Sevgilim hamile olabilir mi?

bugün sevgilimle birlikteydik,sevgilim henüz bakire ama ben onun cinsel organının etrafına ve üzerine boşaldım.acaba hamile kalma riski nedir?hamile kalabilir mi? şimdide bana miğdesinin bulandığını söylüyor ki biz bunu yaşayalı 3 saat oldu.ciddi cevaplar verilirse sevinirim...

0|0
12|10

En İyi Kız Görüşü

• Kalabilir, ertesi günü hapı içebilir eczaneden.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• 3 saate midesi bulaniyorsa tam iliskiye girseydiniz ne olurdu bilemiyorum !

0|0
    1|0
  • Kesin baba oluyorsun mide bulantısı Erken başlamış malum doğumda biraz çabuk Olur ikizde değil beşiz tebrikler

0|0
    0|0
    • dördünün ismini sen koyarsın o zaman birini biz koyarız :)

• Olmaz öyle senin çocuklar olağan dışı biz site olarak isim belirleriz sen Haber edersin:)

• Daha 3 saat olmuş kız bence piskolojikmen hamile kalmış :D hamile falan değil kız korkmuş stresten midesi bulanıyo ertesi gün hapı al bişey kalmaz

0|0
    0|0
  • cinsel organına boşaldıysan kalma ihtimali elbette var. Ama arkadaşlarımın da dediği gibi ertesi gün hapı kesin çözüm. Alın bi tane garantiyee alın.

0|0
    0|0
  • Gerçekten bakire ise hamile kalması imkansız.

0|0
    0|0
    • gerçekten bakire ama internette spermlerin hareketli olduğu için içeri girebileceği ve az bir ihtimal de olsa bakire kadınların bile hamile kalabileceği yazıyor.

• az ihtimal % 3 lük diye biliyorum o da sevgiline denk gelmemiştir umarım. hem her zaman nette okuduklarına inanma

• Bu durumda hamile kalma ihtimali var evet ama belirtiler bu kadar erken kendini göstermez ilk bir aydan sonra ancak belirtiler olur. Midesinin bulanması tamamen psikolojik.Keşke dikkat etseydiniz.

0|0
    0|0
    • o anda bilemedim dışarıya boşalınca da hamile kalabileceğini

• piskolojik olarak midesi bulanıyor onun.3 saatte olacak iş değil

0|0
    0|0
  • %1 ihtimalle oldu diyelim bunun belirtisi 3 saatte olacak iş degil.

0|0
    0|0
    • sence sevgilim ertesi gün hapı kullansın mı peki yoksa gerek yok mu?

• her ihtimale karşı alabilir

• Yok ya nereye kalcak orda daha kizlik zari var bakireyse hic bisi olmaz hele 3 saat gecmis yani :DD

0|0
    0|0
  • bu yaşta cehaletın boylesı ufacık cocuklar bılıo artık kafamı buldun anlam veremedm

0|0
    0|0
  • mide bulantısı psikolojik ama hamile kalma riski var zar dört tarafı kapalı bişey değil heralde delikli dokuya sahip

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Yaş aralığı ile , durumunu anlattığın sevgili arasında büyük çelişki var . Yaşı sana yakınsa zaten bu konuları az çok öğrenmiş ve imkansız olduğunu biliyordur. Midesini bulandıran başka birşey olduğu kesin ve sanırım sadece sen sebebi böyle bir ihtimale bağlıyorsun.

Konu bu kadar yalın değil bence.

0|0
    0|0
    • benim yaşım 30 onunki 23.ikimiz de üniversite okumuş,bitirmiş insanlarız.zaten korku onda değil bende.midem bulandı deyince acaba mı dedim?

• Böyle bir şey olmayacağını o bilir. Senin de üniversite bitirmiş biri olarak buna ihtimal vermen de çok yanlış, neticede bilgi dunyasındayız , sanırım hiç bu konularda akademik bilginin sayfasını açmadın . İyi de bu kadar fanus bir yaşam olamaz ki . Bu ilkse ve yaklaşık bir ay önce daha aşağı bölgelere bıraktığın birşey yoksa, olasılık sıfırın altında.

• ya işte kuşku kötülüklerin anasıdır diye boşuna dememişler

• Adet dönemine kaç gün vardı o önemli.

0|0
    0|0
    • bir hafta falan varmış daha

• Mide bulantısı stresten oaliblir hemen bulantı olmaz hamilelik için.Vajinasına bulaşma durumuna göre risk var tabi ki.

• al sana ciddi cevap: zinaya hayır.

0|0
    0|0
  • hamile değil ve kalmaz sıkıntı yapma =) ulan daha üç saat olmuş sesli güldüm =))

0|0
    0|0
  • sorun yok rahat ol

0|0
    0|0
  • olma ıhtımalı yokta sen yınede bır ertesı gun hapı ıcır hıc degılse ıcın rahat etsın

0|0
    0|0
  • yaş;30-35 aralıpı ve soruya bak... oğlum çayım nerde kaldı?:P

0|0
    0|0
  • 9 saat sonra babasın tebrikler :)

0|0
    0|0
  • Kız arkadaşın norlevon kullansın

0|0
    0|0
  • 3 saatte midesi bulanıyosa sabah etmeden doğurur bu hızla:D