Ertesi gün hapı kullananlar bakabilir mi?

erkek arkadaşım ile cinsel ilişki yaşadık bugün. içime boşalmadı ama prezervatif yırtılmış. yarın gidip ertesi gün hapı alicam. ama yan etkileri gözümü korkuttu. önerilen de nörlevo diye bi ilaç sizce napim alayım mı? alırsam hangi ilacı alayım? lütfen ciddi cevap verecekler yazsın.

Güncellemeler:
Sizden namus bekciligi yapmanizi isteyen olmadi. Sorumla ilgili cevap veren arkadaslara tesekkur ederim

0|0
5|12

En İyi Erkek Görüşü

• Sen bu hapın yan etkilerini düşüne dur, 4 ay sonra karnın şiştiğinde de kürtajı kim yasaklamış diye düşünmeye başlarsın. Hem hapı hem kürdajı düşünürken bir bakmışsınki dokuz ay on gün geçmiş kucağına bir çocuk konu vermiş. Sonra da ailecek çocuğun babası kim diye düşünmeye başlarsınız

Her zaman diyorum, ya okumakla kafa çalışmaz, bir insanın kafası biraz düşünmeli ezberle yetişenler sanırım hep böyle oluyor. Düşünme ve mantık kurma yetisini kaybediyor.

Git adam gibi hapını iç de dokuz ay on gün sonrasında aylecek düşünmek zorunda kalmayın.

Bu arada Tüm kızlara sesleniyorum, yav hayatınızda bir işide adam gibi, olması gerektiği gibi yapın. Evli değilsiniz, barklı değilsiniz, yarından korkunuz var, ailenizden korkunuz var. Ona rağmen bir halt yiyeceksiniz o zaman önce bir doktora gidip bir iğne yaptırın ve dokuz ay boyunca içiniz rahat etsin, üstüne birde erkek arkadaşınız prezerfatif denen şeyi doğru ölçülerde alıp doğru şekilde taktı mı, gel keyfim gel olursunuz.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• ---yan etkiler 35 yaşından sonradır.

---ertesi günü hapı saçma bir teori. çünkü bu sadece devamlı hapla korunan kadının aksattığı zaman bir gün sonra almasına denir. hiç kullanmayan biri tek hapla mucize mi bekliyor.

---- bu işlere neden girersiniz geleceğiniz bu kadar ucuz mu. yarın o çocuk bırakıp gitti sen ne olacaksın ailen ne olacak geleceğin ne olacak hiç düşünmezmisiniz. inan sizleri anlamış değilim

3|2
    1|0
  • Adet gününe kaç gün vardı ilacı kullanmadan mutlaka cevapla ona göre yorum yaparım.

0|0
    0|0
  • norlevo bu işte selpak gibi.ertesi gün hapı demeden norlevo ver bana diyen bir sürü insan var.norlevo'yu güvenle kullanabilirsiniz.geçmiş olsun

0|0
    0|0
  • ilk 24 saatte alırsan %90 etkili

3.gün %50

sadece adet düzenin bozulur

1|0
    0|0
  • benim kız arkadaşımın adet düzenini bozmuştu tekrar düzene girmesi 4 ay sürmüştü.

0|0
    0|0
  • Norlevo senede bir kere kullanılmalı max 2 kere . Sonrası zarar . Kullanımından sonra pıhtı kan şeklinde birşeyler gelebilir canını sıkma normaldir .

0|0
    0|0
  • biz kullandık, baş dönmesi bulantı işhatsızlık uyku bozukluğu gibi yan etkileri var, ama çocuk olma riskini %85 önlüyormuş, 72 saat etkili biliyorum..

0|0
    0|0
    • %15 sızıntı var. ayrıca o sürekli hapla korunan kadının aksattığı zaman uygulamasıdır. hiç korunmayan biri tek hapla bu işi kurtarması düşük ihtimal

• siz gerçekmisiniz ya, şimdi kıskanıyo diyenler çıkacak ama ben iğreniyorum sizin gibilerden

1|0
    2|0
  • umarım ikiz cocuğunuz olur.. adlarını da sezer - latif koyarsınız..

0|0
    2|0
  • hapa güvenme

0|0
    0|0
  • haplara güvenmeyin bazen tutmuyor

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• ben aldım bir kere norlevo yu. hiç yan etki yapmadı bana sadece bi kaç gün sonra az bişey kanamam oldu adet gibi sonra geçti. içmelisin hamile kalırsan daha kötü..

0|0
    0|0
  • bende içmiştim norlevo 2 defa ama düzeni bozuyor kanama yapıyor baya baya

0|0
    0|0
  • yan atkilerinden korkma sonuçta geçici. norlevo alırsın. ama ne kadar erken alırsan ilacı etkisi o kadar iyi oluyor diye biliyorum istersen yarını bile beklemeden bi nöbetçi eczane bul. adet döneminden önce kanama yapabilir normal etkisi korkacak birşey yok. ama o ilacı kullanmayı alışkanlık haline getirme

0|0
    0|0
  • yapacak şey yok , git kullan daha kötü olacak

0|0
    0|0
  • aymme hit sağlam olsun hemen al...

0|0
    0|0
Yükleniyor...