Kız arkadaşınız hemile kalamayacagını ve rahminin alındığını söylese ne yapardınız?

rahminide oluşan kanser kitlelerini temizleyemediklerinden dolayı alınmış olan bir rahmi olduğunu söylese ve birdaha hiç çocuk sahibi olamayacagını derken bile ağlasa ne derdiniz ne yapardınız?

0|0
1|34

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• ben bu soruyu sormuştum zamanında sevgilime. yani çocuğumun olmadığını öğrenirsem bir gün ne yaparsın diye. kedi besleriz o zaman ne olacak amaç çocuk yapmak olsa dünya kadar kadın var memlekette annemin bulduğu bir kızla evlenirdim çoktan demişti.

diğer erkekler ne düşünür bilmem

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 33

• Oturur onunla birlikte ben de ağlarım.

1|0
    0|0
  • Her insanlar gibi çocuğum olmasını bana baba demesini her haliyle isterim. Ayrıca şunu da eklemek isterim ki bir yuvada çocuk yoksa o evde huzur, sevgi, aile bağımlığı olması imkansız dır. Gerisi bende kalsın.

Söz; Doğru yolu sadece, doğrular gösterir.

0|0
    1|0
  • Tanrı derim (yani arapça demiyorum o kelimeyi). Ben isterim bir göz zaten çocuklarım var dahasına gerek yok.

1|0
    1|0
  • onunla birlikte ben de ağlardım :(

1|0
    0|0
  • Ona, senin yerine çocuk yapabilirim derdim :)
    İşin şakasi bir yana, teselli etmeye çalışırdim. Sonuç olarak hayat, çocuk yapmaktan ibaret değil. İyi yanından bakmasıni söylerim, çünkü iyi yani da var :)

1|0
    0|0
    • Güncelleme : Olsun, sen varsın yeter bana. Bebek canımız isterse de, evlatlık ediniriz. Dünya'nin sonu değil ya, seninle hayatımı birleştirsem yeterde artar.

• evlatlık alırız bir çocuk derim..
    sen üzülme yeter ki derim..

1|0
    0|0
  • seviyorsam ondan önemli olmaz

1|0
    0|0
  • çok üzülür teselli edersin ancak onun için ne söylesen telafisi veya düzelmesi kolay değildir ruh halinin eğer gerçekten seviyorsa kesinlikle onu öyle kabul etmelidir.

1|0
    0|0
  • seviyorsam hiç problem değil ne olacak onun ve senin sınavın odur belki de evlat edinirim zor birşey değil

1|0
    0|0
  • Teselli eder dert etmemesi gerektigini ileride evlatlık bir çocuk alabilecegimizi soylerdim

1|0
    0|0
  • Tabiki psikolojik olarak destek vericeksin. Artık her türlü hamile kalmak mümkün. En aşağı tüp bebek var ^^

0|0
    3|0
  • Anında evlilik teklif ederdim.

1|0
    0|0
  • Önemli seğil. Sevmeme aşık olmama engel değil. Terk etmem asla ayrılmam.

1|0
    0|0
  • Kollarindan tutar gogusume basardim, onun rahmi alinir benim duygularim duyularim asla.

1|0
    0|0
  • Olsun yine severdim ve asla elini birakmazdim, eğer o da isterse evlat edinirdik.

1|0
    0|0
  • hic birsey olmaz. onu desteklerim ve sevindiririm, aklina fazla takma derim.

1|0
    0|0
  • Bilmem ama 9 çocuk isteyen biri olarak pek olumlu yaklaşmazdım. Ama öncesinde manitaysa yüz üstü bırakmak olmaz beraber yaşardık.

0|0
    1|0
  • Olsun bişey olmaz önemli olan mutluluğumuz

1|0
    0|0
  • saglik olsun herseye ragmen seninleyim derdim

1|0
    0|0
  • çok sevinirdim

0|0
    1|0
  • çok zor bir durum şu an ne tepki vereceğimi kestiremiorum

1|0
    0|0
  • Yeni bir rahim alırım ona

1|0
    2|0
  • Olmasin derim sarilir uyuruz

1|0
    0|0
  • Ayrilmazdim sanırım.

1|0
    0|0
  • cocuk sevmem ztn

0|0
    0|0
  • Sorun etmem bunu. Ben de öyle pek çocuk sahibi olma heveslisi biri değilim.

0|0
    0|0
  • Karimsa Allahin takdiri derim bisey yapmam mezarar kadar yine devam evliligimiz. kiz arkadassa yapcak bisey yok uzulme derim teselli ederim

0|0
    0|0
  • sevincten havaya ucardım :) :D

0|0
    0|0
  • kısır olam ihtimalimin oldugunu ve bunu ondan saklaıgımı soylerim ve özür dilerim sakldıgım için

1|0
    0|0
  • böyle şeyler başa gelmeden bir fikri olmuyor insanın

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    3

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...