Hpv genital siğil olup atlatan var mı ?

Genital siğil olup atlatan var mı 10 günce önce teşhis konuldu nedir bu nasıl birşeydir .

0|0
2|6

En İyi Kız Görüşü

• Buradan bilgi alabilirsiniz ama en iyi çözüm tabiki her zaman uzman bir doktortur.

http:// www.pudra.com/.../...-nasil-tedavi-edilir-1868.htm

0|1
    0|0
    • Ben tek ve ilk kız arkadaşım ile oldu şansa bakarmisin çok nadir olan şey başıma geldi bu nedir ya bıktım hayattan bir isim düz gitmez

• Bir şekilde kapılmış sonuçta. Kız arkadaşından da kapmış olabilsin. Onunda kontrolden geçmesi gerekiyor. Ama artık tıp gelişti herşeyin tedavisi var. İyi bir doktor bulmalısın.

En İyi Erkek Görüşü

• kardeş ben oldum yaklaşık 3.5 yıl önce fazla yayılmamıstı ama 4 tane siğil vardı 2 tanesi cinsel organımda diğer ikisi yumurtalıklarımda direk gittim tedavi oldum, doktor bana 1 2 kez daha cıkabilir bünyene bağlı ama bir iki yıl içinde bir şey olmazsa korkma bir daha cıkmaz bünyen virüsü yenmiştir dedi, valla sorun varsa her türlü yardımcı olurum cunku bende cıktıgı zaman deli gibi araştırma yaptım

0|0
    0|0
    • Kardeşim bende 1 kez kriyoterapi oldum yaktı yakılan yer tertemiz di hiç siğil yoktu 2 hafta sonra tekrar aynı yerde çıktı yarın yine kriyo yapilacak gerçekten bu durumu yaşayan biri ile sohbet etmem gerekiyor psikolejim bozuldu kardeşim hayattan soğudum ya bendekide küçücük

• Kardeşim mesaj atarmisin

• Kardeşim mesaj atabilirmisin

Kızlar Ne Diyor 1

• Öyle eskortlara gitmeyecen işte akıllan.

0|1
    0|3
    • Hayatımda sadece 1 kız oldu Hala da o kişi ileyim

Erkekler Ne Diyor 5

• Benim bildiğim çok zor gidiyor vücuttan bağışıklık sistemini güçlü tutman gerek ve aldara krem verecek sana.

0|0
    0|0
  • hpv genital siğil cinsel enfeksiyon dur -elektrokoter yaktırcan siğilleri aldara kırem immün kremler antiviral kremler kulan başıklık sistenim güçlü 2 yıl sonra atlatırsın

0|0
    0|0
  • kardeşim fotoğraf paylaşabilirmisin bendede var galiba emin değilim

0|0
    0|0
    • Kardeşim bir şüphe bile varsa cildiye ye gidip bir görün yayilirsa işin daha zor

• Tedavisi yok.

0|0
    0|1
  • eevt vat

0|0
    0|0
Yükleniyor...