İlişkiye girmis biri ile kendi kndine kızlığını bozmuş ve ilişkiye girmemiş biri ama prma vs skmuş?

Bu ikisi evlenince ayırt edilebilir mi erkek tarafından hal ve hareket olsun başka yönden olsun ne bilim anlaşılır mı? Bu arada yaşıma takıntı yapmayın 1905 doğumlu yaptığımda n dolayı böyle gerçek yaşım 21

0|0
4|40

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Parmağı ile bozmuşsa bile ilk ilişkide kanama olur parmak ve diğerinin kalınlığı aynı değil ayrıca normal ilişkiye girmiş bile olsa uzun süre ilişkiye gitmese bile kanama olur kendimden ve bikaç arkadaşımdan biliyorum

0|0
    0|0
    • Nasıl yanı sen yaşadın mi böyle bisey ilişkiye girdin mi sonrası ne oldu

• Peki vicdanen rahat mısın ben en çok bundan korkuyorum. Ve evlenmeyi dusunuyormusun ya da evli misin evlenirsen ne yapmayı dusunuyor sun

• Ben yurt dışında yaşadığım için sorun yok nisanliyim ve nişanlım da zamanında çok şey yaşamış beni de biliyor sorun yok
      Pişman isen kimsenin bilmesine de gerek yok allah ayıları ört söyleme diyor zaten

Erkekler Ne Diyor 39

• Eliyle kelek kavunu ayırt edemeyen adam orasıyla onu nasıl anlayacak

0|0
    0|0
  • İnsan bunu anlayamaz, eşinin samimiyetine inanır..
    Evlenipte hala kafasında soru işaretleri varsa, zaten O ilişkiden hayr gelnez.

0|0
    0|0
  • Anlaşılmaz tabii.. Evlenirken bakire değilsen yandın demektir.

0|0
    0|0
  • kızım sen kendi kendini de bozsan ilk gece kan gelmeyeceğinden anlaşılır. ama ilk geceyi adet dönemine denk getir ve kidip amcığını diktir rahat edesin.

0|0
    0|0
    • Kendi adetine gore nasıl denk getireyimki

• Sen kaç yaşındasnki

• 43 yaşındayım tecrübem vardır senin anlayacağın.

• anladm evlenin bir sıkintı olmaz eger vajinana büyük bir sey sokmadysan erkek atkadasnla gerdekte kan gelebilir o zamanfa hic sıkıntı olmaz

0|0
    0|0
    • Ya soktum bir cisim :( ama penisle aynı mı olur bilim iyorum

• Hayır diktirmeyi tercih ederim asla söylemem yanlış anlar ve mutsuz oluruz sonuçta içine şüphe girmesin sonuçta kimseyle yatmadm

• ulan girsen ne olucak. oda girmis sen bidahmı acı yaşıcan yaa bu kadar. sevgilinizi düşünmeyin.

• Madem yanlışlıkla kızlığını bozdun, git doktora diktir bence.
    Sonuçta parmağınla yaptıysan bu işi çok dar olması lazım ve anlaşılması zor bir durum yani.

0|0
    0|0
    • Ya bir cisim de sokmuştum deniyim ne olduğunu da. bir yıl sonra evlilik olabilir ama çok tirsiyorum. Diktirmekten bile korkuyorum suclu moduna girerim diye psikolojikmen kötü hissederim de ama mecburum :(

• Çok kötü bir durum herkes çok güzel bir kız olduğumu söyler. Ama ben sevgili yapmaya bile korkuyorum tabi olmadı değil ama sonu olmayacağı belliydi. her neyse işte istediğin kadar güzel ol bu müzik olayı tüm cesaretini koruyor her yönden. bir yandan vicdanım rahat çünkü kimseyle birlikte olmadım şükür. Ama bu olay benim basıma beden geldi diye de isyan edip kendi kendimi yiyiyorum. bir o salakligi yapan kız ben miyim diye

• Yani bu bizim ülkemizin geri kalmışlığının sonuçları ve insanlara böyle yansıyor. Kızlık zarına ve bekarete bu kadar önem verilmese, hiçbir problem yaşamıycaktın. bir yanlışlık yaptın böyle bir toplumda yaşadığın için kendince hayatını karartmak zorunda hissediyorsun kendini...

