Herkese soruyorum özel ama gizli olarak cevap verin doğrumu çekinmeden cevap verin?

Ben 20 yaşıma giricem biri burdan yazdı sapık heralde mast dedi? anlatmıs oyle anladım ben ömrüm boyunca bunu yapmadım yapmamda bütün kızlarda yapıyo dedi kendine doğrumu bunu herkes mi yapıyor?

0|0
6|25

En İyi Erkek Görüşü

• Eğer nefsine hakim biriysen yapma yaşın genç herkes yapıyor diye birşey yok nice kızlar var senin gibi temiz düşünen umarım bulasmazsin nefsine hâkim olduğun sürece

0|0
    0|0
    • hakim biriyim hiç bunu düşünmedim bile yapmayı yapmıycamda hiç asla evlenince yşarım ya kocmla ne gerek var bana saçma geliyor ihtiyacım yokbunlara temizim her daim..

• Bulmak istiyorum artikk :)

• Teşekkür ederim..

En İyi Kız Görüşü

• Yalan söylüyor. Nerden biliyomuş ki? Ben yapmıyorum sen yapmıyosun.

1|1
    0|0
    • sende hiç yapmadın demi canım hayatında

• O zaman sen çok farklı insansin umarım böyle kalırsınız.

• Böyle kalicam ben 20 yaşıma kadar yapmamisim bundan sonrada yapmam kendi kendime bu şeyi

Erkekler Ne Diyor 24

• Ne bunu yaptigin icin iffetsiz olursun nede yaptigin icin kaltak.. tercihdir.. ayrica kucuk gunahlar buyukleri engeller!
    Kadin erkek farketmez allah ikisinede nefs vermis.. masturbasyon yaptin diye kahbe demezler emin ol.. insan olmak lazim..

3|1
    0|0
  • tabiki herkes yapıyo. Dışarda başkalarıyla günaha girmektense evde yapmak bence daha mantıklı. Birbirinin yerini tutmaz ama idare eder iradeli kişiyi.

2|0
    0|0
  • oo herkes yapmazz

1|0
    0|0
  • Yapsan neyin eksilir

1|0
    2|0
  • zinaya düşmemek için yapılır

1|0
    0|0
  • Anlamadimki

1|0
    0|0
  • isteyen yapar

1|0
    0|0
  • Masturbasyon yapmakta bir anormallik yok.

0|0
    0|0
  • Yapmayan da vardır illaki.

0|0
    0|0
  • nasıl bir türkçe bu ya , 3 kere okdum zor anladım sorunu ,

1|0
    0|0
    • nedenn gayet açık herkes anlamış sorun sende mi acaba?

• Kiz erkek cogu yapiyo

0|0
    0|0
  • istisnasız herkes yapıyor :)

0|0
    0|0
    • ben hiç yapmadım yapmıyorum ama genelleme yapmayalımm

• Alakası yokk

• Var
      Cinselliği bilsen Ve kendi vücudunu tanısan zevk noktalarını bilsen sende yaparsın

• Cogu erkek ve kadin yapar bunu

0|0
    0|0
  • yav bir sggg

0|0
    0|0
  • Normal bisi sen fazla azmamisin demek vakti gelince sende yaparsin.

0|0
    0|0
  • evet %80 kızlar yapıyor yanlıs bısı yok kendını mutlu etmen yeter

0|0
    0|0
    • ebn hiç asla yapmadımm

• yapmadım merak etmıyorum anlamına gelmez meragın var gıbı gelıyor bana ama yanlıs tarafları gozune caprtıgı ıcın yapmıyorsun

• Ben kendimi bildim bileli yapıyorum

0|0
    0|0
    • iyi cok güzel yapıyosunn

• Mast ruhun gıdasıdır maymunlar bile yapıyor youtubeye 31 çeken maym n yaz gôrürsün çok komik

• Hehee

• evet cogu kısı yapıyo

0|0
    0|0
  • Evet, yapar...

0|0
    0|0
  • Sen aseksüelsin sanırım evet sağlıklı herkes yapar ama sende bir sıkıntı var.

1|0
    0|0
    • Ne alakası var

• Saçma benim ablamda yapmadi evlendi ve gayet iyi yanı azgin olmaya gerek yok erkenden
      .

• Sen bilirsin ben sana bildiklerimi söyledim.
      Kadınlar fıtrat olarak daha çok tutarlar kendilerini.

• Herkes yapıyor yapmıyor fark etmez sen Yapma sen kendinden sorumlusun boş wer baskasini madem şimdiye kadar yapmadin bundan sonrada yapma iyi bişey degl

0|0
    0|0
  • Kezbansin

0|0
    1|0
    • yapmayan kezbanmı evet yapmıyorum yapmıycam bundan dolayı Kezban sam öyle olayımm..

• İh ih vermicemmm

• Benim degilmi ih ih yas

• Kimse yapmak zorund adeğil yapmaya aaa kadın değil erkek değil diye bişiy yok ya da yapan erkek kadın oo bu süper olur falan öyle bir durum olmaz yapan yapar sen kendine hakim olduysan şimdiye kadar gerçekten süper bişiy bu doğru olanı keşke bend ehiç başlamamış olsaydım

0|0
    0|0
    • Tabiki de kendime hakimim o yüzden hiç gerek duymadım yapmadım

• Aminnnn sagolun

• rica ederim ne demek doğruları her zmana yukarı çekmek laızmm

• Bütün herkesin yaptığına inanmiyorum. Yapan bir kesim vardir elbet. Ama çoğunluk olduğunu sanmiyorum.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Ben bazen yapıyorum özellikle kendimi rahatlatmak konusunda faydasını görüyorum ve mast yapmak sapıklık ibaresi değildir.

1|0
    0|0
    • ben hiç yapmadım tercih ve zevkler ayrıdır saygı duyuyorum

• Bende ilkkez 19 yaşımda yaptım 2 3 kere dahada yapmadım 21 olucam :D gerek yok bencede

0|0
    0|0
    • bncede ben hiç yapmadımm :)

• p*rno görürse ya da resim ister istemez sulanma oluyor vr kendiliğinden gelişiyor mastürbasyon ben bakarken öyle oldu

2|1
    0|0
  • yalan yaa ikna yöntemi gelme oyuna😉

1|1
    0|0
  • Yapar

1|1
    0|0
Yükleniyor...