Kısır Olma İhtimalim Mi Var Acaba?

Ben küçükken yumurtalıklarımdan ameliyat olmuştum. hani 2 yumurtada eşit olur ya benimkinin biri büyük diğeri çok küçük durumda 5 yaşında ameliyat olmuştum. 3 5 sene önce küçüklüğü sorun edip doktora gitmiştim ve benden sperm ile kan alarak test yaparak kısır olmadığımı hiç bir sorun olmadığını söylemişti. ben neredeyse 3 hafta önce sevgilimle 1 gün arayla ilişkiye girdim ve bilerek kendimi test etmek için içine boşaldım bugün adeti normal geçmiş. acaba bende mi sorun var onda mı yoksa çocuk yapmak bu kadar kolay değil mi? tekrar başka hastaneye teste gitsem mi acaba. ciddi ciddi cevap verecekler yazsın lütfen.

0|0
2|5

En İyi Kız Görüşü

• Sendde sorun olsaydı doktor soylemezdı hamılelık ole hop hemen ıcıne bosalınca olmuyorkı onun yumurtlama gunu degıldır gebelık sansı dusuktur hemen olmaz o ısler

0|0
    0|0
    • bende sorun olsaydı neden doktor söylemiyor onu anlamadım elimde rapor ve ultrason filmleri kan sperm örnekleri felan var.

• korkuya kapılmana hıc gerek yok hemen cocuk olmaz merak etme

• 1 gün arayla 2 kere boşaldım ya o yüzden korkmuştum ilkte olmadı ikide de neden olmadı diye.

En İyi Erkek Görüşü

• Sende sorun var

0|0
    0|0
    • kızda da olma ihtimali yok mu peki. bende sorun olsa doktor söylemezmiydi.

Kızlar Ne Diyor 1

• Ya hamile olsaydı ne b*k yiycektin çok afedersin. Böyle anlaşılmaz için rahat değilse bir doktora daha git.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• zzaten normal olan biri büyük biri küçük olanıdır. kafana takma bunu. eğer ki çok takıntı yapıyorsan sperm testi yaptıra bilirsin. bunda çekinecek bir durum yok.

0|0
    0|0
  • yav kerdeşim seninkide elektırık olup olmadıgını pirize şiş sokup kontrol etmeye benzemiş kusura bakmada böle şeyleri bir doktora görun

0|0
    0|0
    • ben ne yazdım yukarda okusana yorum yapmadan önce

• bence yumurtlama gunu değildir git doktora bıdaha baktır ama çok kafana takma pıskolojını etkıler

• sağolasın.

• Doatum bir daha o sekilde test etme kiz hamile kalir birde aldirmakla ugrasirsiniz. Yaziktir etmeyin. Zaten cocuk oyle hemen olmaz. Evli olupta 1 yildir korunmadan ilişkiye girmelerine ragmen cocuklari olmayanlari taniyorum. Bizzat arkadaslarim ve kısırlık yok.

0|0
    0|0
  • sperm sayısı testi yaptır normal saylarda seviyde deyse sorun olmaz

0|0
    0|0
    • yaptılar milyon mu milyar mı ne sperm vardı.

• Erkeklerde normal sperm sayısı mililitrede (ml) en az 15 milyon kadar olmalıdır. Bunun altındaki değerlerde sperm sayısı azlığından (oligospermi) bahsedilir. Üst sınır yoktur, bu değerlerin üzerindeki bütün sayılar normaldir.

Yükleniyor...