Aseksüelim ileride ne gibi sıkıntılar çekerim?

Kendimi bildim bileli aseksüelim ileride ne gibi sıkıntılar çekerim acaba? ya da kendim gibi birini bulabilir miyim?

0|0
3|9

En İyi Erkek Görüşü

• Aseksüel çok erkek arkadaşım var. Onlarda aseksüel kız arıyor ^^

1|0
    0|0
    • Ben henüz tanışamadım şanslısın

• Ama 2 arkadaşımda evlendikten sonra aseksüellik olgusunu aştı mesela. Bu durum şekil değiştirebiliyor bazen ^^

• Yok bende olacak şey değil gerçekten onlar adına sevindim

En İyi Kız Görüşü

• Hiçbir sıkıntı çekmezsin. Nasıl hissediyorsan öyle yaşa.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Tatlım eğer hormonal bir sorun varsa bunu ilaçla falan düzeltebilirsin. Bu şekilde kendin gibi bir erkek bulmadığın sürece mutlu ve huzurlu bir evlilik yapman mümkün değil. Sağlıklı bir erkek cinselliği doya doya yaşamak ister. Sen bunu sağlayamazsan evliliğin zaten uzun sürmez ya da en iyi ihtimalle bu arzusunu senin dışında başka kadınlarla yaşamaya çalışır. Eğer tedavi olma imkanın varsa bunu araştır. Gerekirse bir psikologtan yardım al.

0|0
    0|0
  • Hormonlarına baktır bir an önce. Endokrin bölümüne gitmen gerekli.

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • O ne la?

0|0
    0|0
    • Araştırabilirsin

• Rica ederim, iyi geceler.

• Eyvallah iyi geceler

• yaşın kaçki...
    insan kırkına kadar kendini tanıyamaz bu kadar kesin konuşmamalısın bence

0|0
    0|0
    • Her şeyin farkına vardım bu yüzden gelecekte ne gibi sıkıntılar çekebileceğimi soruyorum

• Ya öyle bir şey değil diyorum ya doğuştan gelen bir şey bu biraz araştır ulan alışıp alışmamak değil durum

• bak şuna yaa.. bir de bizi araştırmamakla mı suçluyosun :P
      madem bu kadar araştırdın en bilgilisi sensin, bizim gibi bilgisiz insanlara neden akıl danışıyorsun...
      19 yaşında bu kadar katı bir düşünceye sahipsen ve hiç umudun kalmadıysa yapacak bişey yok.. her tanıştığın oğlana söyle bir ömür boyu benimle sarılmaktan öte bşey yapamazsın de. ya da herifine şap yedir her gün. zaten 1-2 yıl içinde iktidarsızlaşır sende rahat edersin

• Kac yasindasin?

0|0
    0|0
  • Kendin gibi aseksüel birini bulmadan evlenme

0|0
    0|0
  • Sorun sogumak olur düzelmesi zor olur

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Bu durumu deneyip görüp onayladın mı?

0|0
    0|0
    • Sayılır

• Bulurum belki elbet, zor bulmak çok zor ama yapacak bir şey yok doğru sorun büyük

• Bulursun şüphesiz. Lakin bulduğun adam sevdiğin adam mı olacak? Bunu da zamanla sen göreceksin artık.

• Bence sen bir Google amcaya sor aseksüel ne demek imiş asdfghjk

0|0
    0|0
Yükleniyor...