Cinselliği çok sevmek suç mu?

Cinselliği çok seviyorum benim hayat kaynagım diyebilirim. Erkek arkadaşımla hergün yapsak bıkmam sürekli aklım cinselliğe kayıyor bu suç mu hastalık mı?

0|0
14|25

En İyi Kız Görüşü

• Evli değılsen "bu günah"

6|4
    3|5
    • Zinayı kastediyorsanız aslında evliysen günah. Zinayı iyice doğru kaynaklardan araştırmanızı öneririm. Zina evliyken evlilik dışı cinsel ilişkidir, aldatmaktır.

• Zina konuyla ne alaka şimdı? Allahım sen sabır ver..

• Zina kelimesini bende göremedim burda... evlilik disi iliskiler her konuda günahdir, bu sadece kuranda degil tüm kutsal allaha inan kitablarda yazar. zinayi dogru yorumlamisim. ama allah bize evlilik disi cinselligi günah olarak nitelendirmis.

Erkekler Ne Diyor 25

• ne normali ya abazasın işte burdaki erkek yorumcuların çoğu gibi...frenle kendini..

6|1
    0|1
  • Kendini nasıl mutlu hissediyorsan öyle davran bence.Cinsel isteğini baskı altında tutma.

1|0
    0|0
  • bence senin durumun psikolojik doktora görünsen iyi olur yoksa ileride sorun olabilir belli bir süre sonra partnerin bile yetersiz gelmeye başlar ve kendine yeni partnerler aramaya başlarsın her çiçeği koklamaya çalışırsın buda normal hayatındasıkıntıya yol açabilir özellikle evlilik hayatında

0|0
    0|0
  • Şu an kanunen zinanın suç olup olmadığını bilmiyorum. Eskiden şuçtu. Cinsel düşüncelere gelince olabilir. bir gün azalır. insanlık hali.

2|2
    3|0
    • zina suç değil zaten artık zina da demek çok kaba oluyor birlikte yaşamıyoruz biz

• kabalık değil, nikahsız yaşama ve birleşme halinin adı...

• bakınız, madde 2'nin 1,2 ve 3. bendi

link

2|0
    0|0
  • eğer çok aşırıysa bi hormon testi yaptır.erkeğe göre çok azda olsa testesteron hormonu kadınlardada bulunuyor.bu hormonun normalden yüksek olması kadınları aşırı istekli yapıyor ve eşlerini aldatmaya kadar götürüyormuş

0|0
    0|0
  • Bir kere suç değil.. Tam olarak hastalık da sayılmaz..

Genç yaşta bu heves normal.. Ama yaş ilerledikçe yeme içme ihtiyacının önüne geçmesin..

Çünkü o zaman psikolojik bir hal alır.

Dikkat et..

0|0
    0|0
  • olman gereken bu

0|0
    0|0
  • Senin gibisini arayıp bulamıyoruz, benimki öyle fazla ateşli değil idare ediyoruz işte :P sevgilin kıymetini bilsin ;))

1|0
    1|0
  • Psikolojik bir durum

0|0
    0|0
  • Aşırı cinsel istek suç değil hastalık mı bilmiyorum ama kimseyi rahatsız etmediğin sürece istediğini yap kimse senin bedenine karışamaz.

0|0
    0|0
  • e bunun suç ayada hastalık değiş şanslı olmak olduğunu bilmelisin...libidon yüksek ve cinsellik kadar güzel ne olabilirki...

0|0
    0|0
  • Sen bulunmaz bir nimetsin :)

0|0
    1|0
  • yooo..hiç kaygılanma, çok normal...

zamanla normale döneeksin ve cinselliğe olan ilgin kendiliğinden azalacak...

0|0
    0|0
  • Yaşından kaynaklanıyor sadece. Biraz zaman geçince düzelebilirsin.

Cinsel boyutu daha az düşünmeye çalışabilirsin.

0|0
    0|0
  • hastalık bi tür seks hastalığı araştır sende bana katılıcaksın

1|0
    0|0
  • Hastalık.

Biyolojik bir olayı suç olarak tanımlamam.

1|0
    0|0
  • senin gibileri herkese nasip olmuyor

0|0
    0|0
  • keşke kız arkadaşımda senın gıbı olsa. yatak odamız renklenirdi.

1|0
    0|0
  • ya bende oyleyım kız arkadasımla hep yapmak istoyrum ama o oomaz diyor ?

