Genital bölgenizdeki tüyleri nasıl temizliyorsunuz (bunu sormaya utanıyorum ) 😞😭 ?

Lütfen detayı okuyun.. Sormaya utanıyorum ama bu da yapılması gereken bir şey. Hem benim durumumda olan varsa da yardmcı olmş olunur :) Uzun lafın kısası tüy dökücü krem bana alerji yapıyor , eldiven denedim çok acıdı ve aşağıları göremiyorum , son çare kuaföre gidip ağda yaptırdım çok acımasına rağmen istediğim gibi temiz oluyor. Ama günah olduğu için kuaföre açmak istemiyorum Aklıma bir şey gelmiyor :/

0|0
7|16

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 15

• Lazer yaptırma şansın var mı?

0|0
    0|0
  • yani günah boyutu var.. namahremdir..

0|0
    0|0
    • Evet ben de o yuzden rahat edemiyorum

• eee orası tabi öyle olacak.. helalin sonuçta değil mi..

• Yani

• Karşına ayna al kendi ağdanı kendin yap :)
    Yapamıyorsan biraz yoga yap vücut esnesin.
    Al sana mühendis çözümü :D

0|1
    0|0
    • Ağdayı çekemiyorum çok aciyor 😭😭😭

• Sen varsın odun işte yeter o

• Amaan hem çözüm öneriyoruz hem laf yiyoruz. Ne yaparsan yap ya.

• Kuaför gibi kendi ağdanı kendin yap

0|0
    0|0
  • tüy dökücü ishal gibi kokuyo zaten ıyyy kullanma :D bence kendin eldivenle al ben tabi ki her erkek gibi jilet :D

0|0
    0|0
    • Eldivenle cok aciyo bence

• Aşağılar?

• yani eski sevgilim öyl demişti acımıyomuş çok tabi önem göstermek lazım ben hallederim evlenince seninkileri :)

• 0|2
    3|0
  • alala onun için kuaföremi gidiyorsun al bir jilet 50 kurusa kes getsin

2|0
    0|0
  • İnan veya inanma ama hayatımda hiç kesmedim

0|0
    0|0
  • baska çaren yok :) bırak kuaförler yapsn

0|0
    0|0
  • En güzeli jilet

0|0
    0|0
  • bize bir permatik yeter :D

0|0
    0|0
  • tek çaren kuaför veya lazer epilasyon

0|0
    0|0
  • Madem utaniyorsun bu soruyu sadece bayanlara sorsaydin..

0|0
    0|0
  • Acıyı azaltan kremler var ben öyle yapıyorum sir ağda ile

0|0
    0|0
  • Jilet le alın işte

0|0
    0|0
    • Permatikle yani 😄

• Sizinde işiniz zormuş bunuda yeni öğrendim :)

• :) :)

Kızlar Ne Diyor 6

• Kilet, krem gibi şeyler arttırıp kalınlaştırıyor. Lazer yaptırmadım, cesaret edemedim. Kalan tek çözüm ağdaki acıdığı bir gerçek ama haklısın. Temiz oluyor. Ya kendin ağda yapmayı öğreneceksin. Ya da günah olduğunu unutup lazere gideceksin. Olmadı ağdaya devam edeceksin. Ayda bir sonuçta. Tek çözüm bu çünkü.

0|0
    0|0
    • Ayda bir ama vicdanım rahat etmiyor gunah oldugu icin :( ağdayı çekemiyorum başkası cekince dayanabiliyorum ama cekemiyorum :/ lazer epilasyon zararlı diye duydum radyasyondan dolayı. Bir de bir kadın ölmüşü ya hatirlar misin blmiyorum ondan dolayı gozum korktu

• Yok hatırlamıyorum. Ama yapabileceğin başka bir şey yok ki. Bende çok zorlanıyorum ama mecburuz işte.

• Çoğu kız kuaföre yaptırıyor ağda ile. Ben kız kardeşimle beraber yapardım aynı evde yaşadığımız zamanlarda. Bu da bir yöntem ama o da tabi sizin kendinizi rahat hissetmenize bağlı yine.

0|0
    0|0
  • Kızlara özel jiletler var onla halledebilirsin

0|0
    0|0
    • Ben jiletle daha once almıştım sonradan kuaföre gidip ağdayı denedim. Kesinlikle jilete dönemem tekrar :( tüyler erkek tüyü gibi oluyor ve bikini bölgesine dogru dagiliyor ne yazik ki :/ ilk cıktıginda belli bile olmuyordu tuylerim sarışın olduğum icin.. hic jilet surmeseymisim iyiymis

• Ayni durumdayiz seninle canim ama kuafore uzun bir sure gittikten sonra isii iyice kavrayip kendim yapmayi dusunuyorum ya da esime yaptircam cunku ne bileyim yani dedigin gibi baska kadinin gormesi gunah

0|0
    0|0
    • Bende cekemem surdukten sonra ya da annelere yaptircaz ama utanirim cok o da olmaz

• Anne olmaz ona da gunah. Ayni kapiya cıkıyor ha kuafor gormus ha anne.. Eşin mantkli ama ben dha evli olmadgm icin :/

• Eee arkadaşım maddi durumun varsa lazer aslında çok iyi yani benimde ablam kuaför olduğu halde gitmedim jiletle flanda ugrasmadim en iyi ve tek çözümün suanluk bu sanırım 😊

0|0
    0|0
  • kuaförde de o işlerle ilgilenen bayan var ayrı bir oda var

0|0
    0|0
    • Ben orda yaptırıyorum zaten

Yükleniyor...