Vajina kararması?

Ben esmer bir kızım ve vajinamın dudakları kara. Bu itici bişey mi? Erkekler soğur musunuz böyle bir görüntüden? Dalga geçmeden ciddi olun lütfen.

0|0
41

En İyi Erkek Görüşü

• kararması doğal genelte ter bezlerinin fazla çalışması ile pigment fazlalığından oluyor insani bir hal ve eğer görüpte sadece karardı diye senden tiksinecek biri var ise asıl tiksinilecek kişi odur çünkü bir kadın vajinası ya da göğüsleri ile değil ruhu ile de bir bütündür...

1|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 40

• vajina görüntüsü elbette önemli kendine renk katmıştır. merak etme erkek arkadaşın veya kocan sevecektir önemli olan sıcaklığı vereceği his ama bu kadar da takıntı yapma...

Türkiye’de insanların yüzde 90'ı aynı şekilde sevişiyor
    Kadınların yüzde 80'i orgazm olamıyor...
    Cinsellik sanat gibidir. Herkes resim çizebilir iyi veya kötü... Bazıları vardır renk seçimiyle hayal gücüyle hatta fırçayı kavrayışıyla güzel bir tablo çıkartır. Demem o ki cinsellikte bir tablo gibidir. Bazıları zirveyi yaşar ve yaşatır. Çoğu kadının hayatında bir şekilde cinsellik geçmektedir. Günümüzde cinsellik yaşamayan kadın yok denecek kadar azdır. Cinselliğin yaşanması ne kadar önemliyse fark katmakta önemlidir. Sıradan bir cinselliği kim yaşamak ister ki! Çoğu kadının zihninde cinsellik yaşayacağı erkek kim olursa olsun aynı duyguları hissedeceğini bir fark olmayacağı oluşmuştur ama çoğu yanılmaktadır. Açıkça söylemek gerekirse gerçek bir penisi tatmayan tüm hatunlar bana göre bakiredir. Türkiye'de cinsellik konusu ele alındığında ve yaşayacağı cinselliğin aynı olacağını düşündüklerinden dolayı kadınlara hak vermiyor değilim. %90 ı aynı şekilde sevişen bir toplumun yarattığı bir sonuç. Diğer taraftan %80’in bakire gezdiği bir toplumda cinsellik yaşadığını ve yaşattığını düşünen erkekler var.
    Afedersiniz ama bu ülkede aşk budaları fazlasıyla var ve ülkedeki gerçek istatistikleri söyledim.
    Seks farklı bir sanat dalı. Herkes yapacak tabi ama bazıları ise diğerlerinden kat kat fazla zevk alacak. Nasıl zengin fakir orta halli kavramları varsa seks hayatına da bu şekilde bakabilirsiniz. Kimileri bu konuda yoksundur fakir bir ilişki yaşar kimileri standarttır orta halli yaşar. Kimisi ise zengin içerikli bir ilişki ile nirvanaya ulaşır..

Erkekler bu kadar başarısızken senin dert ettiğin şeye bak. onlara * olsun yeter:))

0|0
    0|2
  • ben asla hoşlanmam. bir debunu soyligim eger kuçuk dudakran siah olmuşsa onlari alabilim ama buyuk dudak larini jerrahi yolu yok sadece bayanlar daha iyi biliyor reng açici krem kullana bilisin. bir yer de de gordum yazmiş eğer limon suyu ya sirkeni durultarak bir ped yardimiyla limon suyunu devamli temasta bulur san rengi açar ama sabir istiyen iş. bir de gunde 3 kez her defa bir saat uygulamalisin. yine suyligi jerrah oldugum için kuçuk dudaklari rahatlikla hal edebilim

0|0
    0|0
  • Güzel tahrik edici

0|0
    0|0
  • derinlik olması kafi
    gerisi sıkıntı değil

0|0
    0|0
  • Kişiye göre değişir ama merak etme erkeklerin çoğu fazla takmaz bunu kafaya. Çünkü cinsel ilişki esnasında bizler için rengi fazla önemli değil. Sizlerin ihtirası isteği bizim aklımızı başımızdan yeterince alıyor zaten

0|0
    0|0
  • Biraz itici olabiliyor.

0|0
    0|0
    • Nesi iticiki

• Ama temiz.

• Yani yalamam demiyorum da, çok kara olunca hemen şevkle yapamıyor insan. Kıl yoksa sorun değil zaten.

• ten rengine göreyse normal bu

0|0
    0|0
  • yooo aksine daha hos gözükür :)

0|0
    0|0
  • Esmerin tadı vr lafı boş değil bence sadece temizliğine dikkat et gerisini koyver gitsin seni seven vajinanın dudaklarını değil gerçekten sadece seni sevsin

0|0
    0|0
  • Ben pembe dudaktan hoslanırım ama kara dudak olması sorun değil vajinanın kötüsü olmaz öpte başına köy dermişim

0|0
    0|0
  • Bence süper bişey esmer candır herşeyiyle

0|0
    0|0
  • of hayir hep bu soru geliyo vajina iste buyutmeyin olayı

0|0
    0|0
  • tadı değişmiyor her türlü yalanır. yalanırsa sıkıntı yok benim için :)

0|0
    0|0
  • ben hiç soğumam gayet güzel oral olur. dudaklardan öte içini kullanıyorum. dudakların önemi yok.

0|0
    0|0
  • görmem lazım :)

0|0
    0|0
  • İğrenç

0|0
    0|0
  • Bencede daha güzel olur öf be olsada emsem

0|0
    0|0
  • ben pembe tercih ediyorum. zaten beyaz tenli hatunlar çekici geliyor bana

0|0
    0|0
  • Yani insan yalamak istemiyor açıkçası 😕 pirinç suyu tavsiye ediyorlar beyazlatmak için...

0|0
    0|0
  • İçi de kıpkırmızı dır

0|0
    0|0
  • Ben çok kara sevmiyorum bana itici geliyo

0|0
    0|0
  • Beyaz boya kullanırsın sıkıntı yapma :\

0|0
    0|0
  • merak etme güzelim bu sıkıntı edilcek birşey değil

renge pek bakılmaz

0|0
    0|0
  • Neden kötü olsun Esmersoy işte her halde öyle olacak

0|0
    0|0
  • hayır cok guzel bır goruntu bence ıcı pembe dısı kapkara hımm tam sevdıgım gıbı

0|0
    0|0
  • Yok ya ne sorun olacak çikolata gibi ne guzel

0|0
    0|0
  • Ten renginde mi

0|0
    0|0
  • İtici ama vajinaya itici

0|0
    0|0
  • Valla bu yasima kadar vajina rengine bakan bir erkek hic tanimadim duymadim :))

0|0
    0|0
  • Sorun değil tabiki fazla takıntı yapmayın

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    10
Yükleniyor...