Vajina deterjan gibi kokuyor bu kötü bir seymi?

Vajina deterjan gibi kokuyor bu kotu bir sey mi? akintim oldugu zaman beyaz degil normal şeffaf bir sekilde geliyor bu iyiyemi isaret? cok takiyorumda :/ bu arada mantar oldugunu kokudan anlarmiyiz? o durumda nasil kokar vajina?

0|0
5|11

En İyi Kız Görüşü

• Enfeksiyon olduğunu, kötü kokulu ve, koyu renkli akıntın olursa anlayabilirsin.

0|0
    0|0
    • normal akinti degil mi? hic iliskiye girmedim akintimida kokladim hafif sirke kokusu var kotumu?

• Normal günlük bir akıntıdır. Takma kafana.

Erkekler Ne Diyor 11

• Benimki de agir bir sekilde temizlik nalzememsi kokuyor

0|0
    0|0
    • öldükden sonra yikamislardir ondan :))

• :) zeki insanalar iyidir ya kendine iyi bak kardes ins daima boyle mutlu ve neseli olursun mizaha hasta oldum ins hakkinda hayirli kismetler cikar

• ins sagol kardesim kendine iyi bak iyi gunler :)

• Berbat bir durum

0|0
    0|0
  • Ne güzel işte deterjan gibi kokması :)

0|0
    0|0
    • iyi birsey mi yani? hastalik falan degil mi?

• Hastalık olduğundan şüpheleniyorsan jinekoloğa bir görün bence

• pek bir suphem yok aslinda sonucta yanma yok kasinti yok koyu renkli akinti yok sadece kokusu kotu degil ama yinede garip

• Mantar olsa kötü kokardi. Mis gibi kokuyormus işte daha ne istiyorsun? :)

0|0
    0|0
  • pisliksin!!!

0|0
    0|0
    • :) :)

• deterjan pis kokmuyorki ama

• bilmiyorum miidem acahip oldu şimdi ne güzel mis gibi * suyu kokusu olsa losyon sürsen ne güzel olur değil mi?

• deterjanlamı yıkıyon

0|0
    0|0
    • hayir asla oyle birsey yapmiyorim

• Büyük ihtimalle mantar kaşıntı yanma var mı?

0|0
    0|0
    • hayir yok ne kasinti nede yanma hicbirsey yok ama deterjan gibi kokuyor

• bir doktora görünmelsin

• cennet bahcesi mi?

0|0
    0|0
  • iyi işte yerim benn onuu

0|0
    0|0
  • omomatik

0|0
    0|0
  • o nasıl bir koku öyle

0|0
    0|0
    • camasir suyu gibi kokuyor hafif ama boyle cicek kokusu falan degil bildigin camasir suyu

• bilmiyorum soruyorum iste o yuzden bence kotu bir koku degil yani oyle öggg diyecegin bir koku degul ama garip yani sanki camsir suyu ile yikamisim gibi :D bazilarinin vajinasi var bildigin b. k gibi kokuyor ayni b. k yaninda durdugunda kizin hemen kokuyu alabiliyorsun sanitim onlarinki enfeksiyonlu ama bilmiyorum ya

• yok ya vajina öyle kötü kokuyor mu :(

Kızlar Ne Diyor 4

• Vajinal mantar kotu kokulu peynirimsi bir akıntı ve kaşıntıyla kendini belli eder. Deterjan derken bu kokunun sebebini kendinde aramanda fayda var. Eğer vajinanın içini sabunla yıkıyorsan bu mantar olmasa da çeşitli enfeksiyonlara neden olabilir. Buda tuhaf kokulara sebep olabilir

0|0
    0|0
  • enfeksiyon kapmıssın koyu çisini yapıyorsan ve çişin kokulu ise derhal acil'e :) sana ilac versin antibiyotigiii

0|0
    0|0
    • yok cisim koyu degil elma suyu renginde ve koku yapmiyor biliyorum o koku yapan cisi ama benimk8 oyl3 degil garip geldi deterjan kokmasi nr bileyim

• detejan kokması oldukca garip zaten git doktora :) ama kaşıntı veya çiş yaparken acıma yok mu?

• hayir hic yok

• akıntı sabun köpüğü gibi mi?
    yanma?
    balık gibi mi kokuyor?
    yakında herhangi bir korunma yöntemi kullandınız mı?

0|0
    0|0
    • hayir normal duz seffaf bir akinti hic cinsel iliskiye girmedim ben normal akintidan bahsediyorum
      deterjan gibi kokuyor yazdim

• hmm garip yani

• biraz

• deterjanlamı yıkıyon d:SF

1|0
    0|0
    • hayir asla birsey kullanmam su haric nedrn boyle kokuyor anlamadim :/

Yükleniyor...