Yardıma ihtiyacım var önemli bana yardım edermisiniz?

merhaba arkadaşlar ben netten araştırdım ama burdan da yardımcı olabilecek arkadaşlar olduğunu düşündüm ben eski nişanlımla bir çok kez ilişkiye girdim şimdi kendisi başkasıyla evli bende evlilik kararı aldım fakat durum malum ameliyat olmam şart izmirde bunu yapabilecek uygun fiyatta bir hastane varmıdır acaba ben hep özel muayene buldum ama onlarda aşırı fiyat söylüyolar bilgisi olan yardımcı olabilir mi acaba?

0|0
4|13

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Ameliyatla düzelebilecek birşey olduğuna emin misin? Bu konuda çok ciddi bir uzmanlığım yok fakat jinekoloğum. Zarın durumuna göre farklı yöntemler uygulanıyor. Bazen basit bazen ise çok komplike operasyonlar gerekebiliyor. Ulaşabilirsen yardımcı olmaya çalışırım ama pek umutlu olma bence çünkü çok zaman geçmiş deformasyonlarda genelde suni yöntemler kullanılıyor.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Madem yedin bir halt arkasında durrrrr

0|0
    0|0
  • Bende izmirdeyim anladığım kadarıyla dikim yapilacak ama bunu iliskiden maksimum 36 saat önce yaptirmalisiniz

0|0
    0|0
  • bende hastanede calısıyorum doktor kontrol etmeden fıayt vermıyor nekadar dagılmıs ona bakıyor once sonra dıkıyor ama fıyatları gercekten ıyı

0|0
    0|0
  • karşındakini kandırarak onunla bir ömür süreceksin demek ondan çocuk yapacaksın demek yazık sana ve karşına çıkacak insana

0|0
    0|0
  • Dikiş tutmaz.

0|0
    0|0
  • este klinik var

0|0
    0|0
  • İzmirin nrsnde oturuyosun. yardmcı olayım

0|0
    0|0
    • başka bir şehrdeyim ama izmire gelicem ameliyat için

• Dürüst ol bence

0|0
    0|0
  • amelıyattan sonra dıktırdıgın bellı oluyor bılıyosun demı?

0|0
    0|0
  • Ne ameliyati

0|0
    0|0
  • Yapay kızlık zarları varmış eczanede satılıyor sanırım işini görür

0|0
    0|0
  • Umarım hakketmediğin adamla evlenmezsin. Senin gibi kızlar umarım benim yoluma düşmez. Hadi yapıosun bir şey üstüne üstelik evleneceğin kişiyi bakireymisin gibi ilk gece salak durumuna düşüreceksin.

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Uzgunum birden cok iliskiye girdiginde her yerde ameliyat yapilmiyor dikis tutmuyor durust ol adam gibi yaptiginin arkasinda dur git sole

0|1
    0|0
  • Ameliyat felan olma en azindan vicdanin rahat olsun

0|0
    0|0
  • Doğruyu söyle kesinlikle

0|0
    0|0
Yükleniyor...