Arkadaşlar ella hapta 5 gün içerisinde alın yazıyor ama bugün 6. Gün oldu bişey olur mu alsam?

Arkadaşlar ella hapta 5 gün içerisinde alın yazıyor ama bugün 6. Gün oldu bişey olur mu alsam?

Güncellemeler:
bir cevaaaap :(

0|0
2|4

En İyi Erkek Görüşü

• Geç bir süre boşuna alma hapı. İçine boşalma oldu mu?

0|0
    0|0
    • Olmadı ama ya prezervatif yirtildi ise gibı bir korkum var çünkü ilk kez cinsel ilişkiye girdim

• Bilmiyorim ama ella 5 gün etkiylmis aldım sonuçta bide önceden doktorlar bana çocugun olmaz önce tedavi olmalısın onun için demişlerdi bilemiyorum ama suphe

• arkadaş listen de var mıyım?

En İyi Kız Görüşü

• İşe yaramaz

0|0
    0|0
    • Sen doğum mu yaptın aynı şekilde olup

• İyi de 5 gün diyor hapta benim 5 gün olmadan içtim bugün ayrıca içime bosalmadi sadece şüphe ediyorum

• 6. gün oldu alsam bir şey olur mu yazmışsın ona dayanarak işe yaramayacağını söyledim ben. Ne kadar erken alınırsa etkisi o kadar çok oluyor çünkü. Ama içine boşalmadıysa korkmana gerek yok.

Erkekler Ne Diyor 3

• dollenme suresı ılk 5 gunde oldugu ıcın 5gun ıcınde alman gereklı sen bıraz gec kalmıssın gıbı beybisi adını tolga yap erkek olursa

0|0
    0|0
    • Hayır yanlış yazmışım 5 gün geçmeden aldım içtim yanlış hesaplamışim

• benım hatunda kullandı ama ılk 48 saat ıcınde kullanılmalı dıye bılıyorum 5 gun gec dıye dusunuyorum

• patlattırdınmı kendini sonunda?

0|0
    0|0
    • Evliyim düzgün konuş !

• ozaman kocana patlattırmışsın

• Senin ananı da baban patlatti

• İşe yaramaz.

0|0
    0|0
    • şu an hesaplar 5 gün olacak saat 11 de ise yarar mi

• Dene şansını. Bir şey kaybeymeszin.

• Çok korkuyorum :(

Kızlar Ne Diyor 1

• Iliskiye girdikten sonra 4 gun icinde icmen gerekiyor yoksa hic bir islevi yok tatlim

0|0
    0|0
    • 5 gün canım hapta da yazıyor ayrıca içime bosalmadi bir şüphe uğruna ald içtim 5 günü geçse bile etki olurmuş reçetede yaziyor

• Canim ben ilacin icini okumadim bana doktor boyle soyledi hastanede o yuzden yorum yaptim

Yükleniyor...