Kızlık zarına zarar veriyormuş doğru mu?

meraba arkadaşlar ben kahve tiryakisiyim bi yerde okumuştum türk kahvesi kızlık zarına zararlıymış ? ne gibi zararları olabilirki ? bide türk kahvesi yerine nescafe içsem yine aynımı?

Güncellemeler:
kızlar cevaplasın

0|0
7|16

En İyi Erkek Görüşü

• sadece söylenti. kahvenin kızlık zarına olumsuz etkisi yok . aşırı kahve tüketimi bir çok konuda zarar verir burada türk kahvesi yada nescafe olarak ayırmayın. ürün olarak değil içeriğindeki kafein zararlıdır

--kalp ritmini olumsuz etkiler

--tansiyon yükseltir

--midesinde ülser olanın hastalığını artırır

-- migren tetikleyicisidir

--az da olsa su kaybına yol açar

--vitamin ve besin eksikliğine yol açar. demir ve diğer maddelerin emilimini engeller.

--idrar yolu ile kalsiyumun atılmasını sağladığından kemik erimesine yol açar

--doğurganlığı olumsuz etkiler

tabi bu söylediklerim aşırı tüketim yani 3-4 fincan dan daha fazla tüketim için.

bunun yanında faydaları da var

1|0
    0|2

Erkekler Ne Diyor 15

• Kahvede ki kafeini uyuşturucu diye engellemeye çalışan yeşil sermayenin kahve üreticilerinie yapmak istedikleri komplonun ufak bir penceresi bu...asdasdasdad ohaaaa zihnimden ürktüm.

0|0
    0|0
  • Ya sacmalamayin allahinizi severseniz. Bende Hollanda gazetesinde okudum ister inanin ister inanmayin neymis kahve kanser yapiyormusta iste onda bir madde varmista yok fazla icmeyinde?

Ya sacmaliln inanma. Bir kerede okudum gazetede Turk gazetesinde elma yersen sismanlarsin iste fazla yeme hormonlu buyudugu icin cok vitamin yok. Uc ay sonrada okuyorum elma cilte iyi gelir, elma iste oraya iyi gelir buraya iyi gelir. Ya sacmaligin daniskasi cogu seye inanmiyorum ben artik bu profesorlerin.

0|0
    0|0
  • Türkler de kızlık zarı takıntısı vardır nescafe içen yabancılar da değil mantıken düşünürsen bizde problem oluşmadığına göre sizlerde de oluşmaz(nesil olarak diyorum). Türk kahvesi zararı olan bir içecek değildir.

0|0
    0|1
  • Seni yemişler yok öyle birşey. Gönül rahatlığı ile abartmadan kahve tüketebilirsin.

0|0
    0|1
  • ya kim diyo bu zırvaları kahve öyle bişi yapsaydı ortalık kahve dullarıyla dolup taşardı... düşünsene gerdek gecesi adam aaa sen kız değilsin diyo kızda valla ben birşey yapmadım kahve yaptı

1|1
    0|1
    • erkek yorumlarını beğenmedi kızımız

• valentino3000 cok haklısınız erkeklerin bazılarının yorumlarıda dogru

• diğer yorumlara sagım var ben soruya göre cevap verdim hatda hiç bir yiyecek kızlık zarına zarar vermez olsaydı FDA yayınlardı kahve sevmem ben ama yararları çokdur

• sadece yuh diyorum

0|0
    0|0
  • bisiklete binmekte zarar verıyormuş bacım

0|0
    0|1
  • Cok mantıksız hibi geliyor ama genede uzmana danismanı tavsiye ederim

0|0
    0|1
  • yok vermez yalan

0|1
    0|1
  • kahveyi vajinandan içmiyorsan sorun yok

0|1
    0|1
  • içine dökersen eritir ağzınla içersen sorun olmaz :P

0|1
    1|1
  • Kızlar demişsin ama bilgimi paylaşayım istedim. Batıl inanç...!

0|0
    0|0
  • ne alakası var ya

0|0
    0|1
  • biri kahvenin içine uyku ilacı katıp seni evire çevire kızlık zarını bozarsa zararlı sayılır suç kimde acaba :D

0|1
    0|1
  • kahve fincanını bir yerine sokmazsan zarar vermez :D kahve dinç tutar dikkati artırır. ne kadar saçma bir bilgi bu. türk kahvesi sapık mı ya niye zararı olsun.

0|2
    0|1

Kızlar Ne Diyor 7

• kahve bende iciyorum günde 10 bardak benım ki bir alıskanlık halıne gelmıstır kızlıga falan zararıda yok baska yerlere zararı var amam kızlıga kesınlıkle yok ama su varkı adet doneminde fazla sancı yapıyor baska bir sorun yok canını sıkma icmene devam et :))

1|1
    0|1
  • Aaaa içince oraya mı gidiyomuş , valla bilmiyodum , bak gördün mü :((

0|1
    0|0
  • yok artik daha neler. tip dunyasi yikilirdi yaa

0|1
    0|1
  • asdfghfkjhgfdsalkiudhsurhdbsu

0|0
    0|0
  • Yok yahu daha neler...

0|0
    0|0
  • Onları eskiden söylerlerdi küçükler kahve içmesin diye söylenen bir şey

0|0
    0|0
  • turk kahvesi kızlık zarına,nescafe popo kaslarına,espresso ise oral mukusoya zarar verir

2|1
    0|1
Yükleniyor...