1|0
    0|0
  • Keşke bütü hatunlar senin bu güzel özelliğine sahip olsaaa...

0|0
    1|0
    • Di mee :))

• Yalan mı... Kırk yılda bi biri ne kadar istekli olduğunu itiraf etmiş...Aslında hepsi bizlerden daha istekli, Lakin çocukluktan gelen bastırılmış duygular neticesinde Kötü bişeymiş gibi sanıyorlarrr...

• yaşın gereği normal.istediğin gibi devam et.yaşamana bak.

0|0
    0|0
  • bı hobı edın kendıne

0|0
    0|0
  • :)) zamanla geçer merak etme

0|0
    0|0
  • Yazık çocuğa...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 13

• erkeklere hersey seksden ibaret olmus ya... akillari fikirleri hep orda yorumlara baktimda 'hayatda bundan güzeli varmi' 'nimetsin' 'erkek arkadasin sansli benimki atesli degil' ya bunlari okudukca inan midem bulaniyor.

HAYAT SEKSTEN IBARET DEGILDIR! Allah seksi evlenecegimiz sahisla o güzelligi yasamamiz ve kendimizi cogaltmamiz icin vermis.

Millet azgin köpek gibi ari kovanina tecavüz edecek nerdeyse ya. Ne erkege ne kizlara güven kaldi artik.

Bu ara canim sucunu mucunu düsünmek bizim haddimize düsmez kendi hesabini kendin vereceksin, ama seninki hastalik libidon fazla hormon salgiliyor bayanlarda buna nymphoman denilir bi google de arastir istersen. ileride olacak demiyorum ama bir erkege karsida doyumsuz kalabilirsin.

3|3
    2|0
    • eksiyi veripte hayati tek seks icinde dönen erkeklerin cani saolsun ne diyelim :D suc görmüyorsa soruyu soran kisi sucmu diye sormasina gerek yoktu sonucta... allahin gözünde suc, kötü birseymi istekli olmak bir dereceye kadar tabiki degil ama sanirsam kizcagiz biraz nymphoman da olabilir...

• 18-24 yaş aralığındasın. Böyle hissetmesen anormal olurdu bence.

1|1
    1|0
    • hadi ya :S

Karşı cinsi tanımıyormuşuz vay arkadaş :S

• herkeside böyle yorum yapan insanlar ile karistirma bilmemkim... asil ben cinsimi tanimiyormusum herkes azmis valla...

• "herkeside böyle yorum yapan insanlar ile karistirma"

"herkes azmis valla"

herkesi karıştırmazsa herkes nasıl azmış oluyor caresizyanliz :D:D komiksin velhasıl :D

• bence cok dert etme cunku zaman zaman bendede oluyor.. bir sure durulup tekrar başlıyor.. ben artık akışına bıraktım.. eğer canım istediğinde yanımda sevglilm varsa onunla yoksa kendi kendime.. ama hastalık olarak gorme biraz ruhsal sanırım cunku hep aklında cinsellik oluyor.. ilgini daıtıcak bişeyler yap.

0|0
    0|0
  • bende bunun bir türl psikolojik rahatsızlık olduğunu okumuştum.

0|0
    0|0
  • zapt ediyorsan sorun yok, libido doğa için şart.

1|0
    0|0
    • Katılıyorum, aklın boş kalmasın,spor yap,çalış,yorul. Bunları yap haftada 1 belki istersin.

• liderfilozof'a katılıyorum...

cinsellik insanın boş zamanlarında vurur düşüncelerine..bence meşgaleler edin bide öyle dene bakalım.

0|0
    0|0
  • Yaşından dolayı normal olduğunu düşünüyorum.

0|0
    0|0
  • bence çok normal korkmana gerek yok

0|0
    0|0
  • yaşın itibariyle normal ama bu durum sürekli devam ederse bir uzamana danış

0|0
    0|0
  • isteğin tek bir kişiden (erkek arkadaşından) yanaysa problem yok.

0|0
    1|0
  • dert etme güzel bişe kendisi.

0|0
    0|1
  • Hayat kaynağım diyecek duruma geldiysen nemfoman olabilirsin. Tedavi şart.

1|0
    0|0
  • hastalık mı suç mu bilemem ama kontrol edilmesi gereken bir durum

0|0
    0|0
Yükleniyor...