Sağ testisim çok feci şekilde ağrıyor?

İlk defa böyle bir agri oldu iki gündür de geçmiyor ne yapsam acaba nedir bunun nedeni daha önce başına gelen oldu mu?

0|0
09

En İyi Erkek Görüşü

• Doktora gitmelisin.

0|0
    0|0
    • Doktora açamam ya

• Gittim acile doktor enfeksiyon olabilir dedi.2 saniye baktı muayene bile etmeden tahlil bile yapmadan enfeksiyondur dedi buna emin olayım mı şimdi

• Doktor öyle dediyse bir bildiği vardır. İlaç verdi mi? Verdiyse kullan, eğer şikayetin devam ederse tekrar gidersin. Geçmiş olsun.

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Erkekler Ne Diyor 8

• Tahlil lazım

0|0
    0|0
  • Su testisi su yolunda kırılır boşver :))

0|1
    0|0
  • 2 gündür testisin ağrıyo ve sen evde oturuyon mu hayretsiziniz ya gitsene doktora kardeşim , buraya yazında ben ne bilyeim senin testisinde ne var binlerce hastalık var.

0|0
    0|0
    • Geçer diye bekliyorum

• Kardeşim ilk önce testisine sadece dokunucak ele muayene yapar 1 dakkika sürmez sonra , kan ve idrar tahlili ister bide ultrason ister o kadar.

• Peki çok mast yapmaktan falan olabilir mi bu durum

• Varikosel var sende. Ameliyat gerektirir. İleride sorun olusturur bir an once urolojiye gorunmen gerek

0|0
    0|0
    • Testis ağrısını hemen varikosele mi bağlanıyor

• Varikosel olabilirsin doktora git ameliyat ol. Geç kalırsan sonra çocuk olmaz doktor doktor dolaşırsın tüb bebek falan

0|0
    0|0
  • hocam testis agrısı iltihap ya da varikosel (kısırlık ) hastalığının işareti olabilir üzernde durmalısın bence

0|0
    0|0
    • Kisirsam nolucak

• Varikosel değilmiyim şimdi

• doktorun demediyse değilsindir muhtemelen

• Kardeşim sağ testis damarlarında sarkma var mı? yani damarların kalınlaşması gibi bişey? elle muayene et varsa varikosel olabilir. damarlarda sorun yok ise işaret parmağın ve başparmağınla yumurtanı kontrol et bak üzerinde mercimek tarzı bir kitle var mı? eğer varsa ödemdir. Sen bunları yapsanda yapmasanda doktora yine başvur.

0|0
    0|0
    • Abi sol testiste varikosel varmış

• Korkma kısır kalmazsın tekrar doktora git sen. Yoksa kötü bişey çıkar sonradan. benm zamanında olmuştu ameeliyat oldum iyiyim şimdi.

• Çoçuk sahibimisin

• üroloji uzmana git

0|0
    0|0
Yükleniyor...