Olgun bir erkekle ilişki yaşıyan kız gözünde değerli olur mu?

Diyelim ki erkek olgun 30 yaşında ve 18 yaşındaki kızla sevgili. Kızın ilk elini o tuttu dokundu öptü. Herşeyi ilk o adamla yaşadı. O kız o adam için değerli olur mu? Bakirelik hariç herşeyini ona vermişse.

Not: adam evlenmiş boşanmış biri

0|0
9|23

En İyi Erkek Görüşü

• elbette önce adam olması lazım. eğer adamsa insan ise şöyle: yaş gereksiz bir takıntı. zaten kırk yaşında bir erkek 18 yaşında eşi olsun ister. bu gerçektir. hayalleri yazmıyoruz. bir çok sorun bu değil mi etrafınıza bakın. asıl mesele kimin için ömrünü ayıracak olduğun. fedakarlığını test etmen mümkündür. bunu dene ve kanaatin gelirse ki şana karşı ciddi çözülemeyen bir bağı var. gerisi engel değildir. kültür ya da tööre diye bir allahın belası var. ona da hiç takılma bu sana uygun değil diyen olursa tecrübelerine bak o diyen daha büyük bir durum içindedir. esas olan kişilerin neye kıymet verdiği. ne için sevdiğidir. o seni sebebsiz seviyorsa hem bazen sorduğunda izah da edemiyorsa kara sevdadır. kör düğümün olmuştur. biyolojik yaş farkı 12 diyen bilimsel olarak isbat edenler var. bence erkeklerin aldatmaması ve daha çok yapışıp kalması için ideal bir şey yaş farkı. çünkü bir zaman sonra sıkılmak değil seni korumak hakimiyetini devam ettirmek isteyecek ve inşaallah bir ömür devam eder. bilmem sordunuz söyledik. işte böyle.

yok yok sen dinle beni...

3|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 22

• aynen buna benzer bir ilişki yaşıyorum. denk geldi bu soru :) Şöyle söyleyebilirim ki bu gerçekten erkeğe bağlı. Normal ilişkilere göre seni kıskanma ve sen koruma içgüdüsü çok daha güçlü olacaktır. Her şey yaş değil bu dünyada. Fakat anlaman gereken tek ve en önemli şey "senin için neleri feda ediyor" sorusu olmalı. Bunu anlaman gerekiyor. Bence çok güzel bir ilişki olabilir.

2|0
    1|0
  • kızlar cinsellik yaşayınca

erkekleri aşk ve sadakat noktasında sarj ettiklerini sanıyolar..

bikere böyle bi orantı içersine girilmemeli..

evet kimisi bağlanır, "artık namusumsun" triplerinde..

kimisi yatıncaya kadar ki aşamaları gözden geçirerek "vay be aslında ne kadar kolayda yatan biri" soğukluğunda ilişkinizi sorgulayabilir.

1|1
    1|0
  • olabilir ama evlenmeden vermemek lazım

1|0
    1|0
  • olur, tanıdığım biri şimdi ikinci eşine "sultanım" diye hitap ediyor. kıymetini biliyor. boşanan adam ilk eşiyle yaptığı hataları tekrarlamak istemez. ama 30 ile 18 yaş arasında çok fark yok mu sence de? ayrı zamanların insanları, ayrı dünyaların... düşün sen 30 una geldiğinde o 40 ında olacak, senin kadar sekerek zıplayarak yürüyemeyecek. aynı yaş grubu her zaman daha iyi anlaşır. sen daha ergenlik çağındasın, yüzünde ergenlik sivilcelerin bile vardır belki :) o ise yavaş yavaş kemal yaşına doğru gidiyor. iyi düşün. bence seni etkileyen o adamın seni öpmesi falan, bu etki geçince sonra kendi yaşıtlarına gözlerin takılmasın. zıplayan hoplayan genç dinç çocuklara...

0|0
    0|0
    • erkek aynı yaştaki eşine bir zaman sonra analık diyecek farka geliyor buna ne diyeceksin.

• esas olan kişinin kendini -umursamadan kimseyi ve görmeden yoluna koyulan engelleri ve hesab etmeden yarın ki kötü adamları- rahat bildiği yerde olmayı başarmasıdır. önemli olan kelebek kadar kısa ama kelebek kadar mutlu olabilmektir.

sağlıcakla kalınız

• iyi yazmışsın, duygusal yazmışsın, ama hayatta mühim olan istikrardır dostum.

• Kız o Adam için hayatındaki en önemli şey olur. Hele de halen Bekaretini vermemişse...ben olsam o kıza Tapardım...

1|0
    3|0
    • valla mı la?

