Acilen bakmanız lazım lütfen?

sevgilim benim kalçama zevk suyunu akıttı ama yine de ürktüm hemen gidip yıkadım kalçamı her yerimi o zevk suyu vajinama akarsa hamile kalır mıyım? hamile kalmak için illa bakireliğin gitmesi mi gerek? ve adetli iken ilişkiye önden girerse bir kız yine hamile kalır mı?

Güncellemeler:
sen kimi kandırdığını sanıyon * kumralı :d

0|0
4|21

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Bence çok risk alıyorsun tehlikeli sularda yüzme gizliş.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 20

• Adet gününe kaç gün vardı?

0|0
    0|0
  • Vajinanın içine girmedikten sonra bir problem olmaz ama dikkat etmekte fayda var olmayacak diye bir şey yok. Üstüne akıtır vajinanın o da içine doğru gidebilir. Snuçta bir damlasında bile binlerce sperm hücresi var

0|0
    0|0
  • çok cahil var arkadaş ilgilenmiyorum ama hamile kalmazsın bil.

1|0
    0|0
  • kalmaz fakat adetlı ıken ıkınız ıcınde zararlı zıktırme kendını dın acısından bakma kendını saglıklı bır yasam acısından bak

0|0
    0|0
  • Birincisi zevk suyundan hamile kalınmaz.. ikincisi illa bakireligin gitmesine gerek yok vajinanın üzerine boşalırsa da gebe kalabilirsin

0|0
    0|0
    • bakireliğimin gitmeden nasıl olacak?

• peki vajinanın yanağına boşaldı diyelim sadece yanağına o zaman da hamile kalma ihtimali var mı

• Risk var meni de su gibi akıyor biliyorsun ister istemez kalkarken otururken ya da hareket edince akabilir tehlikeli isler dikkat lazim kanka

• bakirelik gitmedende hamile kalma olasılıgın var

0|0
    0|0
  • Hep diyorum ilkokulda cinsellik egitimi verilmeli diye..

0|0
    0|0
    • ya of am*na koyayım illa ukalalık yapacaksınız demi s*ktirin gidin

• girilmeyen yerin kalmamis hala hamile kallirmiyim diye soruyor

1|0
    0|0
    • sadece kalçama zevk suyunu akıttı kendini dindar sanan tayyipçi o. çocuğu seni s*ktir git l*n

• sıkıntı yok rahat ol

0|0
    0|0
  • O kadarda abartma ya

0|0
    0|0
  • hamile değilsin

0|0
    0|0
  • Bakireler de hamile kalir. Hasta ikrn icine bisalinca hamile. kalmazsin

0|0
    0|0
  • belkı olabılır

0|0
    0|0
  • ikizin olur

0|0
    0|0
  • bunlardan bişey olmaz ama bu gidişle adam seni sker kesin hamile kalırsın yakında

0|0
    0|0
  • Kalabilirssin adetliyken cok zor %1 ihtimal ama

0|0
    0|0
  • adetliyken ilişki olmaz ama adetten 1gün sonra olsa kalmazsın test edildi :)

0|0
    0|0
    • adetliyken neden olmaz

• diyelim ki girdi adetliyken yine de hamile kalır mı

• %99 kalırsın cünkü yumurtan hazır oluo döllenme borusuna gecio ve 1 hafta adetle atılana kadar orda kalıyor o yüzden olasılık cok yüksek

• adetli iken yapılmaz ki. çünkü hastalık kapma durumu var.
    zevk suyuyla hamile kalınmaz,
    bakire olanlarda hamile kalabilir.

0|0
    0|0
  • isyan sebebisiniz bir bitmediniz * sıkıldık bu sorulardan azıcık araştır öyle sor bu nedir ya çoluk çocuk usandık artık

0|0
    0|0
  • Kesin hamilesin bizim mahallede bir kiz vardi ole yapmis 4 duz dogurdu

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Adetliyken kalinmiyor ve zeck suyundan hamile kalinmiyor. Bakirelik bozulmadanda hamile kaliniyor doktor yazıları bunlar

0|0
    0|0
  • Kalmazsın korkma hamile kalmak içinde illa bakireliğinin gitmesi gerekmez

0|0
    0|0
  • Adetliyken hamile kalinmaz korkma. penis vajina icindeyken zevk suyu gelse bile hamile kalinmazken popona akitmasindan hic bisey olmaz

0|0
    0|0
Yükleniyor...