Bakire olmamaktan çok korkuyorum olabilir mi?

20 yaşındayım daha önce başıma hatırladığım herhangi bir olay gelmedi elime erkek eli bile değmedi yani erkek arkadaşım falanda olmadı ama yinede bakire olmama korkusu beni çok korkutuyo ya evlendiğim zaman kan gelmezse ya bir şekilde bakire değilsem diye kendimi anlatamamaktan korkuyorum insanlar o kadar rahatki onların yerine konmaktan korkuyorum teste falanda gidemem korkarım :(

0|0
16|31

En İyi Erkek Görüşü

• her bakireden kan gelecek diye bir durum olmadığını da bilerek yaşa o zaman.

1|0
    0|0
    • Bunuda biliyorum buda bir ihtimal yani nasıl anlatıcam kendimi :(

• sen bu masumiyetinle zaten gönlüne göre olanı bulursun ;)

• İnşallah teşekkür ederim :)

En İyi Kız Görüşü

• bendede o korku vardı ya bakireysem ya değilsem hiç sevgilim olmadı ya kan gelmezse inanmazsam bnim vajinamda mantar vardı küçükken ve ben parmağımı sokarak kaşımıştım tabi o zmanlar zar nedir bilmiyordum kanla alakalıda birşey hatırlamıyorum o zaman bu zamandır hep kafam karışmıştır doktora gitmeyede çekinmişimdir bende anneme anlattım öyle bozulmaz dedi bence sende bir büyüyğüne danış o zaman için rahat olur.. ama öyle kolay bozulan birşey değil ilk ilişkide bile hemen kanamayabiliyormuş ben bir yerde okudum erkek arkadaşıyla sürtünerek ilişkiye giriyor ve kan geliyor kızlık zarının bozulduğunu sanıp ayrılıyor ilerde biriyle sevgili oluyor ve nasıl olsa bakire deyilim diyip ilişkiye giriyor ve an geliyor meyer tam yıtılmamış...
    bazı zarlar esnek oluyor doğumda yırtılıyor bazıları yırtılsa bile kan gelmiyor (töre cinayetleri bu yüzden) ama büyüğüne danışsan kafandaki kuruntulardan kurtulursun annenden utanyorsan bir ablan kuzenine danış..

1|1
    0|0
    • Anlayışın için teşekkür ederim çok haklısın ama işte mesela senin bir olayın var hatırladığın ya benimde varsa ve hatırlamıyosam diye korkum inşallah sorun olmaz yani bunu sorun etmeyecek olgunlukta biriyle karşılaşırım :)

• Hahah estağfurullah ne demek haklısın insanlar bu zihniyetten çıkmalı. Allah düzgün insanlarla karşılaştırır inşallah.

• amin :D

Erkekler Ne Diyor 30

• sen manyaksın sanırım tıp teşhisini koydu. kızım bu telaş ve samalık niye. hiç kimse ile temasın yok ama korkun var deli misin

0|0
    0|0
  • Muayene ol bence. Zar türünü öğrenirsin en azından.

0|0
    0|0
  • Yapmadığın bir şeyden neden korkuyorsun?

0|0
    0|0
  • Olacak olan birşey olur ona engel olmaszsın herşey bir çizgide ilerleyen robot gibidir o ilerler ve olacak olan olur. gelecek korkunu yen yoksa o korktuğun başına gelir. Demeki ailen feci şekilde dindar. İşin zor o zaman.

0|0
    0|0
  • Bakireliğe niye bu kadar önem veriyorsunuz ki çünkü bütün gün evde yaşıyorsunuz ve bir kariyeriniz yok

0|0
    0|0
  • Bu zamane kizlarindaki bu sacma fikirler... Aslinda kadinlar kendi kendilerini eziyorlar da farkinda degiller..

1|0
    0|0
    • Ezmekle ne alaka

• Beni anlamış olsaydın böyle bir yorum yapmazdın zaten. Benim için önemli değil ama olurda olmazsa haketmediğim bir duruma düşmek istemem ben cevabımı versem bile gerekeni yapsam bile bu bir yüktür insana

• Yük derken bakirelikten bahsetmiyorum yaşanılanlar.

• koca bir nesil böyle heba oldu işte..

0|0
    1|0
    • Maalesef siz erkeklerin bekaret takıntısı yüzünden

• hayırlısı be zarını sevecek çok erkek çıkar sıkıntı olmaz ters harekette bozulmaz yani

• Benim için hiç önemi yok ama insanlar önemsiyo böyle bir ülkeyiz ve ben bir şey yaşamamışken sırf kan gelmedi diye kötü olunmayı kendime yediremem mesele bu

• Sen kendinden eminsin daha neyi kafaya takıyorsun illa emin olmak istiyorsan doktordan korkma veya bayan bir doktora git ama en iyisi psikolog çok değişik erkek arkadaşım hiç olmadı diyorsun benimde kız arkadaşım olmadı bence çok iyi çift olurduk neyse sıkma canını boş ver kızlık zarı öyle hemen bozulacak bir şey değil vajina ya bir şey girmediği sürece

0|0
    0|0
  • Korkma sen temiz kal Allah sana temizini nasip eder. Ayrica utangacliktan dahi anlasilir takma kafana

0|0
    0|0
  • Git jinekoloğa rahatla.

