Eşcinsel ilişkilerde aşık olmak mümkün mü?

Zamanında gerçekten alıntı bir kitap okumuştum...Kitap bir eşcinselin ağzından yazılmış...Heteroseksüel evlilik yapan ve gay eğilimi olmayan erkekler eşcinsellerle para karşılığı çok kolay ilişkiye girebiliyormuş. Gerçekten bir erkek tiskinmeden bir eşcinsel ile ilişkiye girebilir mi? Hatta ilerletip aşık da olabilir mi?

0|0
5|9

En İyi Kız Görüşü

• Aşkın insanı nerede ne zaman bulacağı hiç belli değildir.Ancak şöyle bir konu var; eşcinsel ilişki durumunda aşık olmak.Aşk ile cinsellik bambaşka şeylerdir.İkisini aynı anda yaşamak neredeyse imkansızdır.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Yıllar önce otobüste yanaşmaya çalışan bir şahısa denk gelmiştim yaptığım bazı şeylerden sonra 20 metre yakınıma gelemedi , nefret ederim öyle çok el kol muhabbetlerinide sevmem .

0|0
    0|0
  • Eşcinsellik eğilimim yok. Hiç bir koşul altında bir erkekle böyle duruma girmem.

1|0
    0|0
  • Soruyu yanlış anlamadıysam biseksüel ise evet.

0|0
    0|0
  • Escinsel olan biri için cok dogal bu sonucta sevdikleri sey bu ama benim için tamamı ile mide bulandırıcı:)

0|1
    0|0
  • Hoşlanabilir, ileri boyuta gidip Aşık'ta olabilir. Farklı beklentiler icine girip baskalarının pesinde olabilir. Asık kalamaz yani..

0|0
    0|0
  • Tiksinç geliyor.

0|1
    0|1
  • Bir Erkek olarak ...iğrenç diyorum yaaaa...

0|0
    1|1
  • yok olmaz,sanmıyorum...o dediğin o kadar zor ve kişiye uzakki...mümkün değil...

0|0
    0|0
  • Olabilir ilişki cinsellik anlamında olur aktif pasif roller şeklinde ama aşk olarak bilmiyorum aşık olanıda vardır herhalde

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• simdi burdaki erkekler erkeklgiini koruma amaciyla ay cok tiksinc falan diyorlar ama inan bana senin anlattiklarini yapanlar sayabileceginden fazla var. bu tür adamlar genelde thailand dan gelen escinselleri kendileri icin calistirirlar .bu tür seyleri yapan bir erkek illede escinsel olmasi gerekmiyor sirf denemek icin yapiyor cogu.yada kadinlara istedigini yaptiramayip veya escinsel erkekler daha ucuz olduklari icin onlarla yasiyor fantazilerini...

sence fatih ürek ve takimi kimlerle yasiyor seks hayatini? biraz düsünün sormadan kardesim ya...:(

2|1
    0|0
  • Mümkündür.

Ama eğilimi olmayan bir erkeğin gireceğini sanmıyorum, bu tip bir ilişkiye.

0|1
    0|0
  • onlarda insan

0|1
    0|0
  • Girer. Aşık ta olur. Off ya neyin kafasındasınız hala?

0|0
    0|0
    • cevap için teşekkürler

• Eşcinseller anormal oluyor bu durumda.

Eşcinsel olmayan kimse hemcinsine aşık olmaz ya da cinsel ilişkiye girmez.

• tamam

Yükleniyor...