Erken boşalma sorununu cok kafaya takıyorum ya uff özellıkle evlıler bı bakıverın burayaa?

ya bu erken bosalma sorununu nasıl halledebılırım? evlı degılım o yuzden doktora gıt demeyın yani ilerleyen zamanda evlendıkten sonra eğer problem olursa gıderım ama şimdiden yapabılcegım bısey var mı doktor harıcınde? evlensem bıle erken bosalmayı problem yapacak bı karıyla evlenmem ama yınede uzun sure bosalmadan zevk almak ıstıyorum. bide devamlı cınsel ılıskıye gırsem erken bosalmaya bı cozum olr mu u?

0|0
3|8

En İyi Kız Görüşü

• 6 ay düzenli bir ilişkisi olmayan birine erken boşalma tehşisi konulmaz ki hem önce bir evlen sorun devam ederse bakarsın çaresine :)

0|2
    0|0
    • He diyosun ki once bı ılıskıye girmen lazım 6 ay geçmesi lazım düzdnli şekilde ilişkiye girmen lazım ondn snra teşhis konulur

• Evet

• rahatlattın içimi biraz saol :)

En İyi Erkek Görüşü

• mastürbasyondan uzak dur.. duzenlı ılıskıye başladığında bırbınızı tanıdıkça ısler gırer rayına.. endıseye mahal yok..

0|0
    0|0
    • bir ara yapmıyodum mast nerdeyse ayda 1 fala nyapıyodum sadece ama sımdı yenıden devamlı yapıyom ya :( neyse şu okul bı baslasın artık cok boş vaktımde olmaz yapmam yıne eskısı gıbı olurum inşallah

• eyv bu arada

• Estagfurullah

Kızlar Ne Diyor 2

• evlendiğinde normale dönebilir. dönmezse o zaman bakarız çaresine. DD

0|1
    0|0
    • Bakarız çaresine derken ahahha:)

• sorun yok dedimya. anlayışsız değilim.

• Tamamm uzatmıyorum

• 31 çekerken kendini kas dene sık tutmaya çalış

0|0
    0|0
    • Nereye tutuyon ya dörtnala binmiş gibi geliyo kimi tutuyon sen:)

• tamam tesekkur etım ilgilendıgın ıcıın

• Erken boşalmanın çaresi var ben biliyorum. Hemde çok işime yaradı :D

Erkekler Ne Diyor 7

• Cok fazla masturbasyon yapma. Duzenli bir cinsel hayatin olursa o da duzelir. Ayrica iliski esnasinda kafandan baska seyler dusun. Once kadin tatmin olsun sonra sekse odaklan oyle bosalirsin ;)

0|0
    0|0
    • Eyv broo :) okul baslıyo artık cok boş vaktım kalmıcak şu mast işini bir halledebılsem on numara olcak

• devamlı olması çözüm değildir uzman tv den seyret video ları iş kafada bitiyor ilişki esnasında boşalmayı düşünürsen anında bitersin öz sevişme her zaman uzun tutmalısın

0|0
    0|0
  • Cinsel ilişkiye ne sıklıkla giriyorsun?

0|0
    0|0
    • mk ben sana dıyom kı evlı degılım karım ıcın sorun olur dıyom sen bana ne dıyon. girmiyom ılıskıye mılıskıye karım harıc kımseye gırmem ben

• mk sana mı kaldım l*n ben? bu ne ego l*n bu ne hava gorende 300 karıyla 5 defa ılıskıye gırıpde hıc bosalmıyo snar yalvarcammı sanıyosun?:))

• Ne halin varsa gör yallah

• Once duzenli bir iliski ve isirgan otunu kaynat ve her zmsabah ac karinla bir cay bardagi ic

0|0
    0|0
  • Çok sağ ele mugatç olma paşa ✌

0|0
    0|0
  • özelden mesaj at ben de bu sıkıntıdan muzdariptim ama kullandığım takviye ile bunu aştım istersen

0|0
    0|0
    • yaz buraya da ne gerek var özele mk sannkı memleket meselesı amann kımse gormesın

• Eyv bro zamanı gelince bakarım bu sıtwe

• Siteye

• Kafada bitireceksin olayı, heycanlanma. Kayganlaştırıcı kullan.

0|0
    0|0
Yükleniyor...