Anal seksde açılan delik sonradan kapanır mı?

Kız arkadaşımla bugün anal ilişkiye girdik daha önceden de oldu birkaç kez ama bugün baya bir deliği genişledi sürekli osurup duruyor bu genişleyen delik daha sonradan kapanır mı anal seksin ne gibi zararları vardır?

Güncellemeler:
Yav siz niye beni korkutuyorsunuz ki şimdi bundan sonra yapmasak bişi olur mu? Bu da sigara gibi bağımlılık yapdı yapmadan duramıyoruz vay anasını ne lanet bişi ya

0|0
2|11

En İyi Kız Görüşü

• Kadın analdan zevk almaz. Tam tersine çok acı çeker. O yapan zevk aldım diyenler de erkek zevk alsın diye yalan söyleyenler tamamen psikolojik. Bunu haydar dümen bile söylemiştir kadın analdan zevk almaz diye. Ama erkek zevk alır kalçasından. Erkek ve kadının boşaltım sistemi aynıdır ama tek farkla. Erkeğin orasında prostat var prostata baskı yapınca yalayınca parmaklayınca aşırı zevk alıyosunuz. En azından yalatın ya da okşatın kadına. Erkek arkadaşlarımın üzerinde denedim onayladım. Daha da ilginci penise dokunmadan sadece parmaklayarak boşalabiliyolar. İlk defa böyle bir zevk yaşadıklarını söylüyolar. Çünkü erkeklerin g noktası orda. Bunları biliyorum çünkü partnerlerime daha çok zevk vermek istiyorum. Bu arada kadının bütün zevk alacağı şeyler vajinadadır g noktası bile vajinadadır. Araştırın prostat orgazmı diye. Hala yaparım diyen varsa soksun döte parçalasın kadının bağırsaklarını.

2|0
    0|1

En İyi Erkek Görüşü

• igrenç miyde bulan dırcı hak deligi varken b*k deligine gidiyorsun
    zararı var hemoroid basur makat catlagı makat yırtılmsı makat kasları bozulur makat işlem yapmaz hale gelir ayrıca diyer enfksiyonlar geçer erkeklerde dışkıdakı bakteri mikroplar penis derisi iltabı sunnet dersi iltabı prostat iltihabı neden olur

3|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 1

• Acıdım kıza :/

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 10

• Kardeşim yaptığım haram ve iğrenç her türlü mikrop bulaşır ayrıca kadının g*tü bir süre sonra tutmaz anüs kasları (büzgen kasları) gevşer b*kunu tutamaz olur

3|1
    0|0
  • Kapanma gibi bir şey olmuyo diye biliyorum tuvaleti tutamama ve enfeksiyon hastalıkları sorunu olabilir yapmayın sizin elinizde

2|0
    0|0
  • abi bişey olmaz ama kadın için sıkıntı ileride bokunu tutamaz haberin olsun bir süre yapmayın vücud alışır o duruma ama kapanmaz

2|0
    0|0
  • yakında sıçalak olcak

2|0
    0|0
  • G. tün kas yapısı ile alakalı. Güçlü ise kapanır zamanla. 😂

0|0
    0|0
  • haftada bir yaptığın zaman bir sıkıntı olmaz ha bir de kayganlaştırıcı kullanmayı unutma.

0|0
    0|0
  • Tabiki kapanır bro. Her açılan deliğin bir de kapanışı vardır unutma.

0|0
    1|0
  • maalesef. hatta çok çalışılırsa evlendiğinde kocası anlar.

0|0
    0|0
  • Hijyene dikkat ettiginiz surece bisey olmaz

0|0
    0|0
  • yapın dostum ya birşey olmaz. ben kızla 2 yıldır hergün sert sert, karşılıklı zevkle yapıyorum. kızı birkaç ilişkiye girip alıştırdığında şeyin kadar esnekleşiyor ve daha fazla esnekleşmiyor o korkmayın. yapacağın kadar yapmışsın artık alışmış. zaten en geç yarım saate kapanır :) ilişki sırasında çok çıkıp girdiysen ya da sert yaparken aralardan hava girebiliyor. kız zevk alırken deliklerinin açılması normaldir.

0|0
    1|0
Yükleniyor...