Kız arkadaşım hamile olabilir mi?

1 ay önce evdeyken kız arkadaşım çok ısrar etti, ama bu hamilelik konusundan korktuğum için tam sertleşemedim bile. denedik ama penetraston olmadı, boşalmada olmadı, biraz sürtündük
zevksuyudan korkuyorum çok fazla.
ama kız arkadaşım bu konuda bişey olmaz diyor acayip rahat bu konuda, ben bir aydır kafayı yemek üzereyim, kızı öpemiyorum bile.
eğer hamile kalırsa gebeliği nasıl sonlandırabiliriz ki?

0|0
1|4

En İyi Kız Görüşü

• Zevk suyunda azda olsa sperm vardir ama cok zor bir ihtimal bosalmadan hamile kalmasi kadinin ovulasyon aninda olmasi bunu denk getirmek zor yani hamile falan degildir

0|2
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Gebe degildir. Sanmiyorum dostum ama anlamadigim bir konu daha var gebelikten neden bu kadar korktugun? Sanirim kizla ciddi dusunmedigin icin cinsellik olayina da pek girmiyorsun. Kiz ne kadar zorlarsa zorlasin sen tavrini koy ortaya. Onun uzerinde agirligin olursa seni istemedigin seyler hakkinda zorlayamaz ve sözünü dinler. Ama iliskiye girmek istiyorsan da peşin peşin konuş korunmak icin cok yeni yöntemler gelisti iğneyle bile korunabilirsiniz. Bu kadar dert yapma kendine.

0|1
    0|0
    • evet ciddi düşünmüyorum ve hesapta da yoktu zaten bu olay, kendisine söyledim ertesi gün hapı al diye ama istemedi, bişey yapmadık zaten dedi, acayip rahat nedense bu konuda ama ben 1 aydır delirmek üzereyim sanki ben hamile kalmışım gibi. bu hafta içinde adet olması lazım yoksa ayvayı yedik zaten

• Dostum kizin hamile kalmasi imkansiza yakin bunu söylemek gercekten istemem içine kurt dusurmek istemem ama insallahta yoktur ama kiz hamileyse şüphelen. Şüphelen dedigim başkasiyla ilişkisi de olabilir seninle birlikte aldatma vs gibi ya da ne bileyim iste baskasiyla arasinda bisey gecyikten sonra hamile kalmis olabilir eger hamileyse (insallah degildir zor zaten). Simdi diyeceksin ki kardesim nerden cikardin simdi bunu durduk yere yapmaz oyle bisey diye ama sen kendin dedin dostum "cinsellik konusunda cok rahat" diye. Cinsellik konusunda rahat olan bir kiz onu da yapar. Rolleri degismissiniz bir kere ilişki baştan falso dostum. Normalde senin daha fazla arzulaman lazim onu. Sizde tam tersi. Beni yanlis anlama samimi buldugumdan rahatca konusuyorum böyle.

• inşallah yoktur öyle bişey, ben işin sorumluluğunu biliyorum, söylediğine göre kendisi bakire cinsel ilişkiye girmek istediğinde kızlığın ne olacak diye sordum, oda bozulsun noolcak ki dedi ben erkenden evlenmek istediğini düşündüm daha çok, ama dediğin ihtimal de var

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 3

• Aldırmak zorundasın eğer ilişkiden sonra ella hap varmis atsaydi sorun olmazdı. Bu arada sen bilemezsin 1 damla gitse kalır. hamile olunca gorurum onu. ama o zaman suç onda olmaz sende kalır dostum

0|1
    0|0
    • dedim ben kullan diye ama istemedi, o mesele yüzünden ayrılma noktasına gelecektik nerdeyse

• Sen mi al-Din bakireligini

• giremedim ki içine korkudan, denedim ama olmadı, bakire hala

• madem korkuyorsun niye yapıyorsun o zaman. hem zevk suyundan hamile kalmaz

0|1
    0|0
    • kız arkadaşım ısrar etti, bunda benim suçum olmadığı anlamına gelmiyor tabii ki.
      ve ayrıca zaten yapamadım, zevk suyunda sperm olabiliyormuş bu arada

• yapamadıysan sorun yok

• o senden fazla biliyor :) merak etme defalarca içinde gidip gelsen bile boşalmadığın sürece hamile kalmaz

0|0
    0|0
Yükleniyor...