• Gerçekten tabiki..Aksini idda edecek bir erkeğin çıkacağını hiççççç sanmıyorum...çıksada Osman Poyraz Çocuğu olma olasılığı çok yüksek olurdu...

• ya 18 yaşındaki kız daha çocuk denecek yaşta ,erkek kız için değerli olabilir çünkü elini ilk tutan ve onu ilk öpen kişi o erkek sonuçta,

ama erkek için bu geçerli değil bence erkek kızdan elde edebileceği son şey olan bakireliğini aldıktan sonra kıza olan ilgisini ve sevgisini yitirecektir ,sonuçta adam evliymiş ve cinselliği yaşamışsa ne yapıp edip kızıda ilişkiye ikna edecektir , bence bu ilişki denk bir ilişki olamaz ve kzın bu erkekten ayrılması bence daha mantıklıdır ,saygı ve sevgilerimle

0|0
    0|0
    • hadi yaa... kişi kendisi gibi görürmüş herkesi. adamın birisi yumurta hırsızı imiş elinde bir koli yumurta giden birini görmüş ve seni gidi seni çaldın demi demiş. sizde o hesap. bence öyle değil cinsellik bir seferlik değil esas olan ten uyumu. uyarsa bir ömür devam etmek istersin. sanırım bu konuda tecrübeniz yok. sonuç olarak anlaşırsa devamı gelir. mutluluklar dilerim.

• bir iliski karsilikli istekler dogrultusunda yasanir erkekler her kadina saygi gosterir ve deger verir deger verme sureleri iliskinin gidisatina gore degismektedir

yasanmis olan bu iliski de erkek deger verdigi anlasiliyor ama bunun boyu ne kadar uzun olur bilinmez yasayan kisilerin tutum ve davranislarina gore degisir

0|0
    0|0
  • hersey bakirelikmi

bence değil

yani hersey bir hayat bir yasamsallık bir dünya ufacık biret parcasına bağlanamaz bağlanmamalıdırda sorduğun sorunun tersi olsaydı hiç sorun olmazdı dimi yani erkek kendinden büyük bir bayanla beraber olsaydı sorun olmazdı ama senin (sorundaki) durum toplumumuz acısından fark getiriyo neden getirmeli hani esitlik vardı hani kadın erkek esittihepsi palavramı yani bırakın bunları yasadığınız hayatın tadını cıkarın en güzelide bu

kısacası mutluysan hiç birsey sorun edilecek kadar büyük değildir...!

0|0
    0|0
  • ilk başta değerli olabilir

ama zamanla serbest piyasa ekonomisinde o adamın gözünde normal kadın değerini bulur

0|0
    0|0
  • umrunda bile olmaz.

0|0
    1|0
  • ya bir kız nasıl bu kadar saf olabilir gerçekten hiç anlamıyorum. bir insan nasıl bu kadar salak olabilir.

1|0
    1|1
  • Burdan cevap vermek çok zor dısardan tanısmak lazım o yaslarda kı adamlar hic bellı olmaz.

1|0
    0|0
  • Sen ilkini yaşıyorsun o yaşamış herşeyi.. İçinde heyecan bile kalmamış olabilir. Soru metinin de sevgiye dair ipucu vermemişsin.

Ne kadar sevdiğini bilmeden erkek için önemini anlamak zor.

0|0
    0|0
  • yok olmaz...

o kız o adam için acemi ve onu yoran birisidir...

ben sevgilimin veya eş adayımın çıtır olmasına bakmam...onun beni anlayacak seviye ve olgunlukta olmasını arzularım...yoksa halis ağa 17 manitayı boşamazdı, değil mi?...

0|0
    1|0
    • şunuda ilave etmek isterim;

pırlantanın değeri parmağımızda olmasından kaynaklanmaz...o zaten has ve değerli bir madendir...gittiği herşeyi değerlendirir...eğer o kızda davranış ve aklı ile gittiği yeri aydınlatabiliyorsa değerlidir, karşı tarafa cinsellik yaşattığı için değil...

• sensen bu bir kere daha düşünüp öyle cevaplıcam

0|0
    0|0
  • onun için sadece ağına düşmüş çıtır piliçsin o kadar.

1|0
    2|0
  • aşk bu eros her şeye kadir

0|0
    0|0
  • bence sacma

0|0
    0|1
  • Ya Allah için bi kerede deyinki nu kişi benim mesela diyince anlaşılmıyo mu :D

0|0
    0|0
  • hayır sanmıyorum o adam değerli olacağını...

0|0
    0|0
  • Bakirelik değilse başka türlü şey vermiştir. Anal oda her erkeğin hoşuna gider.

