Kız arkadaşım lezbiyen mi acaba?!

iki ayrı üniversitede okumuş(2+2) 26 yaşında ve şimdiye kadar hiç bir erkekle çıkmamış. Bir ara yurtta bir kızın buna sırnaşmasını falan anlattı kendisine sarılmasını falan istemiş bu da hayır demiş... Bir aydan fazladır çıkıyoruz ama elini bile tutturmuyor bazen.

Ben ona "canım, gülüm, bitanem..." derken o hala ismimle hitap ediyor. Bana karşı soğuk telefonda daha rahat konuşurken yüz yüze fazla konuşmuyor ve göz temasından kaçınıyor.

İşte bir aydır çıkıyoruz ama "sana karşı hiçbir şey hissetmiyorum, aslında ben hiç bir erkeğe karşı bir şey hissetmedim..." dedi. Bunu duyunca da bitirdim tabii her şeyi ayrıldım ağladı sızladı mesaj falan gönderdi tekrar konuşmaya başladık ama hala soğuk duruyor sebebini sorduğumda "bilmiyorum duygularımdan emin değilim, bana zaman ver sana alışmaya çalışıyorum, evlilik korkutuyor beni..." gibi laflar etmesi deli ediyor beni...

Küçük bir şehirde yaşıyor evden uzaklaşıp büyük bir şehirde çalışmak istiyor ya da benimle evlenmeyi... Ayrılmak istiyorum ama ailesi akrabaları bunu suçlar diye ve en azından iyi birisi erkekliğe yakışmaz yarı yolda bırakmak diye düşünüyorum düşünüyorum kafayı yiyeceğim...

Ben anlayamadım nasıl birisi ne düşünüyor... anlayan beri gelsin...

Güncellemeler:
Ayrılacağım ama tam ayrılık sözünü dile getireceğim başlıyor sızlanmaya, yok ben sana alıştım falan demeye sonra duruyor duygularımdan emin değilim falan mesajları gönderiyor oofff bu nasıl bir kader arkadaş nerden bulur beni böyleleri...

0|0
5|0

En İyi Kız Görüşü

• Bu kadar yıl yalnızmış.Birisine hayatına dahil etmemiş.Elbet sevgili olma konusunda sıkıntılar olacak.Biraz zaman ver.

0|0
    0|0
    • zaman vereyim vermesine de ben 33 yaşındayım ya bu beş ay bir yıl sonra da çıkıp "kusura bakma ben sana karşı hala bir şey hissetmiyorum..." derse ve ben de tam tersine bağlansam sevsem ne olacak ne yapacağım ben o zaman...

sırf onun duygularından emin olması için benim duygularımı hiçe sayması sence güzel bir şey mi

• Değil tabiki.O zaman ayrıl ne diyeyim.

Kızlar Ne Diyor 4

• Bunun tam olarak lezbiyenlikle alakalı olduğunu düşünmüyorum.

Alışamamış olabilir ya da şimdiye kadar erkek akradaşı olmadığı için henüz alışamamıştır bu duruma

Zamana bırakın :)

1|0
    0|0
    • ne kadar zaman ama mesele bu işte... ve onun bu soğuk tavırları beni de soğutuyor...

• Bunu ona söyle o zaman :) soğuduğunu

• Evet lezbiyen .

0|0
    0|0
    • nerden anladın?

• Bende lezbiyenim

• iyi hayırlı olsun da sorumun cevabı bu değil ama sen de öyle miydin? ve lezbiyen olduğunu anlamam için ne sormalıyım neyine dikkat etmeliyim.. lütfen dalga geçmek için yazma...

• Ne alakasi var ya oda benim gbi dusunuodur blki bn evlnmden lafla bile istemm o yzdn yda sni sevdgneden emn dgldr bnde arkime bna saril diom bu lezbyn oldgm icn dgl.. O bna sarlrkn bn sevdgm admi hyl ediom snki o bna sarliymus gbi..

0|0
    0|0
  • ne kadar saçma lezbiyen mi? Yapar o... olur, yapmazsın lezbiyen olursun bu nasıl bir mantık. Kız açıkca sana daha önce birşey yaşamadığını söylemiş hiç birşey yaşamamış birinden pat diye sıcak davranmasını nasıl bekliyorsun acaba. Telefonda rahat konuşuyor diyorsun çünkü yanında değilsin. Gözlerine bakamıyormuş çekiniyor işte onu rahatlatacak olan sensin

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...