Tecavüze karşı kadın kondomları çıkmış?

Bu kondom kadının vajinasına yerleştiriliyormuş. Tecavüze kalkışan zaate vajinaya girince bu kondom çengelle adamın penisine geçiyor ve çıkmıyormuş. Hem adamın kendi kendine çıkarabileceği birşey değilmiş hemde hastaneye gitse direk enselenebileceği bir icatmış.

Video link: link

Ne düşünüyorsunuz bu mevzuda? Bence çok caydırıcı bir icat

Güncellemeler:
Bakirelerde kızlık zarı aldırma ve gerekçe raporu alıp. Operasyonla kızlık zarlarını aldırabilirler.

0|0
3|14

En İyi Erkek Görüşü

• bununla mı gezeceksiniz her zaman :/ bakireler ne yapacak.Yani buna kafa yorduracak zihniyete lanet olsun

1|0
    0|0
    • Bakirelerde bi zahmet taktırmadan önce bekaret raporu ve gerekçesi alıp, zarı cerrahi müdahaleyle aldırıp, bunu taktırabilirler. Böylelikle herkes bilir kızın ilişki yaşamadığını. Bununla gezmek çok rahatsız edici değildir sanıyorm ki çünkü kadına spiral takarkende böyle şeyler yapıyorlar.

• Tecavüzün ispatı işte bu ancak erkeğin penisinden operasyonla çıkarılabilen tool olur. Bunun zaten erkeğin penisinde olabilmesi için tecavüze yeltenmiş olması lazım. Ayrıca avrupa da kullanılan bir ürün demekki kullanılıyor ki üretiliyor.

• iyi mafya topuğa sıkmaz artık...takarlar bunu adama tecavüzden yatsın 20 yıl.temiz iş.atarı yok kokarı yok.

Erkekler Ne Diyor 13

• İçine kaçarsa operasyonla çıkartan ekip bir hayli eylenir.

1|0
    0|0
    • yok vajina duvarının tam döndüğü yere yerleştiriyorlarmış. Ya adamlar modellerle bilmemkaçbin kez denemişlerdir öyle piyasaya çıkmıştır.

• Amerika veya Avrupa'da onay aldıysa olabilir.

• Caydırıcı değil.

Yapanı yakalamaya yönelik. Yalnızca cerrahi müdahale ile çıkarılabiliyor.

Türkiye'de var mı bilmiyorum.

0|0
    0|0
  • Çok iyi bir icatmış. O şerefsizlere yakışan cinsten.

Bu da tüm kadınlara gelsin.

link

0|0
    0|0
    • Kesinlikle

• Olmasa bile kadın bişey demez nasıl olsa tecavüzün sürekliliği olmayacağı için izin verir. Gerçi bu şey olmasaydı bile eninde sonunda izin veriyorlar o kadar dayağa tartaklanmaya (bazıları bayıltılıyor) yoksa vajinada o kadar kas varki bi kassa kendini kapı duvar içeri giremez. İlk önce kaçmaya çalışır baktı olmuyor teslim olur en azından çok sürmeyeceğini bilerekten. Zaten girdiği an bitmiştir adam damgalı eşşek gibi olur yapabileceği hiçbirşey kalmaz sonu direk hapis.

• Öyle. Hapiste de pek sevmezler tecavüzcüleri.

• Güzelde bu bakirelere olmazki .

0|1
    0|0
    • operasyondan önce kızlık zarı ve gerekçesi raporu alıp. Kızlık zarlarını operasyonla aldırıp. Kullanabilirler.

• Bi gelsin gel gör ortalık yıkılacak. Akşamları bile kadınları görebileceksiniz yollarda. Hatta daha önce bakireliğini yitirmiş olanlarda kullanabilir . Tecavüzcüleri kendi ismiyle karakola başvurmadan yakalatmanın yöntemidir. Hem kadının ismi yayılmıycak, ama adam 2-3 saate kangren olacağı ve o kondom ancak operasyonla çıktığı için sürüne sürüne kendi ayağıyla hastaneye gidip enselenecek.

