Kızlar erkeklerin nesini begeniyosunuz?

Kızlar erkeklerin nesini begeniyosunuz? (gay filan kesinlikle değlim) Kızlar çok narin,temiz,şirin varlıklardır bence dünyadaki en güzel varlıktır ama erkekler kaba,kıllı,bakımsız olur genellikle anlamadıgım nokta erkeklerin nesini begeniyosunuz :)))))))))))?

0|0
4|3

En İyi Kız Görüşü

• Edebini,ağırlığını,gücünü ki bu genelde doğasında olan bi^şey erkeklerin..ve güven verir.

0|0
    0|0
    • yani diyosunki bakımlı olmasın temiz olmasın kıllı olsun,ama beni korusun güven versin yeter öyle mi ?

• özür dliyorum biran fiziksel güç anladım :)))) cahilliğime verin :( :))).

• Özre lüzum yok.Olabilir tabi.

Kızlar Ne Diyor 3

• Neremi neremi gözlerimi neremi neremi dudaklarımı :D :D tovbe ya çılgın mısın yavrucugum .Kimi begenebiliriz baska hıı soyle soylee nağpakkk :D :D çok güldürdün beni Allah'ta seni guldursun :)

0|0
    0|0
    • nereni nereni heryerini :))))) ölek sizin için :))))).

• Herk erkek öyle değil ki.

0|0
    0|0
  • haha :D çok aşağılamışsın ya..ama haklısn :D

0|0
    0|0
    • ben erkeğim kızlara bayılıyorum çokta çıktıgım oldu ama şaşıyom size :))).

• yani erkeklere hasta oldugunuz için tama yaratılış gereği filanda kıza bakıyon çok narin kibar temiz içine koyarsın erkeğe bakıyon bidaha bakmak istemiyon :D:D.

• haha :D:D:D

Erkekler Ne Diyor 3

• sakın abazalığından olmasın kendi adına konus kızları bu kadar gözünde büyütme bir şey sadece gözünde değer verdiğin kadar değerlidir bi bak fotoğrafıma bakımsız kılı birine benziyormuyum narin şirin temizmiş tanıdığım okadar kız varki dışardan öyle gözüken birde evlerine git bakim yada makyajsız halerini gör bakim ondan sonra gel bir daha bu soruyu sor

0|0
    0|0
    • resimdeki senmisin bro :))))))))) ayrıca abazan kelimesiyle uzaktan yakından alakam ister inan ister inanma çünkü kendimi biliyorum ben kaç kızla çıktıgımı vs bak aşşagıdaki erkeklerde beni tasdikliyor yani abazanlıkla alakası yok.

• ozaman bu ne yalakalık kardesim erkekleri bildiğin yerin dibine sokmuşsun ...her neyse kızlara cok değer verdiğindendir ben ise öncelikle olarak kendi hayatıma ve özgürlüğüme değer veririm kızlarla aramda yoktur yani senin kadar değer vermem ki değer verseydim gitiğim yerde kız kalmazdı orası ayrı mesele gençlerin önünü açmak lazım sonuçta :)

• kendi adına konuş kaba değilim kıllı değilim bakımsız da değilim gayde değilim.

0|0
    0|0
  • benim de merak ettiğim bir konudur :D

0|0
    0|0
    • bütün erkekler benim gibi düşünüyor demekki :D:D.

• bu arada bende gay değilim :D belirtmekte fayda var :D

• bu tip konular açtınmı yaa abazan ya gay oluyon :))))))).

Yükleniyor...