. Aslinda okudum yan etkılerini. Böyle birşeyde okumadım. Miğde bulantısı, hapdan sonra kanama bile gelebilir dedi. Bu ztn oldu hapi aldiktan 1hafta sonrasi. Ama şu an adetim 1,5 hafta önce gelmesi gerekiyordu. Geldi gün gibi gitti. Benim saddce endişem şu, ben o hapı aldıktan sonra malesef yine girdim korunmadan ilışkiye, partnermda içine hafif kaçırdığını söyledi. Yani ondan biraz tedirginim

• Hamilelik testi yaptı. Her zaman risk vardır ancak bir sene böyle şeyler olmaya devam edecek.

En İyi Kız Görüşü

• Bence ertesi gun hapindan oldu hamile oldaydin hic kanamazdi

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• adet kanı geldıyse kesınlıkle hamıle degılsın ertesı gun hapı senın hormonlarını costurup adet olmanı saglar o hapar guvenlı benım hatunda kullanmıstı bırsey olmaz merak etme

0|0
    0|0
  • Ertesi gün hapı bir korunma yöntemi değildir ve vücudunun dengesini alt üst eder. Kanama adetinde olabilşr yerleşme kanamasıda. Kan tahlili yaptır

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...