Kapat

Sevgilinizin bakire/bakir olmadığını öğrendiniz tepkiniz neydi ne olur?

hadi bakalım ne tepki verdiniz veya ne tepki verirsiniz anlatın bakalım.

0|0
7|7

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 6

• Tecavüz falansa kabullenirim.

0|3
    0|0
  • Bakir olmazsa sacimin teline dokundurtmam :(

0|2
    0|0
  • biraz kızarm tabı ama sonrada zamanla unutrm gecmıs gecmıste kalmalı

1|1
    1|1
  • Önemli değil benim için.

0|0
    1|2
  • kız erkeği affder de erkek için sorun oluyor bu dünya böyle !

1|0
    0|0
  • önceden söylmesi lazım , sonrası geç olur..

1|1
    0|1

Erkekler Ne Diyor 7

• Eski sevgilim bakire değildi ama 7 ay kadar birlikteydik seviyodum çünkü ayrıldık ama bakire olup olmaması bişeyi değiştirmedi 2 ay olmuştu öğrendim 5 ay kadar birlikteydik işte geçmişi değiştiremessin eğer seviyosan oda seni seviyosa güveniyosan sana güven veriyorsa gerisi pek bişeyi değiştirmiyo.

0|0
    0|1
  • hiç bir fark olmaz ilişkimde

2|0
    0|2
  • hiç umrumda değil

1|0
    0|1
    • Tokatlamak ne kelime adını çıkarırım onun :D

Bütün yamyam arkadaşlarıma bakir olmadığını anlatırım dedikodu kazanını çatarım ortaya :D

• sevgilim mi eşim mi

0|1
    1|0
  • Böyle kaygılarım olmadığı için böyle soru işaretleriyle başlamadım zaten. Hatta bakire olması benim için sıkıntı olurmuş gibi geldi çünkü cinselliği yaşamayı seven biri olmamla alakalı. Direk yaşamaya başladık mutluyuz.

0|0
    0|1
  • ayrıldım kabullenemedim seviyorum hala daha.ayrılalı daha 2 ay geçmeden başkasıyla sözlendi mutlular ben acı cekıyorum önemi yok. her halükarda bakire olmayan bir kadına güvenmemeyi öğrendim.

0|2
    1|0
    • 2 ayda sozlendıyse kapagı atacak bırını arıyor mus demekkı

• bende öyle düşünüyorum. geçen 2 bucuk seneme üzülmekten başka bir şey gelmıyor elimden.

• hangi çağdayız bakir erkek ve bakire kız olayımı kaldı,tecrübe diyorum olmalı diyorum iki taraf içinde

1|0
    2|4
Yükleniyor...