0|0
    0|0
  • anlamanın kolayı var 6 çeşit hymen zarı var. aynayla bak hangisi olduğunu yaz bana, anatomi biliyorsan kendinde anlarsın bunu

0|0
    0|0
  • Allah hidayet versin.
    Bunu iyi kalpli olmana yoruyorum.
    Olurda kan gelmez ve kocan bunu yüzüne vurursa bilki seni haketmiyor

0|0
    0|0
    • Ben gerekeni yaparım gerekirse boşanırım ama düştüğüm durum statü beni üzer çünkü bu ülkede bu konuda kadına gerçekten değer verilmiyor

• Düştüğün statü? Üzmek?
      Enteresan.

• yobazsın.

1|1
    0|0
    • Bunun benim yobazlığımla değil insanların yobazlığıyla alakası var ben üzülmem kan gelmezse ama düşeceğim durum veya statü beni kahreder bilmem anlatabildim mi ülkede çoğu insan bakireliği önemsemiyo erkeklerde bunu bildikleri için yanlış anlamaya müsaitler

• insanların ne düşündüğünden sanane?
      bu bir ihtiyaçtır ve kafaya takılmayacak kadar komik bir o kadar da zaman israfı.
      seks yapmayan insanlara dönde bak zamanlarını seks yapacakları günün hayalini kurarak israf ederler.

• Bu ülkede kadına kötü gözle bakılırken ailemde bunu önemserken düşünmemek elde değil bana kalsa hiç önemli değil ama çoğu insan böyle düşünmüyor

• nasıl baskıcı bir mahallede yaşıyosan artık

0|0
    0|0
  • kardeşim zaten kan gelecegi belli degil esnek ise zar delinmeyebilir içine bişey sokmadıysan bakiresin net

0|0
    0|0
  • Bu korku güzel bir korku ama gönlünü ferah tut

0|0
    0|0
  • Aşırı dozda yobazlık yapmışlar sana.

0|0
    0|0
    • Bunun benim yobazlığımla değil insanların yobazlığıyla alakası var ben üzülmem kan gelmezse ama düşeceğim durum veya statü beni kahreder bilmem anlatabildim mi ülkede çoğu insan bakireliği önemsemiyo erkeklerde bunu bildikleri için yanlış anlamaya müsaitler

• Bak arkadaşım, sen yobazsın demedim. Seni yobazca yetiştirmişler, bu şekilde korkutarak yetiştirmişler. Durup dururken böyle saçma bir korku ortaya çıkmaz.
      İkincisi, seninle zarın için evlenecek adamı, adam yerine koyuyorsan, bu sıkıntıları çekmeye müstahaksın.

• Ben önemsiyorum demedim insanlar önemsiyo ve karşıma çıkan insanın ne derece önemseyip önemseyemediğini bilemem mesele bu çünkü çoğu insan farklı gözle bakıyo buda inkar edilemez bir durum maalesef

• yuh be kızım git uyu allah için

0|0
    0|0
  • sende saplantı mı var o zar nasıl bozulacak

0|0
    0|0
    • Ya saplantı değilde sonuçta çok derinde değil yani ters bir harekette bozulma ihtimalide var o yüzden :(

• İçeri bir şey girmeden bozulma ihtimali yok o zaman?

• yok ya daha sen ne taşıdığını bile bilmiyosun net var demi

• Tanri dogusdan bakire olmayan kizi yaratti. d

0|0
    0|0
  • of ne kasıosun bu kadar manyakmısın

0|0
    0|0
  • sacmalıyosun

0|0
    0|0
  • ya kızım kafanı bir yere mi vurdun

0|0
    0|0
  • Nasil bir psikooatliktir seninkisi?

0|0
    0|0
  • korma artık bir sevgilin var:))

0|0
    0|0
  • Takinti olmus.

0|0
    0|0
    • Takıntı değilde sonuçta çok derinde değil yani ters bir harekette bozulma ihtimalide var o yüzden 😞

• Kontrol etmedin mi

0|0
    0|0
  • Bu bir psikolojik sorun canisi. Hatta psikologla bile gidip konusulabilecek bir duruma gelmissin. Bir destek al bence. Hem icin rahat eder.

0|0
    0|0
  • bak sen kendini bildiğin sürece sıkıntı yok. evlendin kocanda bu zar olayına fazla takık biri gidersiniz doktora ne oldu diye oda söyler bu arada ilişkiye girdiğinizde yırtılıp kan gelmeme olayıda olabilir. aklında bulunsun böyle durumlarda doktor yırtılmanın nezaman olduğunu söyleyebiliyor.

