Bekaret kontrolü için doktora gitsem muayene olsam gizli kalır mı?

Kimseyle bişey yaşamadım ama 12yıl önce bişey olmuştu bende kızlık zarı nedir o zamanlar bilmiyodum. Ve aklımda hep bu soru var ve muayene olmaya gidicem ama gizli kalır mı onu bilmiyorum. Sonuçta halamda o doktora gidiyo ya ona söylerse filan😕 sonra yanlış anlaşılırım bunu da istemem😕

0|0
8|12

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• hasta doktor arasında kalır her şey hastanın gizliliği diye bir şey var

3|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Gizli tutulur

1|0
    0|0
  • doktorlar baskasına gızlı bılgılerı anlatmaz ama asıstanını bılmem bos agızssa anlatır bende hastanede calısıyorum tıbbı dostaları okudugumu bıldırmek ısterım:D kadın dogumda ne oluyor merak ederım yanı bılgı ıslemcısıyım hastanenın :D

1|0
    0|0
    • Hmm seni meraklı seni😂😂

• Haha aynen 😄

• Tanıştığıma memnun oldum😉

• Hasta ile doktor arasında ki şeyler orada kalır bilmez misin kaç kere doktora gittin sen

1|0
    0|0
  • nıye gıdıceksınkı kendınden emın deıglmısın D:

1|0
    0|0
  • Bişey olmaz doktorunla konuş gizli flan dye

1|0
    0|0
  • Doktorun cenesi dusukse soyler

1|0
    0|0
  • Başka doktora git için rahat eder ama normalde söylemem lazim

1|0
    0|0
  • Bence anlasilir ve en onemlisi kayitta gececek

0|0
    0|0
  • başka doktor mu kalmadı

0|0
    0|0
  • ne yaşadın merak ediyorum

0|0
    0|0
    • Merak etme bir erkekle hiç bir ilgisi yok

• hayır o anlamda sormuyorum beni ilgilendirmezde hani neblim bir darbe felanmı burdan anlatsan sana insanlar zarar gelip gelemeyecegini söyler. doktora halanda gidiyorsa sıkıntı yaratır demedi deme.

• Hmm haklısın

• 12 yil once noldu

0|0
    0|0
    • Sanane!

• Mevzu baya bir uzun ve buyuk anlasildi:) desene ben bostana girdim patlicanlari gordum diye

• Seni şikayet etmeden bas git şurdan😠😡

Kızlar Ne Diyor 7

• Yedi cihan duyar, sakın ola gitme.

1|1
    0|0
  • Hadta gizliliği var eğer doktorun soylerse etiklere karşı gelmiş olur ve şikayet etme hakkına sahip olursun

1|0
    0|0
  • mutlaka seni hiç kimsenin tanımadığı bir şehirde yaptır bence.

1|0
    0|0
  • Baska bir doktora git ya da baska bir dehirdeki doktora git

0|0
    0|0
  • Bana mesaj at canım fikirleselim

1|0
    0|0
  • Baska nir doktora git istersen simdi söyledi söylemedi meraklanırdın ayrica gercek bir doktorsa asla söylemez

1|0
    0|0
  • Kucukken (9-10 yas civar) carpisan arabaya binmistik luna parkta cok siddetli carpistim ve bnden kan gelmisti.. o zaman birsey anlamadim.. evlenmeden once cok sikinti yasadm acaba kizligim bozulmusmudur diye.. doktorada gitmedim.. evlenince ilk iliskide kan geldi sukur.. o yuzden cok buyutme

1|0
    0|0
    • o nasıl bır carpısan araba acaba bacak arana gıren bır ayırac yok bısı yok nasıl bır carpma yasadın cok merak ettım

• Birsey girmedi cok hizli bir carpisma oldu siddetinden hopladim bilmiyorum hassasmisim demekki

• Popomda acimisti vajinamda agrimiSti

Yükleniyor...