Vajinamın içi çok kaşınıyor, kaşıya kaşıya kızardı kannatım artık. Neden kaşınıyor ki :( ?

Vajinamın içi çok kaşınıyor, kaşıya kaşıya kızardı kannatım artık. Neden kaşınıyor ki :( ?

0|0
15|43

En İyi Erkek Görüşü

• soğuk su altında seks yapsan sorun çözülür. şaka bir yanada bakteri mantar vs vardır doktora bir git derim.

0|0
    0|0
    • korkuyorum valla

• bunun bakirelikle alakası yokki. mast yapmışsındır sulanmışsındır iç çamaşırını değiştirmemişsindir yastık yorgan çarşaf pistir ya da iç çamaşırın dahil iyi durulanmamıştır. benim sana önerim bu gibi şeyleri ekstra durula sonra özellikle kilotlarını ütüleyerek giy ki hijyenik olsun

• sapıkmısın le sen yakışıyormu sana bak bak nasılda kıvırmış hemen şaka yapmış

En İyi Kız Görüşü

• Siğil ise çok kötü.
    Küçük küçük sivilce gibi şeyler varsa sakın kaşıma. 1 tane varsa kaşıdığında 10 tane olur.
    Benim bir akrabamda vardı da siğil duası mı ne var ondan yaptılar. Bir fidan gibi bir şey ekiyorlar, haftada bir gün bir kadın fidanın yanına gidip dua okuyor.
    Fidan kuruduğu zaman siğiller de kuruyup gidiyor. Yanlış biliyor olabilirim sadece bildiğim kadarını anlattım.
    Herkes de olacak diye bir şey yok ama benim akrabamda işe yaramıştı.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 42

• Mantar olmuşsundur.

0|0
    0|0
  • İçinde bir şey unutmuşsundur belki. :):

0|1
    0|0
  • Mantar, bakteri, pislik, ıyyyk

0|0
    1|0
  • hafif bir antibiyotik başla. rahim içi temizlik kitleri var. Sebamed in vajinal şampuanını önce dene doğal olarak yoksa ilaç önerebilirim

0|0
    0|0
  • Fazla kaşıma sen yine de, doktora git.

0|0
    0|0
  • eğer perden yoksa estrogen losionuvaginanin icine uygularsan jevab alirsin lutfen iyileşirsen bene bir haber ver

0|0
    0|0
  • Sivri sinek ısırmıştır :D

0|0
    0|0
  • Dr a git ilaç versin mantar olmuş

0|0
    0|0
  • mantar olabilir. sirkeli suyla sil

0|0
    0|0
  • mantar vardır

0|0
    0|0
  • Mantar olabilir

0|0
    0|0
  • Mikropmusun nesin bilemedik ki

0|0
    0|0
  • yıka iyice

0|0
    0|0
  • mantar ya da genital sigil olabilir bence acilen doktora görün ve kaşımamaya çalış

0|0
    0|0
  • Mantar olmustur

0|0
    0|0
  • Kasidikca kasinir doktora git

0|0
    0|0
  • İçinde kıl kalmış olabilir mi. Veya temizliğine dikkat etmiyo musun.

0|0
    0|0
  • mikrop kapmış olmasın

0|0
    0|0
  • kaşıma kaşıdıkça yara olur

0|0
    0|0
  • Mantar

0|0
    0|0
  • mantar olmuştur. hpv de olabilir

0|0
    0|0
  • Birşey şok gecer

0|0
    0|0
  • Mantar mi oldun

0|0
    0|0
  • mantar olmuşsunda ondan

0|0
    0|0
  • mantar olmussundur %99

0|0
    0|0
  • Sen kasimaman gerkiyordu. Penis kasisa daha makbul olur

0|0
    0|0
  • Kullandığın deterjan yumuşatıcı ya da giydigin iç çamaşırından kaynaklı bir durum

0|0
    0|0
  • mantar

0|0
    0|0
  • penis istioooo :)

0|0
    0|0
  • Tuz baz kasintigi alir

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    12

Kızlar Ne Diyor 14

• Iy hastalık kapmışsındır. öyyk

0|1
    4|2
  • Mantar olmussundur

0|0
    0|0
  • mantar var , doktora git hemen yoksa rahim kanserine kadar yolu var o işin.

0|0
    0|0
  • Enfeksiyon veya mantar olmuşsundur canım. Mesaj atar mısın bana bir kaç sorum olacak. Ondan sonra ilaç tavsiye edebilirim.

0|0
    0|0
  • > büyük ihtimal mantar. doktora git

0|0
    0|0
    • çok mu kötü bişey :(

• > kötü bişey değil. ama doktora git ilaç falan versin. kaşıyarak tahriş edersin

• evet ya saol canım. birisi kansere kadar gider dedi korktum

• Mantar vardır 😕

0|0
    0|0
  • Mantardır, cilt doktoruyla görüşüp uygun ilacı yazdırmalısın.

0|0
    0|0
  • Iltihab ola bilir mantar ola bilir veya yeni kilarin cikiyor ola bilir.

0|0
    0|0
  • bendede vardı aynısı mantar o takma tedaviye geç kalmadığın sürece çabuk geçer yoğur suyu iç ve vajinana sirke sür gçiyor sirke kaşınmasını önlüyor yoğurt suyu akıntın varsa onu kesiyor.. bakireysen fazla zorlama zarın bozulabilir ben kaşıdım bozulma ihtimali oluyor

0|0
    0|0
  • Vajinal mantar olmussun. Mumkun oldugunca kasimamaya calis. Kasintiyi hemen kessin istiyorsan anestol sur ama ilk basta biraz yakar. Onun disinda oral mantar ilaclari ve mantar kremleri kullaniliyor.

0|0
    0|0
  • bikere seninki gibi olmuştu kolonya dökmüştüm amaann bir yandım nasıl zıplıyom ama çok kötü olmuştu ama geçti ama sen sakın deme tavsıye etmıyom :D

0|0
    0|0
  • bakteri olabilir kadın dogumcu ya git

0|0
    0|0
  • temizliğine dikkat et bol suyla yıka kaşınmaya başladığında kaşınak yerine

0|0
    0|0
  • Iliskiye girdin mi hiç yakın zamanda? Ve yahut iç çamaşırından dolayi olabilir mikrop kapmış olabilirsin

0|0
    0|0
    • hayır hiç girmedim

• Dediğim gibi iç çamaşırı mikrop kapma ve hastalığa yakın olmaktan kaynaklanabilir

Yükleniyor...