Gay eğiliminden nasıl kurtulunur?

Gay olmayıpta eğilimi olanlar bu aşamada napmalıdır ki bu soruna bulaşmadan kurtulabilsin?

Güncellemeler:
normalde kesnlikle gay likle alakam yok.son zamanlarda tam libidom yükselmişken biran bu eğilim oluyor

0|0
11|20

En İyi Kız Görüşü

• Eğer gay isen bu durumu kabul etmelisin. Yani sende bir problem yok ve bunu fark etmen gayet güzel.

Ya kendini olduğun gibi kabul etmeli, ya da pasif olarak kalmalısın. Kalırsın da.

Gaylik, sadece bir eğilim değildir.

Ayrıca belki gay değilsindir, kimse yüzde yüz heteroseksüel değil çünkü. Olabilir böyle şeyler zaman zaman. :).

Sen hastasın türevlerinde şeyler söyleyenleri umursama asla.

2|3
    2|0
    • o tip yorum yapanlar yardım amaçlı değil sadece gırgır şamatazaten

• Onları boşver şekerim sen. :).

Kızlar Ne Diyor 10

• bu tür seylerden korkan insanlar gay olmaktanda korkanlardir :D haha sanane be kardesim biraksana herkesi haline,gaylerden korkacana git teröristlerden kork ,gayler hicbiryeri bombalamadi simdiye kadar benim bildigim kadariyla :D allah allah ya..ne garip fobiler varmis

0|3
    0|1
  • link

bu klibi izleyerek.kesin çözüm

0|0
    0|1
  • kurtulamazsın

0|0
    0|0
    • o kadar ilerlemiş vahim durumda değil durum

• Bu hastalık değil ki. Duygularını söküp nasıl atmayı başarabilirsin ki

• Seni arzulayan seni seven kadınlar la birlikte ol.

0|0
    0|0
  • bol bol p*rno izle güzel kızların fotoğraflarına bak çıplak kadın fotoğraflarına bak yeni bir sevgili bul kadınların erkeklerden güzel ve temiz olduğunu düşün hayal et

0|1
    0|1
  • Bu konuda panik yaşıyorsun ve ikilemdesin anlaşılan.İsteklerini ve hislerini inkar etmemelisin bence.Kendini önce sen kabullenmelisin.Bırak başkaları ne düşünürse düşünsün.Onlar hep öyleler zaten.Sen önce kendini dinle.

0|0
    0|0
    • panik war ama çözüm yok

• Var canım olmaz mı çözümü yaa.Dedim ya işte önce sakin ol,nasıl hissettiğini anla bi.Ben ne istiyorum diye düşün.İstemediğin hayatı yaşamak çok zordur bilirsin.Eskiden beri yerleşmiş kalıplara uymak zorunda değiliz.İçinden geldiği gibi davran.En doğalı ve normali budur.

• bence doktora gıtmelısın burdakı soylenenler egılımınden vazgecıremez ama doktor etkılı olur dıye dusunuyorum. allah yardımcın olsun sımdıden ama gay egılımınden nasıl kurtulurum dıye bırsey sorduguna gore pek gec kalınmıs sayılmaz..doktora basvur..

0|0
    1|0
    • ben hasta değilimki doktora gideyim.sadece ufak bir olay kendimde halledebilmliyim

• Kardeş şöyle diyim sana... Her Fiil Akıldaki bir fikirler başlar fikir gelişir fiil olur fikrin gelişmeden bi doktora görün derim...

• eşcinsellik normalde değildir. hastalık demıyorum zaten. sadece egılımden kurtulmak ıstıyorsa doktor yardımıyla kurtulabılır dedım. dıs hekımıne dıslerın agrıyıncamı gıdersın sen ? doktora gıtmek ıcın ılla gay mı olmak gerek. sacma.

• Bununla ilgili biryerden yardım almaya çalış, psikolog olabilir. Ve sanki normal bir durummuş gibi kabullenmeye çalışma, bu bir rahatsızlık ve normal birşey değil.

0|0
    0|2
    • Dünya Sağlık Örgütü ve çeşitli bilim adamlarının normal kabul ettiği duruma hangi bilimsel araştırmayla, tezle "anormal bir şey, rahatsızlık, hastalık" diyebiliyorsun? Psikologa gitse de aynı şeyi söyleyecektir. Sizin gibiler yüzünden kendini kabullenemeyen homofobik homoseksüeller ortaya çıkıyor ve bu beni çok kızdırıyor.

