Kapat

Denize gidicektik bende özel günümdeydim çok girmek istedim denize bende tampon kullandım?

evet denize giricektim bende tampon kullandım incesini bakireler içinmiş sanırım kızlığım bozulmuşmudur sizce yaa :(

0|0
7|7

En İyi Erkek Görüşü

• Abi nasil insanlarsiniz ya..

Kizlik diye diye yediniz bitirdiniz kendinizi ne kizlikmis arkadas afedersiniz ama sizde olan gevurlardada var. Bu kadar tribe girmez yahu bir insan..

Kendi milletinin kizlarini asagiliyorsun farkinda degilsin. Kizlik hemen oyle kolay kolay bozulmaz biraz uzman tv izle, youtube kanallarini izle orada doktorlar bas bas bagiriyor

2|1
    0|0
    • çevremizdeki insanlar farklı anlıyomusun insanları dinlemeden anlamadan yargılıyolar e haliyle korkuyorum bende bozulmamıştır dimi

• kızlık bizim ülkemizde moda :D olmazsa olmaz yani :D gavurun kızı böyle değil işte :D

En İyi Kız Görüşü

• bazı bakireler de tampon kullanıyor, belki de zarın bile yoktur. kanama olmadıysa bozulmamıştır.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 6

• Artık istediğinle seks yapabilirsin

0|1
    0|0
  • Canım benim madem bakiresin tampon neden kullanırsın ki, ahh be güzelim.

1|0
    0|0
  • hiç doktor tavisyesi falan almadın mı langır lungur kullandın :D prospektüsmüdür nedir yokmuydu okuyaydın araştırmadın mı kafana göre iş yaptın :D

vay arkadaş ya ne insanlar var. D

0|0
    0|0
  • ıhtımal var sonucta ıcıne gırıyor:S

0|0
    0|0
  • Aslında tampon günlük pedden sağlıklı bişey. Ama tabi işin içine bakirelik girince durumlar değişir. Senin durumundaysa herşey sana bağlı. Zarın esnekliği, dış yüzeye yakınlığı veya senin sert hareket yapmış olman gibi. Ayrıca regl ken denize girmen iğrenç

0|0
    0|0
  • Aç bakalım 😁

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Bozulmus olabilir sonucta vajinana bisey sokuyosun

0|0
    0|0
  • Umarim bozulmamistir.

0|0
    0|0
  • Jinekoloğa muayene olmadan tampon kullanmak çok riskli. Keşke danışsaydın önce bir doktora kuzum yaa. Ulaşabilirsen evde bozulup bozulmadığını öğrenebilmen için yardımcı olabilirim.

0|0
    0|0
  • Allah Akıl fikir versin sana canım

0|0
    0|0
  • 35 yasinda kiz bacim bak biz kadiniz bize bile zor bela yerlesiyor o tampon kiz olsan zatte bozulur

0|0
    0|0
  • tampon vajinaya girdiği an kızlık bozuluyor. 4-5 cm bişey o, ki kızlık zarı 2-3 cm içerde yanlış yapmışsın

0|0
    0|0
Yükleniyor...