Neden bazı kızlar çok kolay orgazm olabiliyorken bazıları olamıyor?

Mastürbasyon yaparken ben mesela çok kolay orgazm oluyorum ve gerçek ilişki yaşadığım zaman çok daha yoğun olacağını düşünüyorum ama ilişkiye girip tatmin olamayan veya kendi mastürbasyon yapmayı deneyip orgazm olamayanlar var bu neye bağlı?

0|0
1|22

En İyi Erkek Görüşü

• ne kadar marjinal olsan da freudsal mantıkla çocukluğun da yaşadığın sexüel kısıtlanma o zaman için belli şeylere karşı güdülendiğin zaman aşağılanma, ayıplanma, hatta şiddete yakın şeyler yaşaman bu olguya sebebiyet verir.

1|0
    0|0
    • Yani ben şanslı mıyım onlari yasamadigim için

• Bayyaa şanslı sayılırsın. Bu ülke de 100 kadından 98 i sexüel orgazmı rüyasın da bile görmekten aciz maalesef.

• O zaman çok çok şanslıyim

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 21

• Günah ve ayıp dürtüsü ile cinsellikten uzak ve o sade işemeye mahsus olarak gösterildiği için çoğu kız için cinsellik zifiri karanlıkta oya işlemek gibi olmakta.. Ne yazık ki çoğu kız çocuğu ilk regli olduğunda hiç bir şey bilmediği için dehşeti yaşamaktadır. Böyle bir kız kolay orgazm olamaz elbette..

1|0
    0|0
  • vücut yapısı organ yapısı ile alakalı. he kadın ilişkiden zevk almaz parmak takviyesi ister. bazı kadın ise asla ilişkiden zevk almaz. sadece parmaklamak gerek.

1|0
    0|0
  • Partnere bağlı

1|0
    0|0
  • hormonlara bağlı ve insan bedeni bazen tek başına yetmiyor çift kişilik ilişkilerde erkek kadının çok iyi yorarsa o kadın orgazm olur

1|0
    0|0
  • herkesin yapısı farklı

1|0
    0|0
  • Yaratılış :)

1|0
    0|0
  • genetik sanırım,, bazı kadınlar kızlar iliski esnasında 3 4 defa orgazm olabiliyorlar

1|0
    0|0
  • belki de beceremiyolardır

1|0
    0|0
    • Çok garip geliyor ama denedim olmuyor diyenler

• tenks

• Ne demek

• @mehcab sitemizin en yaşlı abisi dayısı cevaplasın en tecrübeli odur. Kanaatim budur.

1|0
    0|0
  • Sürekli mastürbasyon a alışıldiginda ilişki de orgazm olamama sorunu her bayanda oluyor bu hem vajinismus dan hem de alışkanlıktan dolayi

1|0
    0|0
  • Çok sebep var. Unutmazsam sıralarım yarın

1|0
    0|0
  • şimdi bak ben sana şöyle özet geçeyim ben 4 exper olmak için can attım bugün 4 exper oldum öyle merak edilecek bir b*k yokmuş seninde aynı işte yiyince oturuşacaksın kadın olacaksın

1|0
    0|0
  • Vajinadaki sinirler faklı olabilirmi?

1|0
    0|0
  • Partnerin performansı ve başka bir çok şey olabilir.

1|0
    0|0
  • Cinsel bilgisizlik ve tecrubesizlik

1|0
    0|0
  • partnerine ruh haline bağlı

1|0
    0|0
  • bunlara takılma bence anı yaşa ve yaşat gerisi teferruat kalıcaktır

1|0
    0|0
  • valla ben bakire bir kızı 3 çeşit orgazmı bianda yaşatmıştım ellerimle

0|0
    0|0
  • İnsan yıllar geçtikçe bedenini tanır ve ona göre tatmin olmayı öğrenir...

1|0
    0|0
  • Uyarılma mast alışkanlığı veya klitoris yapısı ile alakalı

1|0
    0|0
  • bende bu konuya açıklık getiremiyorum kızla cinsel ilişkiye girdiğimde boşalamıyorum. ama mastürbasyon ile 2dk sürmüyor

2|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...