0|0
    1|0
  • 27 yaşındayım 19 yaşında bi kız arkadaşım var bence bu soru tam benlik ben daha önce cinselliğide hepsinide yaşadım ama sevgilim ilk her şeyi benimle yaşadı şu anda nasılmıyız bende oda aşığız evlenme planlarımız var. her şey çok güzel gidiyo ve ben onun değerini çok iyi biliyorum çok seviyorum... soruya gelirsek benim için o kadar değerliki sabahları kalktığımda onun mesajıyla uyanmak o sevgiyle uyanmak gibisi yok o benim için çok değerli...

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Erkek tecrübesiyle kızı kendine çok bağlayabilir.

Kız onun olgunluğundan etkilenir. Kendini ona verir.

Erkekte onu elinden kaçırmak istemez. Belki hayatını bile adayabilir kız için.

Ama eski ilişkilerindeki hataları yapmayacaktır. 30 yaşında evlenip boşanmışsa artık sadece mutluluğu aramaktadır. Her şeyi önüne sermiş gibi yaparak alttan alta kendini kullandırmama savaşı verecektir. Hayatının merkezi olmak isteyecektir. Lakin senin önüne hiç problemler sermeyecektir. Hatta sana prenses gibi davranacaktır.

İkinci tip erkek moduna ise hiç girmiyorum. O sadece bekar olmanın rahatlığıyla çapkınlık yapmak isteyecektir. Bunu ayırt edebilirsin umarım. Bu konuda bir şüphen yoksa ilk seçenekte seni karmaşık günler bekliyor. Karmaşıklığın çözümü ise sevginin ağırlığıyla orantılı.

1|1
    0|0
  • Böle düsünmen cok tuhaf...eger o adam öyle düsünüyorsa onun icin en önemlisi "herseyi" verdigin zaman olur gibime geliyor oda tek egosu icin...Ya eger o adam yas önemli degil kiza seni seviyorum diyorsa zaten degerli olmali...ve bazi insanlar istedini inanirlar...olgun adam yasamilarindan dolayi belki seninde yasadiklarini düsüne bilir.

Sen herseyin hayirlisini dile yani onunla ilklerini yasadin icin digerlerinden daha cok degerlisin degilsin önemine bakma...ve arada cok yas var demeden edemicem...

0|0
    0|0
  • kız 18 erkek 30 olabilir çünkü 30 yaş çok olgun bir yaş değil bence güzel bir yaş ve erkekle kız arasında 12 yaş büyük ama abartılacak kadar büyük değil... Ve evlenmiş boşanmış olmasıda bana göre sorun değil yaaa ama çocuğu varsa sorun

0|0
    0|0
  • kendini kıza göre daha" eksik"hissediyorsa enerji, fiziksel görünüm estetik bakımından kendini eksik hissedişi birlikte olduğu kadına olan bağlılığını arttıracaktır.çünkü kendinde olmayanları o kadında bulacak.ama kendine güvenen bi adamsa pek de fark yaratmaz açıkçası birlikte olduğu kişinin kendinden çokça küçük olması.

1|0
    0|0
  • 30 yaşında olgun bir insan ve 18 yaşında bir çıtırcık..mantıklı gelmiyor belli bir yaştan sonra liseli aşıklar gibi yaşanmaz cinselik kokar genelde..

1|1
    1|0
    • cinselliği evliliğin dışında mı görüyorsunuz evliler çelik çomak mı oynuyor

• cinselliği sadece evlilikte yaşanması gereken birşey olarak görüyorum .

• biz kızımıza git cinsellikte yaşa. ver ne varsa sonra ne edersen et demedikki. siz sadece sevgili olarak aldınız bn daha masum düşünmüştüm. evlensinler hayırlısı diye. sonra cisellikte olması gerek. ya anlatamadım ya anlayamadım ikisi de benim noksanım. afedersiniz.

• bu çok gniş bir konu bunu baya bir rkonusmak lazım ama benden sana tawsiye dikkatli dawran burda vrilmeyecek cevaplar var hayatını mahvedersin ufak bir yanlısında.

0|0
    0|0
  • sanmıyorum. önyargılı olmamak lazım ama genelde kendilerini ve çıkarlarını düşünüyorlar. karşısındakinin kendisine fedakarlık yaptığının farkında bile olmuyorlar.

0|0
    1|0
  • olaiblir de olmayabilir de :)ama değerli olmak için daha farklı şeyler de gerek aslında

0|0
    0|0
  • Bu kadar veriyle değer ölçemezsiniz. Hastalandığında, kötü gününde yanında mı ona bakmak lazım.

1|0
    0|0
    • ne kadar farklı ve orijinal harikasın bu yaklaşıma herkesin ihtiyacı var

Yükleniyor...