0|0
    0|0
  • ayna al eline kendin kontrol et

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 15

• Senin ruhun bakire olsun merak etme böyle şeyleri. Kendinden eminsen böyle şeyleri dert etme. Ayrıca millete ne yani kaçıncı yüzyıldayız sıkma canını😉

1|0
    0|0
    • Haklısın kaçıncı yüzyıldayız ama bu insanlar hala cahil hala anlamaz yani

• Yahu biriyle birlikte olmadıysan bakiresindir nasıl bakire olmamaktan korkar bir insan... Kan gelmeyebilir eşin sana güvenirse ne ala güvenmezse dr giderseniz sonra da tükürürsün suratına.

1|0
    0|0
  • Nereden çıkıyor bu korkular yahu
    Ne yani bu kuruntular
    Ne gerek var böyle şeyleri düşünüp tasalanmaya :/

1|0
    0|0
    • Konulacağım statüden korkuyorum ben biri konu açmıştı eşi bekaret testine götürmüş inanmayıp :(

• Korkma sen olmaz öyle bir şey merak etme içini de ferah tut

• Teşekkür ederim :)

• Beyin göçü.

0|0
    1|0
  • Sen kendını bılıyosan ne darlıyosun ya kendı kendını? Rahat olsana ne sıkılıyosun

1|0
    0|0
  • Bakirelik takıntı haline getircek kadar önemli değildir. Kimisine göre tamamen önemsizdir kimisine göre önemlidir. Ama hiç kimseye göre bu kadar üst düzey olduğunu sanmıyorum. Hem sen sana inanmayan biriyle evlenecek kadar aptal mısın?

0|0
    0|0
  • burada; ayy ne temiz kız bu devirde eşine zor bulunur aferim mi dememiz mi lazımdı tatlım ben orayı kaçırdım

0|0
    0|0
    • Sen olsan öyle denmesini beklerdin sanırımki böyle düşündün. Yok tatlım ben öyle bir şey beklemiyorum bekliyo olsam emin ol soruyu daha farklı sorardım :)

• Peki küçüğüm öyle olsun bakalım :)

• her bakireden kan gelmiyor o senın zarının seklne göre degsyr zar damarlrdan olusyr komple ve kımınnkı ogstan esnek oluyr arastr derm cestlerni

0|0
    0|0
  • Bisey yasamadıysan bekaretinin olmamasından nasıl Korkuyosun anlamadım

0|0
    0|0
    • Yani sonuçta kiminin ince oluyo mesela bisikletten düşmeyle bile olabiliyormuş biyerde okumuştum bundan bahsediyorum ya da esnek olmasından vs

• Yok hasta olunca bir durum yok yani benim için önemli değil zaten sonuçta ben kendimi biliyorum ama karşımdaki insan öyle olmazsa düştüğüm durum kötü olur çünkü maalesef bu konuda kadınlar kötü oluyor

• sen baya mala bağlamışsın kardeş :D sana inanmayan insanla evlenmeyi mi düşünüyorsun? PES.

0|0
    1|0
    • Evlendikten sonra olursa diyorum kalkıp ya kan gelmezse beni suçlar mısın suçlayacaksan evlenmeyelim mi dicem? Ya da bekarete önem verir misin dicem?

• zincirlerini kırmış olan bakire olup olmadığını bu kadar takmazdın canım. Sana ne desem değişmeyeceksin onun için daha fazla tartışmayacağım seninle

• Bencede bende seninle.

• Git öğren bu kadar basit.

0|0
    0|0
  • Git muayene ol ya da ilişkiye gir kan gelir mi gelmez mi gör 😂

0|0
    0|0
  • Iliskiye girdiginde kan gelmeyebilir ben ilk kez iliskiye girdigimde kan gelmemisti ve daha onceden vajinama herhangi biseyde sokmamama ragmen bu bir olasilik

0|0
    0|0
    • Peki nasıl bir tepkiyle karşılaştın bilinçli mi bilinçsiz mi?

• Erkek arkadaşıma o zamana kadar bakireyim diyordum ki dogrusuda buydu ama iliskiye girince gelmedi ve yalancı durumuna dusmustum bana dedi bunolay daha oncede basima geldi kiz bakire oldugunu soylemisti kan gelmemisti ama sonradan bakire olmadigini ogrendim falan dedi sonra ben buna tavır aldim ve bana inandi gene aklinda soru isaretleri vardı ama zaten zamanla yaparken o davranislarimdaki acemiligi gördü ve ilk kez yaptiktan 4 gun sonra kanama oldu

• Anladım kötü olmuş ama başta

• kimin yerine konmaktan korkuyorsun?

0|0
    0|0
  • Bende korkuyorum bazen. Bence en güzeli muayene olmak, ve ben muayene olcam yakinda

0|0
    0|0
Yükleniyor...