Erkekler, erkekler yardım edinn eski sevgilimi nasıl yatağa atıcam? ciddiyimm?

benim 2 senelik bir ilşkim vardıı çok sevdim benden bazı şeyler istedi ama olmadı anneme aileme yapamama dedim ve beni terk etti 5 aydıır bir kızla çıkıyor kız bildiğin yolluuu yani siz bile görseniz nasıl bakmış bu çocuk bu kıza dersinizzz.. tatil yerlerinde dudak dudağa bikini fotolar vss gördüm canım çok sıkıldı yatağa atmak cidden istiyorum o işide yapıcamm nasıl bir yol izleyim

0|0
7

En İyi Erkek Görüşü

• adam belli cinsellikten hoşlaşmışki sende bulamadığını yollu dediğin kızda bulmuş o zaman sende yollu kızmış gibi ver ne isterse

0|0
    0|0
    • yollu evett görsen bu çocuk buna nasıl bakmış dersinnn anlatabiliomuyum bedavaya konuşmuorum

• ya kızım sen dua et cocuk niyetini belli etmiş cinsellik beklentisi olduğunu açıkca ifade etmişki senden bu ilgiyi bulamadığından terk etmiş seven erkek değer verir önem verir kızı namusu görür onu edebi hayası ile evlenecegi güne saklamak ister görüyorumki bunları yapmamış bence burada sen hiç bir şekilde bu ilişkiyi tekrar başlatmak için bir çaba harcamamam konusunda aklını kullanmanı öneririm

Erkekler Ne Diyor 6

• Git ve söyle.

0|0
    0|0
  • gel vercem de gelır zaten merak etme

0|1
    0|0
  • Saçmalama yapma boşver eğlencek bir erkek demek ki o sen evlencek erkek bak kendine

0|0
    0|0
  • kim daha yollu.

0|0
    0|0
  • BBana mesaj at yardmci olaym

0|0
    0|0
  • git onunde soyun. yataga o atar seni. ama hakkinda neler dusunur onlari dusun

0|0
    0|0
Yükleniyor...