Kapat

Kızlar, vajina temizligi?

Benim vajinam cok killi. Hani normal insanlarda olandan cok fazla. Iclere dogru bile var kalcama yakin yerlerde bile. Agda yapamiyorum canim cok yaniyor diye. Jilet kullaniyorum ama o da tam temizlemiyor. Erkek arkadasimla bir seyler yasamaya baslayacagimiz zaman sirf bu yuzden geri cekiyorum kendimi :( agda vajinami kizartiyor hatta ustlerini kanatiyor ne yapmaliyim sizce

0|0
9

En İyi Kız Görüşü

• Agda ilk zamanlar acitir. 3 4 seferden sonra acitmaz. Ayrica kizariyorsa gul suyu surersen kizarikligini alir tahrisi giderir😊 hep jiletle aldiysan artmasi normaldir jilet killarin daha sert ve sık cikmasina neden oluyormus. Agda disinda makineyle de alabilirsin ama zaman alir ve daha cok acitir

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 8

• Lazer epilasyona gitmelisin canim. Agdaya jilete hayat boyu verecegin paradan cok daha ucuza gelir. Bebek poposu kivaminda cildin olur.

Sadece vajinal bölge de seansı 150den fazla tutacagini sanmam.

0|0
    0|0
  • Lazere gidebilirsin cok işe yariyor ve jiletlemeye devam et erkekler killi hoslaniyo cok olmamak kaydiyla

0|0
    0|0
  • Bence elinde bu kadar iyi bir fırsat varken (yani kıl köklerin çok kalınken) lazere başla. Hiç bir yan etkisi yok. Yumurtalıklara zararı falan yok. Reglinin üstünden 2 yıl geçtiyse yapılıyor.

0|0
    0|0
  • Bugüne kadar jiley kullandığın için kılların çok kalınlaşmıştır. Dişini sıkıp bir kaç sefer ağda yap sonra eskisi gibi acımaz ve incelmeye başlarlar. İlerde çok dua edersin uyarsan tavsiyeme.

1|0
    0|0
  • Kuaföre ağdaya git

0|0
    0|0
    • Kanatiyor

• Bakire olmakla ne alakası var? Yapılıyor

• Yumurtaliklara zarar verebilir diye yapilmiyor diye duymustum. Tesekkurler

• kizartip kanatmasi normal zaten

0|0
    0|0
  • Bakirelere de yapılıyor sıkıntı yok gayet temiz bir cikdin oluyor hatta imkanın varsa tüm vucut yapdır

0|0
    0|0
  • lazer yumurtalıklara zarar veriyor sanırım. Ağdaya git bir kaç kez sonra alısırsın

0|0
    0|0
Sponsorlu
Yükleniyor...