Biri var sözleştik ama?

Dulum , biriyle tanıştım ve sonunda birliktelik yaşamaya karar verdik. Ama özgüven eksikliği yaşıyorum kilomda, karın çatlaklarımdan ve göğüslerimden dolayı beğenir mi beni diye. Siz olsanız bir kadının bu gibi kusurları hakkında ne düşünürdünüz?

Güncellemeler:
Bana is atmaniz icin sormuyorum beyler ltfen

0|0
5|43

En İyi Erkek Görüşü

• Hiçbir insan dört dörtlük değil ki. Dediğin kişiye bak bir de sen kimbilir neleri vardır.
    Canını sıkma bunlara kendine güven seven insan için bunlar önemli değil

1|1
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Seni seviyorsa umursayacağını düşünmüyorum. Kıyafet üzerinden de tahmin edebiliyordur nasıl bir vücutla karşılaşacağını zaten

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 42

• Boy ve kilon nedir?

1|0
    0|0
  • neden kendine bakmıyosun

1|0
    0|0
  • Çatlakların tedavisi yok. Beğenmiyorsa bir daha birlikte olmazsınız olur biter.

1|0
    0|0
  • bence kusursuz kımse yok o yuzden rahat ol

1|0
    0|0
  • Özgüven herşeyin üstesinden gelir, hiçkimse mükemmel değil.

1|0
    0|0
  • yüzünü ve ruhunu beğenmiş ve birlikte yaşamaya karar vermişsiniz. sorun edilecek bişey yok bence. yataktakini yatak odasında bırakmalısınız ;)

1|0
    0|0
  • Dul oldugunu biliyorsa bunlari goze almistir, en azindan bir kez denemelisiniz, sonucta bunlar ozel durumlar disaridan belli olmuyor.

1|0
    0|0
  • evli ve doğum yapmış çoğu kadında karın çatlakları vardır ve haliyle çocuk emzirdiği içinde göğüslerde orantısız sarkık olabilir. normaldir.

1|0
    0|0
  • yani bilmiyorum görmeden birşey diyemem ama bu snein ne kadar keyifli bir insan olduğunada bağlı olurdu

1|0
    0|0
  • Görmem

1|1
    0|0
  • Bence senle cinsellik için görüşecek o yüzden belirttigin ayrıntılara takılmaz , sende kendini kaptırma fazla zevkini alıp gidecek bigün

1|0
    0|0
    • Duygu yok aramzda olmickta

• Nedenki vucut seks icin lazim zaten

• Evet doğru ama belirttigin sorunlar engel olabilecek bişey değil

• O dullar bize niye denk gelmiyor..

Neyse, sorun etme. Seks yaparken bunlar önemsiz.

1|0
    0|1
  • Ben şah sen bu gibi seylere takmiyorum.
    Tabi her insan farkli düşünür. . Benim dusuncemle o sahisin ki bir degildir

1|0
    0|0
  • Ben 4 4luk muyum de kadında kusur arayayim

1|0
    0|0
  • Bulamadık senin gibi.. Seksi duruyo o tür şeyler kimisinde. ben mesela bayılırım çatlaklara. biraz sarkmış göğüslere :))

1|0
    0|0
  • Yooo balık etliysen sorun yok

1|0
    0|0
  • Sözleşme imzalamadıysanız sıkıntı yok :D

1|0
    0|0
  • hiç bir önemi yok için rahat olsun

1|0
    0|0
    • duygusal olarak bişey hissediyor musun

• Azicik ama olmicani bilior

• en güzeli. ikinizde durumun farkındasınız. yaşayın bişeyleri. ve devam etmeyeceğiniz zaman ayrılırsınız. hiç çekineceğin bişy yok kendine de güven bence. istiyor musun onla seks yapmayı?

• Yuzyuze gorusmedinmi hic

1|0
    0|0
    • Hyr gorusmedik zaten giyinikken guzelim ya :(

• Yokta gobis var balik etliyim

• Olsun nr olmus yani kendini ezdirme ozguven eksikligi ne birde dulsun diye kuruntu yapiyorsun sanirim

• sen ayrıntılara aldırma gelen kalbin için gelsin karakterinden dolayı beğensin

1|0
    0|0
  • ya ver gitsin ne olacak en kötü beğenen birini bulana kadar devam

1|0
    0|0
  • sıkıntı etmem kendıme..

1|0
    0|0
    • sende sıkıntı etme özgüvenini yuksek tut yataktakı performansın daha onemlı bence

• tecrube onemlı sen her turlu onu mutlu edersın rahat ol erkegını mutlu et gerısı tefferruat

1|0
    0|0
  • seviyor ve ilgi duyuyorsam bu önemli değildir önemli olan duygulardır her zaman

1|0
    0|0
  • Takılma bence bunlara

1|0
    0|0
  • sorun olmamamlı bence

1|0
    0|0
  • Eger tek gecelikse sorun degil adam isine bakar eger devamliysa sorun olur

1|0
    0|0
  • NEFES AL YETER..

1|0
    0|0
  • Birliktelik ne anlamda birliktelik veya ne kadar ciddi bir birliktelik dusunuyorsunuz?

1|0
    0|0
    • Simdilik sdc cinsel birliktelik yasicaz

• Cidden bu kadar basit mi bu şekilde anlaşıp cinsel birliktelik yaşamak keşke benimde karşıma böyle bayan çıksa kesinlikle sözünden çıkmam.. Kusura bakma seni eleştirmek için bunları demedim insan çok uzun zamandır cinsellik konusunda ac olunca böyle dusunuyor.. neyse senin soruna gelelim bence bir bayan yaslanmış ve buruşmuş olmadığı surece istediği kadar kusurlu olsun bir erkeği tatmin edecek ve yeterli gelecek kadar iyi bir vücuda sahiptir

• Sana küçük bir sır veriyim seni dış gorunus olarak begenmese bile eğer bunu dusunuyorsan sadece ona karşı cinsel anlamda azgın olduğunu ve onu mutluluktan hava ucuracagini hissettirirsen senden asla vazgeçmez seni de yeterince tatmin eder.. 😉

• O an isteğime bakardım

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    12

Kızlar Ne Diyor 4

• kusurlarını once sen sevmelısın kendınle barısık ol sen sevmeden baskasının sevmesını neden beklersın kı

1|0
    0|0
    • Sevemiorum ya karin catlaklarim korkunc duruo

• kremler var kullanabılırsınn olmadıı sureklı kapatıcı kullanacaksınn yapacakk bır seyy yokk

• Kapaticiyla kapancani sanmiorm kirmizilar

• Hangimiz mükemmeliz ki bosver takma

1|0
    0|0
  • bence ona sormanız lazım

1|0
    0|0
  • güzel giyin iyi bir makyaj falan

0|0
    0|0
    • E gene soyumcam :(

• olsun çok mu kötüde vücudunuz