• inşallah bende isterim . şerefsizler inşallah tamamen keserler de ders olur ..

• biride aklına getirmez mi o kalkan hep o sekilde mi durur orda ufalınca hastane ye grek kalmaz ayrıca zorla olan bişeyyden zevk alınmaz sürekli ağlayıp zırlamalarla nası tatmin olurki insan ayıplıyor ve kınıyorum!

1|1
    0|0
    • penise geçiyor çengel. Ufalınca vajinadan çıktığı için o kondomda ufalıyor. Ancak cerrahi müdahaleyle çıkarılabiliyor.

• valla öneliyicyse süpermis belalarini böyle bulur serefsizler... bunu dusunuyorum :D

0|0
    0|0
    • Kesinlikle. Ve %100 tutuklanırlar. Hem çıkartmazlarsa kangrene kadar gidiyormuş kendi ayaklarıyla teslim olur itler.

• umarim dediginiz gibidir bu artik gercekten sart oldu insanin akli almiyor haberlerde okuduklarina yerinde duramiyor insanlakin birsey gelmiyor elden allah sultanlarimizi korusun... :)

• tehlike hisseden kullansın işe yarar.

0|0
    0|0
    • Yani neyin ne zaman başına geleceği belli olmuyor. Bazen evinde oluyorsun töbe estafrullah en yakının yapıyor bunu.

• icat edeni merak ettim :)

• valla bende :)

• bildiğimiz dübel mantığı :D

0|0
    0|0
  • Peki Direk penisini sokmadan parmağını sokarsa ? :D Bundan sonra ilk parmak..

0|0
    0|0
    • Ona göre bir şey düşünmüşlerdir. Her ihtimali hesaplamışlardır. O kadarda küçümseme avrupalıları : )

• Hmm.. Ama bu Penis gireceği için içine biraz daha kalın olur ve hissedilir diye düşünüyorum fakat sizler daha ii bilirsiniz D:

• Ya tecavüzcü zorla bişiler yapma derdindedir acele hareketler falan o piskolojiyle yakalanır o : )

• senin işine çok yarıyacak gibi, bu kadar kafaya koyup araştırdığına göre...

0|0
    0|0
  • bakire ise nolcak acıkcası güzel bi buluş btn kalınlıklara uyumlu mu ki :)

0|0
    0|0
    • şimdi o noktada bakirelik raporu alır kadın uygulatmadan önce sonra bisturiyle çekerler zarı yerleştirirler kondomu. Tecavüzün yanında kızlık zarı koruma işi fıss kalıyor yahu ülkemizde bu kadar şerefsiz varken hele.

• şerefsiz çok ya iyi bi buluş güzel teşekkürlr

• cocugu engeller ama ya kadının psikolojisi ne olucak

0|0
    0|0
    • Eğer çocuk tecavüze devam ederse eğer kadının piskolojisi ne olacak?

• Yok ya ben etkilenmezdim şahsen bunun takılmasından. Hatta ismimi ifşa etmeden adamın kendini ele vermesi o adaletin yerini bulması varya nimet.

• aynen öyle adamlar kesin yakalnmalı zaten

• tecavüz olasılığı olduğunu nereden bileceksin ki her daim orada duracak birisi sana tecavüz etmeyecek ama o içerde sana tecavüz edip duracak

0|0
    0|0
    • Ya ben isteyen olursa diye dedim. Tecavüz olasılığı her daim vardır.

• gerçekten bu kadar vahim mi türkiyede durum ha bire kadınlara tecavüzmü ediliyor

• İnanamayacağın kadar. Kuzenim diyor ki her allahın günü en aşşağı 5 kadın geliyor merkeze bu yüzden. Hatta hastanelik olanları saymıyorum bile diyor.

Kızlar Ne Diyor 3

Yükleniyor...