Kızlar, vajina temizligi?

Benim vajinam cok killi. Hani normal insanlarda olandan cok fazla. Iclere dogru bile var kalcama yakin yerlerde bile. Agda yapamiyorum canim cok yaniyor diye. Jilet kullaniyorum ama o da tam temizlemiyor. Erkek arkadasimla bir seyler yasamaya baslayacagimiz zaman sirf bu yuzden geri cekiyorum kendimi :( agda vajinami kizartiyor hatta ustlerini kanatiyor ne yapmaliyim sizce

0|0
9

En İyi Kız Görüşü

• Agda ilk zamanlar acitir. 3 4 seferden sonra acitmaz. Ayrica kizariyorsa gul suyu surersen kizarikligini alir tahrisi giderir😊 hep jiletle aldiysan artmasi normaldir jilet killarin daha sert ve sık cikmasina neden oluyormus. Agda disinda makineyle de alabilirsin ama zaman alir ve daha cok acitir

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Lazer epilasyona gitmelisin canim. Agdaya jilete hayat boyu verecegin paradan cok daha ucuza gelir. Bebek poposu kivaminda cildin olur.

Sadece vajinal bölge de seansı 150den fazla tutacagini sanmam.

0|0
    0|0
  • Lazere gidebilirsin cok işe yariyor ve jiletlemeye devam et erkekler killi hoslaniyo cok olmamak kaydiyla

0|0
    0|0
  • Bence elinde bu kadar iyi bir fırsat varken (yani kıl köklerin çok kalınken) lazere başla. Hiç bir yan etkisi yok. Yumurtalıklara zararı falan yok. Reglinin üstünden 2 yıl geçtiyse yapılıyor.

0|0
    0|0
  • Bugüne kadar jiley kullandığın için kılların çok kalınlaşmıştır. Dişini sıkıp bir kaç sefer ağda yap sonra eskisi gibi acımaz ve incelmeye başlarlar. İlerde çok dua edersin uyarsan tavsiyeme.

1|0
    0|0
  • Kuaföre ağdaya git

0|0
    0|0
    • Kanatiyor

• Bakire olmakla ne alakası var? Yapılıyor

• Yumurtaliklara zarar verebilir diye yapilmiyor diye duymustum. Tesekkurler

• kizartip kanatmasi normal zaten

0|0
    0|0
  • Bakirelere de yapılıyor sıkıntı yok gayet temiz bir cikdin oluyor hatta imkanın varsa tüm vucut yapdır

0|0
    0|0
  • lazer yumurtalıklara zarar veriyor sanırım. Ağdaya git bir kaç kez sonra alısırsın

0|0
    0|0
Yükleniyor...