Bakire kız arama nedenleri?

erkekler neden evlenmek için bakire kız arar? bunun nedenleri sizce nelerdir?

0|0
10|11

En İyi Kız Görüşü

• bekaret namusudur, yani el değmemiş ... ondan erkek ister namuslu kadın...

2|11
    5|3
    • bekaret namus demek degil yani zar namus demek degil neden zar saglam namussuz o kdr kız var ki

• feminum ark. ekledim sizi kabul etseniz sevinirm , ks de sizin gibi bulmak ..

• cinselliğe neden kızlarımızın öcü gibi baktığını anlayamıyorum ayrıca bu cevabın neden en iyi cevap olduğunuda anlayamıyorum?

Kızlar Ne Diyor 9

• Çünkü kadının onlara kendisini adamasını isterler. İlki olduğunu düşündüğü için zanneder ki ilklere patalojik derecede bağlıdır ve ilklerini asla unutmaz kızlar. Ama hasbel kader ayrıldık ilkini hatırladığımız gibi ikincisini de hatırlarız üçüncüsünü de hatırlarız pek fark yoktur kategorize etmeyiz biz. Bir de kendini sağlama alma ihtiyacı yüzünden herhalde kadının bu şekilde kendilerine bağımlı olduğunu zannediyorlar. Başka bir erkekle olsa o kadın, net bir şekilde kendilerine asla bağımlı olmadığı ortaya çıkıyor buna katlanamıyorlar. Yani bence bekaret beklentisi fantastik bir beklentidir kendilerine ona öre kız bulsunlar bize de bulaşmasınlar mümkünse.

2|3
    0|1
    • Bekarete hakaret edip, eksi sözlükte güya asagilayip, bi de gercek hayatta pesinde koşanlar var. Umurunda olmasın.

• Valla bana açık açık söylesin bende ona göre dönüp gideyim arkamı. Sonradan bu abidik beklenti ortaya çıkınca o sevgiyle beraber ağır gelir. Kandırılmış gibi hissederim. Ben bakireykende böyle düşünürdüm.

• Nedenini anlayabiliyorum ama bu kişiden kişiye göre değişir. Bakireleri aşağılayan bir grup da var.

2|2
    0|0
    • hatta bazı çevrelerce umarım ömür boyu bakire kalırsın diye beddua da var.

• eğer erkek bakirse bakire arayabilir çok normal fakat kendisinin yediği halt kalmadığı halde bakire kız arıyorsa haysiyetsizdir,yalancıdır,iki yüzlüdür

2|4
    0|1
  • bence onlardan önceki onlardan sekste daha iyi olur diye korkuyolar

4|1
    1|5
  • Çünkü beyinleriyle çükleri yer değiştirmiştir.

Çünkü cahillerdir. Hepsi iğrenç !

4|2
    2|6
    • bakire olmayan kızlar mı iğrenç? biraz sert bir genelleme olmadı mı?

• pekı erkekler neden ıgrenc?

• 10 keremi anlatıyım ? Bakir olmadığı halde bakire istedikleri için iğrençler..

Namusun zar olduğunu düşündükleri için iğrençler

• ariolarda noluyo sanki bulamiyolar :D

0|0
    0|2
  • Kompleksleri yüzünden.

0|0
    0|3
  • Baskasinin ictigi bardaktan icmiyorlar.Nesi garip.

3|5
    3|0
    • garip olan su karıları olunca iş öyle ama sevgili olunca sorun olmuyor o bardaktan içen sayısı

• Erkeğin doğasında var.

0|1
    3|1

Erkekler Ne Diyor 11

• Niye aramayalım sen bi söylesene ?

0|1
    2|0
  • bakirim sonuna kadar da bakire kız istiyorum hakkım çünkü

2|2
    1|0
  • sokakta taytlı yada minili ne kadar kız varsa ele geri kalanlardan ise sana bakanları da ele sonrasında geri kalanları ailene uygun olurmu sana ve evine çevrene uyar mı kıyasla ve en efendisi ni seç evlenilecek kızı bulmak zordur biraz zaman alır . . .

0|0
    1|0
  • tutturmuşlar namus diye. kendilerine baksın onlar önce. benim kız arkadaşım bakire olmasa, sırf bu yüzden onu terkedemem. bekaret önemsediğim bi şey değildir

1|0
    0|0
  • Balon patlatma hevesi..

3|0
    1|1
  • temiz hatun istiyoruz diye cahil olmuşuz ya la :( kafaya bak

0|2
    2|0
  • erkek dengini aramalı

0|0
    0|0
  • erkeklere bakirde yaramiyorki bende esimi bakir aldim aha dört yilkide dostum var ruhu duymuyo

0|0
    2|2
  • bakir erkek bakire kız ister

0|2
    0|0
  • benim birlikteliğim olmadı şimdiye kadar bundan sonrada ikimiz içinde ilk olsun son olsun istiyorum hem o benden vazgeçemez hemde ben ondan.

daha önce biriyle birlikte olmuş erkekler haketmiyor ama

0|1
    0|0
  • tercih ama seviyosam zorunluluk değil

0|0
    0|0
Yükleniyor...