Kizlaar bir bakarmisiniz lutfen?

Vajinam da pils oldu cok kotu agrim var krem falan kullandim gecmiyor bir turlu saf alkol duymustum iyi geliyormus diye ama oda cok yakmaz mi iyi geliyormu gercekten siz ne yapiyorsunuz o durumda?

0|0
2|7

En İyi Erkek Görüşü

• kiz degilim bacim ama tavsiyem maden o kadar cok aciyor acile git alkol filan da dökme hastane dekiler belki daha iyi bilir hangisi iyi geliceni

0|0
    0|0
    • Aynen oyle yaparim artik

• en dogrusu olan da o alkol dökersen belki daha kötü olur diye düsünüyorum o yüzden hastaneye gitmen en dogrusu.

• en iyi görüş icin tesekkür ederim

En İyi Kız Görüşü

• pils ne demek

0|1
    0|0
    • Mantar

• Baska ne yapabilirim? Ne yapsam ki

• yarin sabah doktora git krem verecek bir iki gune gecer arkadasimda vardi doktora gtmeden kurtulamadi.

Erkekler Ne Diyor 6

• pils ne ya

0|0
    0|0
    • Mantar

• sen de sağol

• oranı kuru tut. yıkadığında iyi kurula. ıslak kalmasın. bakteri nemli ortamda çoğalır. tuvalette girerken önce ellerini yıka sonra tuvalete gir pis elle yıkama oranı. mast yaparken de ellerini önce yıka. gün içinde terlememesi için günlük ped ya da ter emici bez kullan. terlediğini hissettiğinde hemen yıka ve çok iyi kurula. başka tuvaletlerdeki kağıtları kullanma. yanında kendi peçeteni taşı

• Saf alkol oraya değdiği anda ebeninkini tersten görürsün.

0|0
    0|0
  • Hiç bir şey sürme. Travazol ismin de krem var, onu vajinanın girişine, duvarlarına sürü, 2-3 için de geçmeye başlar. Geçmiş olsun

0|0
    0|0
  • doktoro gitsene

0|0
    0|0
    • Bizim burada Erken kapatiyor bugun doktorlar 12 de kapandi heryer sabah yetisemedim yoksa giderdim zaten

• o zaman mesele yok

• Saf alkolmu manyakmısınız kızım siz? nereden duyorsunuz bunları git doktora. Kadınlar çok cahil dediğimde kızıyorsunuz birde bana

0|0
    0|0
    • Ya bir arkadas ben denedim cok yakti ama hemen geciriyor dedi ben cesaret edemedim

• Ya bırak şunu. Bakire değilsen içine uygulanan kremlerden al. Bakireysen ona göre krem iste. temiz tut pedini sık değiştir

• Geçmiş olsun

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...