Penisim uzamış?

Millet penisimin kısa olduğunu düşünüyorum. Yani kızların kısa bulmasını dert etmiyrum zaten daha hiç bir kız görmedi sadece kendim kısa görüyorum boyu 2 ay önce 16 cm di. Ben fenci sayılırım sonuçta buda bir kas diye düşündüm ve ereksiyon halinde iken kası sıkıştırarak kasın gelişmesini sağlamaya çalıştım sanırım olduda şu anda 17.6cm olmuş genişlemede gözüküyor. Böyle bir durum yaşayan var mı varsa sonuca ulaştımı? ha bu arada Bayanlarada sorum var şu anki uzunluk cezbedicimidir :D teşekkürler :D

0|0
4|8

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 3

• Fake soru.
    Beyaz ırka mensup erkeklerde o boy olması imkansız. Kongo cumhuriyetinden falan mı geldin?

0|1
    0|0
  • ahh çok merak ettim foto at ;)

0|0
    0|0
  • Görmem lazım sırf ilk olmak için

0|0
    0|0
    • Kimsenin gormedigi penisi gormek mi istiyosun bakim :)

• Gormek istiyosan diye dedim. Cekmistim fotosunu ondan yani

• ya bilemiyorum atarım fakat burada yasak olmaz mı

Erkekler Ne Diyor 7

• Eğer penisinle mekik çekersen bir süre, 4 santim daha büyür...

0|0
    0|0
  • Ben düzenli olarak boğazın altından açtığım bir delikle başına uygun bir şey bağlayıp zorla çekiyordum. Şu anda çok mükemmel bir durumda. Ondan mı oldu, yoksa zaten uzayacak mıydı bilmiyorum.

0|0
    0|0
  • Benimkide uzadı. 13 den 21 e fırladı kaldırıp gölgesinde rakı içiyorum

0|0
    0|0
  • Hic denemedim ugrasmadim. Neyse o yani. Helal olsun sana. Falconu gecmen dilegiyle. 😂 ne yaptiysan devam et

0|0
    0|0
  • nasıl yaptın

0|0
    0|0
    • kardeşim penis ereksiyon halinde iken parmağınla kökünü testisler dahil aşşağı doğru gerdirerek penisi sağa sola arkaya öne gerdirerek kastır

• Nasıl anlamadım. Benimki de 15 cm nasıl büyüttün o kadar?

0|0
    0|0
  • Manyak mısınız olum 16cm zaten ideal ölçü, daha da büyütme sakın. Buradaki bakirelerin en az 18 cm olmalı demelerine inanıyor olamazsınız :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...