Kızları nasıl sevebiliyorsunuz?

Sorum erkeklere. Kızları nasıl sevebiliyorsunuz? Ben hangi birine dostça, anlayışla, hoşgörüyle, sabırla ve de hiçbir cinsellik beklentisi olmadan İNSAN GİBİ yaklaşsam, her türlü kapris ve tripleriyle ilgilensem ve niye öyle olduklarını anlamaya çalışıp çözümler önersem, yapıcı olmak için debelensem, öyle ya da böyle abuksabuk bahaneler çıkarıp kavga ettiler. Neymiş efendim, ben özgürüm ben şuyum buyum. Sanki ben kafese sokmaya çalışıyormuşum gibi. Annem babam senin kadar ilgilenmiyor, çok iyi birisin, ben kolay kolay kimseyi beğenmem dediler. Senle ilgi planlarım çok dediler, sonra da durduk yerde bolca hakaret edip kavga çıkardılar. Öyle ya, biz erkeklerin görevi, kızların agresifleştiğinde vuracağı boks çuvalı olmakmış. İnanılacak gibi değil, kadınlara değer verip de kendinizi üzmeyin... Yaşı küçük arkadaşlar bu yoldan çabuk dönse kardır. Akıllı dediğimiz kızda bile arızalar çok. Dengesizlik ve psikopatoloji bu ülkenin kızlarının değişmez gerçeği olmuş. Yazık. Akıllısı böyleyse cahili nasıldır, düşünmek bile istemem. Aşk diye bir şey var ama bu psikopatolojik kızların anlayabileceği bir şey değil. O yüzden her ilişkide yıkıcı taraf olup sonra da aşk yok diyorlar...

0|0
1|2

En İyi Erkek Görüşü

• dostum tabiri caizse "hanzo" olucaksın maço davrancaksın. öyle geçti artık anlayışlı iyi niyetli olmak. değer vermicen ki değerin artısn, hor görücenki saygı duysun. artık kızlar süründüren erkek istiyor. bügün bu sitedeki flört ve aşk konularını incele kızlar nerde odun var onlara aşık olmuş nası elde ederimin derdinde. çoğu yazıo " erkek arkadşım artık benle ilgilenmiyo kaba davranıo onu çok seviom nası geri kazanabilirim" bi dünya böyle konu var. herif aldatmış aklı hala onda olan mı dersin kızı itin götüne sokmuş ona tapanmı dersin. elebette olgunlaşmış karakter sahibi sağlam duruşu olan kızlarda var onları katmıyorum buna sadece genel izlenimlerinden yola çıktım.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• kizlarsiz olmuyor ondandir, sap sapa takilinmiyor uzun zaman. kizlar tuz nasil yemegin tadi gibi kizlarda oyle bisey. bi soz var ne onsuz ne onunla bu kiz/erkek icinde gecerli. ne sizsiz oluyor ne sizinle oluyor. kizlari anlamak zaten zor bazen biz bile kendimizi anlamiyoruz

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• ama bazıları çok güzel :(

1|0
    0|0
    • güzellik yetiyor mu sana?

• sana öyleleri denk gelmiş demek ki

• ben bir kıza kolay kolay akıllı demem, akıllısı bile böyleyse gerisi hikayedir

Yükleniyor...