• aklına bu konular geldikçe başka şeylerle meşgul ol ve kendine ateşli bi kız arkadaş bul.

0|0
    0|0
  • Sanırım eğilimin aktif yönde. En azından güncellemenden anladığım kadarıyla. Merak ediyorsan illa birgün denersin. Söylemedi olmasın.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 20

• psikolok yardımı al en güzel o yardımcı olur bence

0|0
    0|1
  • Sanırım biraz değişiklik istemişsin. Olabilir, istersen bir kere dene beğenmezsen zaten kendin soğursun.

0|0
    1|0
    • 1kereden birşey olmaz demek her hatanın başıdır

• öyle kurtulunmuyor bu işlerden. bu tercih meselesi değil.bir duygu. duygular söküp atılamıyor. kendini kabullen. çevrende fetva veren arap kırması yobaz insanlara bakma. bu dünyaya bir kere geliyorsun her şeyi tat.

0|2
    0|0
  • çözümü çok kolay. karşı cinsinle ilişkiye girmeyi denersin hemcinsine karşım duydugun alaka yerini nefrete bırakır.

1|0
    0|0
  • Kardeş şöyle diyim sana... Her Fiil Akıldaki bir fikirler başlar fikir gelişir fiil olur fikrin gelişmeden bi doktora görün derim...

1|0
    0|0
  • naptın sen aga :S. git doktora

1|0
    3|2
  • Kurtulamazsın ama eğilim noktasında kalabilirsin

0|0
    0|0
  • bence bir doktordan yardım almalısın bu siteden sana yardımcı olabilecek birinin çıkacağını sanmıyorum bu ciddi bir konu

0|0
    0|0
  • libidon yükeseldiğinde ya mastürbasyon yap yada karşı cinsten biriyle beraber ol..neden erkekleri düşünesinki...hemcinsinde dikkat çeken ne?ve bu sürekli oluyormu? bunlara bak..süreklilik arzetmişse yardım al...yada y aşa...

0|0
    0|0
    • sürekli değil anlık bir olay

• boşaldığım an sorun bitiyor :)

• muhtemelen cinsel isteğin tavan yapmasıtla alakalı bir sorun ama böyle bir anda neden akla gelir...karşı cinsi düşünüyormusun peki o anda...

• Gay p*rnoları izleme, ama en iyisi

Gözden Irak olan,gönüldende Irak olur.

Saten senin homosexuel hormonların fazla olsaydı 6-7 yaşında çevren ve sen farklı olduğunu görürdü,

0|0
    0|0
    • yok zaten bende delikanlılık hormonu fazlalığı bile war :)

• how i met your mother ve neil petrick harris' den uzak durarak işe başlayabilirsin.

1|0
    0|0
  • bende de var eşcinsellik dürtüleri. emin ol onların da yeri ayrı güzel

0|0
    0|0
  • yanlış bir şey yapmadan hemen bi doktora görün arkadaşım sen ya

1|0
    0|0
  • Psikolok destegı al bence

0|0
    0|0
  • Geneleve Git bi Şeftali ye vazgeçersin...

Yoksa Sucuğa talim edersin...

İşin zor...

0|0
    0|0
    • sulu şeftali sezonu başlıyor yakında

• kave ye felan takıl okey batak gibi oyunlar oyna ve küfür et bolca

0|0
    0|0
  • sanırım çok geç..

0|0
    1|0
  • ilginç bir konu ama hiç fikrim yok...

deneme isteğinden vazgeçmek zor olacak gibi görünüyor...

0|0
    0|0
  • Buna yönelmiş isen şansın yok onu tadına bakacaksın.

0|0
    0|0
  • bunlar vesvese ve peygambermiz vesvese şeytandandır, şeytanı sevindirmeyin buyurmuşlar. itibar etme. takılma, geçer gider. eğer gay ilişkisi yaşamazsan bu tip düşüncelerin hiç bir önemi yoktur. takılma.

1|1
    1|0
    • ypk şükür öyle bir ilişkm olmadı

• o zaman sorun yok. Allah kimseyi aklına gelen düşüncelerden ötürü sorumlu tutmaz. bunlar sadece şeytanın vesveseleridir. takma. bu tip düşüncelere odaklanma. başka şeylere odaklan. şeytanı asla sevindirme.

Yükleniyor...