Sperm hücreleri nasıl artırılır?

sperm hücrelerimin sayısı az. yaklaşık 2 milyon civarında. bu yüzden çocuğumuz olmuyo. sperm hücrelerinin sayısını artıracak ilaç veya bitki biliyormusunuz. yardımcı olursanız sevinirim.

0|0
2|13

En İyi Kız Görüşü

• Sağlıklı beslenerek, alkol, sigaradan uzak durarak ve bir urologa giderek.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 13

• Sperm sayisini cogaltmak icin Keciboynuzu (Harnup) tüket. Soguk pres Keciboynuzu Pekmezi bulabilirsen cok faydalidir. Ama soguk pres olmasi gerek. Birde dikkat Seker hastasi isen Pekmezi kullanamassin.

En iyi fayda etme sekli taze Keciboynuzlarini kaynatip icmek. Taze sikilmis havuc suyuda cok faydali! Bu konuda sana yüksek kimya mühendisi ve bitki uzmani olan Sayin Prof. Dr. Ibrahim Saracoglunu tavsiye ederim. saracoglu.at. Onada sorabilirsin. Sayfasindada bilgiler var.

Selamlar

0|0
    0|0
  • keçi boynuzu ye hacı bol bol. faydası oluyormuş

0|0
    0|0
  • arkadaşım bak ben bitkisel tedavi merkezinde çalıştım. Sana tavsiyem pek takılma internette sana önerilen tedavilere git paşa paşa doktoruna böyle böyle yardım et de. Çok cebinden paranı alırlar.

0|0
    0|0
    • teşekkür

• Yardımcı olayım dedim. Çünkü çok kandırıyorlar 2000-10000 tl para alıp çocuğunuz olacak diye. :) En iyisi bu işin uzmanı ürologlar.

• evet doğru söylüyosun. başıma geldi çünkü. verdikleri hiçbir işe yaramadı. onlara inanmıyorum. kendim bulacam tedavisini.teşekkürler.

• siyah kuru üzüm çekirdekleriyle ye günde en az bir avuç işe yarıyormuş ama bi üroloğa gidip hormon testi vs baktırmakta fayda var ilaç kullanmayı pek sevmem ama kan değerlerindeki şeyleri çok daha çabuk düzeltiyor. Geçmiş olsun sağlıklı evlatların olurda İnşallah analı babalı büyürler

0|0
    0|0
  • Kardeşim öncelikle bunun için bir doktora başvur. Bitki otlar falan bunlardan sadece sana tavsiyem Harnup pekmezi (Keçi Boynuzu) Cidden şu an bunun vatanındayım ve her derde deva.

0|0
    0|0
  • Protein tozu kullan. kimyasal kullanmam diyorsan protein ağıtlıklı beslen

0|0
    0|0
  • Bu tarz sorulara burada verilen cevaplar sağlık bozabilecek, riskli ve ciddi anlamda tehlikeli olabilir.

0|0
    0|0
  • buradan bu soruyu sorup yalan yanlış bilgilere ulaşacağına bir üroloğa görünsen daha iyi olacak sanırım.

0|0
    0|0
  • Brokoli ve harnup pekmezi ye..

0|0
    0|0
  • bol hayvansal protein süt ve süt ürünleri ayrıca sigara yok

0|0
    0|0
  • mesir macunu iyi geliyormuş duymuştum

0|0
    0|0
  • ekle yardımcı olabilirim

0|0
    0|0
  • bende de benzer sorun vardi bazi kandan hormon analizinden sonra urolog ilac verdi 3 ay sonra normal seviyede cikti. bir kac ilac varmis degisik hormon seviyesine gore tedavi ediyorlar. doktora basvur derim.

0|0
    0|0
Yükleniyor...