Bu şehirde mi lezbiyen olmak zor?

Ya arkadaşlar dalga geçmeyin ama aklıma takıldı sormak istedim. Ben 19 yaşındayım ve lez falan değilim. Onu söyliyim. Sitenin tekinde bi bağlantı gördüm. Lez bi kızın profiliymiş. İşte baktım biri erkek gibi giyiniyo videolar falan var. Bas baya aşk yaşıyolar. Hani diğer ülkelerde falan sık rastlanan bişi lezbiyen olmak. Burda da yok değil. Peki aşık olmak ? Yani hem cinsime ilgi duymaya başlasam burdaki kezbanlardan dolayı aşık olamam. Göze alamam. Sizce de öyle mi ? Yoksa yapan yapar mı diyosunuz ? Hiç tanıdık arkadaşım da yok öyle. Anlamadım. Şu sıralar kafamda dönüp duruyo. Videoların bazılarını izledikten sonra keşke benim de öyle bi sevgilim olsa demedim değil. Yani bu nasıl bi aşktır. Anlamadım :D Lezbiyen olma gibi bi eğilimim mi var sizce ? Erkeklerden hoşlanıyorum ama. Biseksüel ? Yoksa sadece onların aşkından mı etkilendim ?

0|0
4|5

En İyi Erkek Görüşü

• bi söz vardır "Kendi yürüyüşünü terketti, başkasının yürüyüşünü de beceremedi" diye. biz ne batı ne doğu gibi değiliz. bizim ne karımız karya benziyo, ne o.. muz or. puya, ne erkeğimiz erkeğe.. evet, bi tek lezlerimiz ve gay lerimiz konusunda herkesle aynıyız.. bu ülkede ne yaptığını bilen bir tek onlar var, SAKIN ELEŞTİRMEYİN..

0|0
    0|0
    • Eleştirmek bize düşmez.

• hoşuma giden bi replik var.." Eskiden yaz yazlığını bilirdi kış kışlığını, şimdi puşt puştluğunu biliyo" siz önce ne kadar kadınsınız, biz ne kdar erkeğiz onu anlayalım da, lezini gay ini sonra bakarız..benim en samimi arkadaşlarımdan bir tanesi top mesela

Erkekler Ne Diyor 4

• sen tahmınım yıllarca mukkemel bır erkek aradın ve aradıgın ozellıklerı erkeklerde bulamadın.bulmanda ımkansız zaten.kızların ıstedıgı erkek modelıne bakınca sankı kendı cınsını anlattıgını farkedersın.mesala bır erkek yılda en fazla 15 gun romantık olabılır ama bır kadın 200 gun kadar derın duygularla yasayabılır cok hassas bırı ısen ancak senı tatmın edecek kısı bır erkek degıl kadındır

0|0
    0|0
  • Ne biçim bir mantık bu ? Homoseksüel değilim diyorsun ama ileride olurum diyerekten yatırım yapmaya çalışıyorsun. Durumunu beğenmedim Allah muhafaza. :\

1|0
    1|0
    • Ya değilim. Ama ne biliyim tuhaf geldi. Bu kadar çok düşünmem.

• sen yasak olan aşk'lardan ektilenmişsin..

yasak olan her şey güzeldir ama güzel olan her şey yasak değildir..

0|0
    0|0
  • etkilenmişsin eyer bir kızla öpüşmekten çekinmiyorsan yavaş yavaş meyilleniyorsun

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Şu kezban lafını kaldırın öncelikle.Bence ne lezlik ne de gaylik normal bir durum değil.Yazdıklarındanda çıkardığım tek şey kendi kendine psikolojik olarak lezliğe hazırlık yapıyorsun.İstediğinden değil farklı geldiğinden.

0|0
    1|0
    • Kezban lafı isim açısından değil. Bu devirde hiçbi şeyden haberi olmayan vs. kişiler için benim kullandığım bi lakap sadece o.

• Bende senin bahsettiğin anlamda kullanmamanı söyledim.Biz bilmediğimizden değil anormal olduğıu için hemcinsle ilişkiye karşıyız.

• Karşı olmak açısından değildi.

• türkiyedeki eşcinsellerden de pek bir beklentin olmasın derim.. eğer böyle bir şeyi sadece merak dahi edip yaşamayı planlıyorsan yurtdışı gibi bir imkanın varsa kullan derim..yoksa diğer türlü çok zor...buradakiler homofobik yapar insanı :) onların haricinde bu konuyu konuşmayı düşündüğün heteroseksüel arkadaşlarının çoğu da at gözlüğüyle baktığı için yargılamaları kaçınılmaz... ne diyeyim kolay gelsin, ben de 18 yaşındayım.. çoğumuzun bu dönemlerde cinsel yönelim ya da din yahut vb konularda kafası karışık olabiliyor.. mutlu olmana bak, giden günlerin geri gelmeyecek :) iyi günler dilerim...

0|0
    0|0
  • sen tahmınım yıllarca mukkemel bır erkek aradın ve aradıgın ozellıklerı erkeklerde bulamadın.bulmanda ımkansız zaten.kızların ıstedıgı erkek modelıne bakınca sankı kendı cınsını anlattıgını farkedersın.mesala bır erkek yılda en fazla 15 gun romantık olabılır ama bır kadın 200 gun kadar derın duygularla yasayabılır cok hassas bırı ısen ancak senı tatmın edecek kısı bır erkek degıl kadındır

0|0
    0|0
  • salla bacım ya onlar livata çok pis bir günah ...

0|0
    1|0
Yükleniyor...