• Elle bozdunu anlardim bn olsam icine girerken acir cubki bir penisle bozulduysa ama birden fazla seks yaptiysa anlasilir yoksa zor

0|0
    0|0
  • Seviyorsam zara bakmam önemsiz yani

0|0
    0|0
  • Ben anlayamam. zaten dar olur oyle bilinir

0|0
    0|0
  • parmak sayılarına baglı 3 parmak sokarsan genısler 1 parmakla yaptıgın sıklıga gore degısır genısleme zamanı ama tıbben bunun anlasılırmı emın degılım yarın hsatanede kadın doguma sorarım

0|0
    0|0
    • Sen mi sorcan neden? Ama sorarsan çok iyi olur gerçektenzaten hastanede kontrol etmiyorlar bir ara denemistim m artık soru sormaya korkuyorum onlara

• normal de ne kadar mış fiyatları? Devlet mi yoksa özel klinik mi yanı dikim yapılıyor mu

• devlet yapmıyor bu ıs yasal degıl ozel hastane ya da ozel muayenesinde yapıyor fıyat vermıyor doktor gormeden dedımya once doktor muayene etmesı lazım

• kadı kendıne parmak salatalık patlıcan jop vs sokmuş bırıyle evlenmeyı tercıh ederım
    şahsen mal senın sokan sen sorun yok yanı ama ınanırsa buda onemlı

0|0
    0|0
  • Hiç faerk olmaz bir sey anlaşılmaz. ama parmak soktum yırtıldı yalanını kimse yemez

0|0
    0|0
  • Ne olduğunu ya da nasıl olduğunu bilmeye hakkım var diye düşünüyorum.

0|0
    0|0
    • Şöyle oldu mast yaparken umursamazca soktum işte sonra farkına vardım yaptığım un yanlış olduğunu

• Karşındakine anlatırsın isterse kabul eder istemezse ayrılır.

• Dürüstlük olmalı

0|0
    0|0
  • İlişkiye girdin ama parmakladım diyeceksin senaryoyu sağlamlaştırmak için burada başlık açtın helal olsun

0|0
    0|0
    • İlişkiye gitmedim be işte mast. yaparken ne bilim oraya da soktum

• ama o kişi hiç şüpheye yaşamatan sa açık ça söylese daha rahat omazmı

0|0
    0|0
  • selam hanfendi olmaz

0|0
    0|0
  • Hareketlerden ayırt edilebilir ama çok tecrübe gerek.

0|0
    0|0
  • Ne yaptın sen ya muneccımız bız

0|0
    0|0
  • sana girdiği an kan akmasa sağlam değil raporunu kendin veririsin

0|0
    0|0
  • Ayırt edilemez ikiside vajinaya bir şey girdiğinde ki duyguyu yaşamış

0|0
    0|0
  • Parmak vs ne?

0|0
    0|0
  • Erkehin saflik derecesine baqli

0|0
    0|0
  • evet belli olur

0|0
    0|0
  • anlaşılır

0|0
    0|0
  • Bakinca anlasilmaz seni davranislarin ele verir

0|0
    0|0
  • anlasılır

0|0
    0|0
  • kesinlikle anlasilir

0|0
    0|0
  • Kalın birsey girmedik ten sonra korkma birsey olmaz

0|0
    0|0
    • Kapkalin değilde mesela parmağı ikileyip ucleyipte yapmıştım bu da kalın grubuna girer

• Kan gelmedi sorun yok

• sen hangisini yaptın? kolay kolay anlaşılmaz

0|0
    0|0
    • Parmakladim ben ya bir de bir cisim sokmuştum :( deniyim şimdi onu da öyle işte penisle aynı mı oluyo cismi sokmak

• soktuğun şeye bağlı yaşın kaç özelden yazabilir misin çeşit çeşit vajina vardır

• Erkekler Devam
    9

Kızlar Ne Diyor 3

• Edilemez

0|0
    0|0
  • Kendine bisey sokup kizligini bozacak kadar ateşi başına vurmus himmmm..

0|0
    0|0
  • Sana sunu soyleyim ikiskiye girmis biri uzun sure iliskiye girmemis olsa bile o vajina daralir.. Fazla mast. Yapan birinin vajinasi yapisi bozulabilir , yani bunu anlamasi biraz zor.. Hicbir sey bilmeyen birine bunu anlatsan da inanmaz..

0|0
    0|0
    • Evet ama kan gelmesi önemli ondan tirsiyorum işte bir yıl sonra düğün olcak. Arastiriyorum dikim yapan yerleri ve fiyatları tam bir fiyat bile bulamıyorum cesaret edemiyorsam buna diktirmeye cesaret hiç bulamamış ve çok korkuyorum

• Ne kadar şanslısn Allah banada nasip etsin inşallah. Mesela nasıl anlattım ve çocuğun aklında nasıl şüphe olusmadi

• 2 ay gectikten sonra anlattim dogal bir sekilde en ince ayrintisina kadar , simdiye kadar hic yalan soylemedim ona icim kalbim saf temiz herhalde onun icin :)

Yükleniyor...