İlk defa ilişkiye girerken kondom kullanılmalı mı sizce?

Güvenilir bir kişiyle ilişki yaşanacağı düşünülürse tabiki. Nasıl girilse daha zevkli olur?

Güncellemeler:
İlk defa ilişki derken gerdekten bahsetmiştim.Herhangi bir ilişki değil yani.

0|0
5|15

En İyi Kız Görüşü

• Kondomsuz zevklı olur tabıkı, kondomsuz sevışmektense 31 çek daha iyi, yinede o güvendığın kişi bir soa test yapsın

0|2
    0|0
    • Kondomlu sevişmektense 31 çek daha iyi mi demek istedin?Bir de ne testi tam anlamadım.

• Bende teşekkür ederım, sizde hoşcakalın

• Bir de ilk ilşikide kondom kullanma ma kararını verdikten sonra kadına nasıl davranmamız gerekiyor .Birleşme öncesi oral seks yapılmalı mı?

Kızlar Ne Diyor 4

• AA olmadı şimdi,böyle bi ilişkiye giriceksen artık nickini değiştirmen gerekiyo senin :D:D artık bakir olmicaksın :D

0|0
    0|0
    • Bilgi edinmek için sordum.İlişki yok henüz:)

• İşte o zaman kondom kullanayım mı ilk defa girerken?

• bence kullanma,niye kullancanki,ilk yaptığın şey sonuçta,bırakta doğal olsun ;)

• tanımadığın biriyse kullanmalı

0|0
    0|0
    • Evlendiğimiz zaman ilk ilişkiye girişimiz için sormuştum soruyu.

• sen bilin.:D

0|0
    0|0
  • bakir artık şu ilişkiye gir allah aşkına bana gına geldi yahu :D

5|3
    2|2

Erkekler Ne Diyor 15

• ben de bunu merak ediyorum da cevabımı da biliyorum. gerdek gecesi kondomsuz olursa gebelik ihtimali var. hemen gebe kalmak istemiyorsa illa kondom mu kullanmak lazım. Ya da evlenen ve yıllar sonra çocuk sahibi olanlar nasıl yapıyor(kısır olanlar hariç)

0|0
    0|0
  • kondom şart

0|0
    0|0
  • bak şimdi :) ilk defa girdiğin için cahilsin demektir tabi teknik olarak.Şimdi sen kondom kullanmassan işin sonu kötü bitebilir her deneyiminizde kullanmalısınız bence :)

0|0
    0|0
  • tercih meselesi

0|0
    0|0
  • Kondom zevk +2 dk. daha uzun sürer bence,kendimden biliyor şapkayla +5 dk. daha uzun içeride kalıyorum.

0|0
    0|0
  • Güvenilir kişi...ile nasıl zevkli olur..

Kondom takana kadar nasıl dayanacaksın...

zor yolu dene.. kondomsuz çıkma.

0|0
    0|0
  • Kondomun kullanılacağı zaman vardır.Kullanılmayacağı zaman vardır.

İlk defa ilişkiye girmekle sondefa ilişkiye girmekle ne alakası var onu anlamadım.

0|0
    0|0
  • tek gecelik ilişkilerde tedbiri elden bırakmamak lazım. partnerin ile yaşadığın ilişkilerde ise gerek bile yook.

0|0
    0|0
  • hacı sen sadece cinsellik için mi yaşıyorsun ya :)) bu güne kadar nasıl dayandın sen

1|0
    0|0
  • seni gerdeğe törenle sokacaz babayiğit

1|0
    0|0
  • nolur nolmaz, tedbiri elden bırakma..

0|0
    0|0
  • ne fark ediyor ki ilk ilişki son ilişki eger evlilik dışı ise kesin...

0|0
    0|0
  • bence partnerine güveniyorsan kondoma gerek yok...

0|0
    0|0
  • et ete değcek.onu bilir onu söylerim :))

0|0
    0|0
  • kondomsuz daha cok zevk aliyorum.güvenilirlik acısından tabiiki kondom kullanılmalı.

0|0
    0|0
Yükleniyor...