Aşk mi heyacan mı yoksa bebek mi sizce hangisi?

bir bir buçuk yıl önce birisiyle internette tanıştık çok hoş karizmatik birisiydi ama ilk başlarda sevgilim vardı ve pek ciddiye almadım o benim hoş birisi olduğumu söylüyordu sevgilimden ayrıldıktn sonra bi kaç ay kadar konuştuk herşey iyi gidiodu ama o biriyle çıkmaya başladı aşk için değil sadece cinsellik amaçlı olduğunu biliodum ama çok kıskanmıştım hiç görüşmemiştik daha doğrusu o defalarca buluşmaya geldi ama ben cesaret edip bazende imkanlardan gidemedim yanına ama öyle yakındık ki görüşsek sevgili olucaktık neyse iki defa biriyle çıktı her ayrılık sonrası bana geliodu onlara aşık olamıodu terkettiği kız arkadaşını unutamıodu benide sevemiodu görüşmediğimiz için en son tam ümidi kesmiştim beni aradı görüşelim eğer anlaşırsak evlenelim zaman kaybediorum saçma aşklarla dedi yaşı 29 ben ondan küçüğüm önce bahaneler bulurdu yaşıma falan ama bi anda kararı değişti baba olmak istiyorum yaşım geçiyo dedi benim tereddütüm ise eski sevgilisini unutamadığı için mantık evliliği mi yapmak istiyo aslında öyle biride değil ama illa tereddütte kalıorum sizce ne yapmalıyım buluşmak için de can atıyo sapık falan da değil yani arkadaşlarıyla bile tanıştım

0|0
3|6

En İyi Erkek Görüşü

• aşk heyecan tabiki de <3

0|0
    0|0
    • nasıl yanı anlamadım okudun mu alttakı yerı

• cıktıgı kadınlar kendınden buyuk ve kasardılar

• neyse sen bilirsin ama git reelde birinini..illa da arama zaten o seni bulur gelir hiç olmadık bi anda..

Erkekler Ne Diyor 5

• ya neyin peşindesiniz ya..adamın sen le konuşurken cinsellik için başkalarıyla birlikte olduğunu söylüyorsun sonrada öyle bi insanla evlenmeyi düşünüyorsun...bu kadın milletini harbiden anlamıyorum ben..evlendikten sonra sen o insana nasıl güveneceksin ya ..nasıl bir mantık dır bu

0|0
    0|0
    • ya benımle konusuodu ama hıc cıkalım falan demedık kı bıde gorusmedık hıc yuz yuze

• boşversene ya ..evliliğin boyunca hep şüphe içindemi yaşayacaksın?bir insan zaten sırf cinsellik için bi insanla çıkıyorsa bu onun karakterini belli ediyor zaten ..yine de kendin bilirsin ama bu kadar saf olmayın ..

• boşver gitsin.

0|0
    0|0
  • bana kalırsa ihtiyaçlarını karşılamak için olabilir

0|0
    0|0
    • baksana önceki yediği hatunlar hep kaşar ve yaşça büyük kadınlarmış buldu tabii ki bunun gibi 0 kullanılmamış hatunu kafeslemeye çalışıyor..ulan biz yapsak bunu ne sapıklığımız kalır ne karaktersizliğimiz kalır.. öyle değilmi kardeş?

• heyecan ve bebek gerisi ölüm duygusu gerisi sağır sessizlik:D:D

0|0
    0|0
  • onunla beraber oldun mu ?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Görüşmemişsin bile görüşte kararını sonra ver.

0|0
    0|0
  • Sanalı gerçeğe dökmeden soru yazmayın şuraya.

0|0
    0|0
    • sonucta hayat gercek seslerımızı duyuyoruz konusuyoruz falan bunların bı anlamı yokmu omur boyu surecek de degıl

• bebek diyorum anlarsın , sen nedersin D:

0|0
    0|0
    • off benı sırf bunun ıcın ıstemesını hıc ıstemem

• oyle tabı de mantık deyıp yaparsa ya

• nasıl yani anlamadım ?

Yükleniyor...