Vajinamda kararma var jilet kullaniyorum. ağaya donucem hangi ağdayı onerirsiniz?

. .. . . . . . .. . . .. . . . . . .. . . . .. . . . . . . . .. . . . . .

0|0
4|16

En İyi Erkek Görüşü

• vajinana ve anal bölgene daha önce jilet değdiyse kendin ağda yapamazsın mecbur ağdacıya gideceksin.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Ilık ağda kullan sakın sıcak ağda kullanma eldivende kullanma ılık ağda kullan hem karartmaz hemde diğerlerine göre daha rahat kullanılıyor ama Sesu dan başka marka kullanma en iyisi o dene derim ben yıllardır kullandım hiç bş zararını gömedim hatta azalttı bildiğin üstte hiç çıkmıyo şu an yani

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• bütün kadınlarınki koyu renk olur. kendinizi sorunlu zannetmeyin. ö bölgenin özelliği öyle

0|0
    0|0
  • Veet :)

0|0
    0|0
  • Benim anlamadığım bişey var. Kız vajinaya ağda yapmakla ilgili soru sormuş. 3 kıza karşılık 13 erkek cevap vermiş))) 😃😃

0|0
    0|0
  • Veet :)

0|0
    0|0
  • Jilet kullanmayı bırakın artık arkadaş ya

0|0
    0|0
  • ağaya dön parayla beyazlatıır :D

0|0
    0|0
  • sağlık bakanlığı onayı olanı tercih et

0|0
    0|0
  • 🙈🙉🙊

0|0
    0|0
  • Agdada daha beter yapıp hem karartacak hemde sarkma olacak

0|0
    0|0
  • sir ağda :D

0|0
    0|0
  • züğürt ağa

0|0
    0|0
  • Ozele gel söyliyim

0|0
    0|0
  • Camsakizi :)) veet de olabilir ;)

0|0
    0|0
  • Ağda da kararma yapar pamuklu iç çamaşırı giyin

0|0
    0|0
  • bırak ağdayı, lazere git kökten kurtul, rengi bile 3-4 ton açılır

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• sir ağda yap ama vi-vet yapma permatikte kullanma hamam tozu kullan ağda sündürüyor permatik şeyinin bir tarafını şişiriyo iltihap yeri en altta oturamıyorsun 15 gün uğraştık çok kötü sakın

0|0
    0|0
  • erkekler biz bayanlardan daha iyi biliyormus baksanıza yorumlara :D pudralı kullan bacım pembe oluyo normal agaya göre biraz pahalı ama hem acıtmıyo hem kararartmıyor

1|0
    0|0
  • Ağda karartır

0|0
    0|0
Yükleniyor...