Fitness a başladığımdan beri cinsel istekte azalma var neden olabilir? Dengeli besleniyorum?

Önceden bir sorunum yoktu ama şimdilerde cinsel istekte bir azalma var haftada 1 kez seks yetiyorda artıyor bile.

0|0
0|7

En İyi Erkek Görüşü

• vücut gelişimi için protein ya da ilaç desteği alıyomusun?

0|1
    0|0
    • Muscletech nitrotech kullanıyorum ama o da proteini dengeleyemediğim günlerde

• Kardeş, buddy bulding yaparken testesteron testislerin harici vücudunun heryerine yayılır kası oluşturan da odur zaten erkeklik hormonu deriz biz ona ve kullandığın şeyler bunu tetikler, örneğin vücut çalışan kadın erkek gibi sert yüz hatlarına sahiptir buda aldığı takviyelerdeki proteinin testerona dönüşüp vücudun her bölgesine yayılmaktan kaynaklanır velhasıl kelam vücuda yayılan testesteron isteği azaltır çünkü o boşalırsa kasda boşalır

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 6

• Psikolojiktir büyük ihtimalle

0|1
    0|0
  • Tam tersi artması gerekiyor.

0|1
    0|0
    • Azaldı ya anlamadım ben.

• 2 senedir body yapıyorum. Fena istek var kardeşim. Öncesine göre de hayli fazla.

• Bende sorun var heralde anlamadım ben

• Streoit ve protein ilaçları kullanıyosan dikkatli ol yan etkileri olabilir. Ayrıca kas gelişimi zirve noktadaysa az sperm üretiliyor sonucunda da isteklerde azalma olabilir

0|0
    0|1
  • Yorgunluktandır

0|0
    0|0
  • aklını sürekli cinsellikten çekmişsindir ondan iş stresi bile insanı bu konuda etkiler

0|0
    0|0
  • Bence bu psikolojik bir durum. Kendini fitness a verdiğin için, şuanda oraya adapte haldesin. Aklını sekse yormuyorsun :)
    Zaten yoruluyorsun, vücut kasları dinlendirme, büuütme derdine düşmüş. Napsın cinselliği.
    Ben de aynı şeyleri yaşadım ama birsüre sonra eskisi gibi olacaksın. Biraz fitnesstan sıkılmaya başla da sıra sexe gelir.

0|0
    0|0
Yükleniyor...